Smorili su me telefoni, kako da se izlečim?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
by_the_way_by_comy
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 18:33
Lokacija: Beograd

Smorili su me telefoni, kako da se izlečim?

Post od by_the_way_by_comy »

Dosao sam do trenutka kada su me telefoni potpuno smorili,ali ne znam kako,hocu da kupim neki fon koji necu menjati barem 2-3 meseca,ali ne znam koji bi to model mogao biti,da li se nekome ovo desavalo,i koji bi mi vi model preporucili,pre 20-25 dana sam imao 3250,pre 10 dana 6233 i sad ne znam koji da uzmem,sta bi mi vi preporucili.......? pozzz

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Uzmi p910i evo ja sam ga uzeo i prezadovoljan sam....fon je vrh nemam pojma kako sam do sada uspeo da zivim bez njega :D
5130+Koss the plug....

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

uzmi sony psp i nokiu 1100 i tako ćeš izlečiti sv e svoje probleme. a možeš npr n91 ako se ne varam da uzmeš i bićeš ok...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

by_the_way_by_comy
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 18:33
Lokacija: Beograd

Post od by_the_way_by_comy »

mislio sam na neke telefone do 300evrica...
pozzz :cry: :(

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

by_the_way_by_comy, uzmi N70...trebalo bi da ti na duze staze zadrzi paznju...bar je tako mnogima bilo...ali ako si tako jako smoren...a da uzmes N1110? :D :lol: :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Imao sam par puta te krize kad me smore funkcije i onda ono, tražim samo osnovno, ali (ne lezi vraže) uvek se popalim za nekim high (a da mogu i highend) modelom.
Moj ti je savet (pošto vidim da kinta ne igra neku ulogu) isprofiliši SVOJA htenja (nekad se fon kupuje i zbog drugog/drugih :disgust: ), sad bar ima modela (skoro) za svakoga.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

e ovako uzmi e61 i dobićeš dosta toga u jednom telefonu a i nije toliko skup.može da se nadjem i za te pare ako se potraži
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

by_the_way_by_comy, prvo napisi sta ti je neophodno na jednom fontelu,napravi profil a mi cemo dalje... 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pazi možda zvuči glupo ali ovo nije loša ideja.uzeti e61 i dig foto aparat. mislim isporbao sam dosta kamera na fonovima i nije to to .ipak je digitalac digitalac. čak i taj famozni autofocus ne radi kako treba!
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

by_the_way_by_comy, sa N70 sigurno neces pogresiti...a ono za N1110...naravno zezanje... :P :D :lol:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

by_the_way_by_comy
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 18:33
Lokacija: Beograd

Post od by_the_way_by_comy »

Hvala ti NINOLINA,cim skrpim kintu za n70,UZIMAM GA,a to ce biti skoro,za par dana,jedva cekam...........pozz
PoZz 8)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pazi n70 je ok fon. samo sam imao jednom prillike da ga vidim a čova koji ga ima je ultra zadovoljan.ili je iskren ili me farba.ali po reakcijama ovde mislim da je ono prvo!
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Lek za tvoj problem zove se: "selska rehabilitacija".
Znaci, odes na jedno 10 dana kod neke rodbine na selo (od izuzetnog je znacaja da je selo izrazito brdsko-planinskog karaktera, gde od mreze nemas ni m!). Naravno, poneses mob, onako iz fazona!
I onda lepo, prosetas tim planinama, "trazeci signal" u nadi da ce tvoj fon, od 300€ jelte, ipak biti u stanju da ufacari bar "dve bedne" crte!
Ponavljas radnju 4 dana!
Petog dana bezuspesnog planinarenja, u potrazi za signalom, konacno shvatas da tvoj voljeni mob nije ispunio tvoja ocekivanja. U naletu gneva, besa i opsteg razocarenja dozivljavas "raspad mobilnog sistema" u svojoj glavi.
Tvoj mozak se oslobodio "mreze signala" i sada, iznova rodjen, upija svu lepotu prirode oko sebe.
Ti si sada "slobodan covek"!
Pevuseci bacas mob, od 300€, sa vrha neke litice (po izboru).
Preostale dane na selu provodis po svom nahodjenju, resen da po povratku kuci ispazaris N 1100, cisto da ti se nadje, ako ustreba!
Ko shvati ovu saljivu pricu, shvatio je. A ko nije, ....!!!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Vazno je uzeti fon koji ce drzati paznju duze vreme 8 meseci npr ili godinu dana......ali sta to sve vredi kad je danas takva situacija da je mobilni telefon samo potrosna roba, i da kupis najbolji i najskuplji za nedelju - dve evo novog koji ima vise mpx-ela, bolji ekran vise funkcija.... tako da nemam pojma sta da te posavetujem, mada za mene je UIQ telefon pravi blagoslov i bruka mi se dopada, ne planiram da ga menjam skoro a isti problem sam imao do pre neku nedelju 8)
Najvaznije za fon je da te usreci....zivot je kratak, ako imas priliku nemoj sebi uskracivati zadovoljstvo novog telefona, ako nisi proziveo, prosao i video za vreme zivota mnogo stvari....kad ces?
5130+Koss the plug....

by_the_way_by_comy
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 18:33
Lokacija: Beograd

Post od by_the_way_by_comy »

skreno Ixtis da ti kazem,nemam nikog na selu,tako da sam shvatio tvoju pricu :lol: :lol: :lol: :D ,ali steta............ :D :) :lol: ,mislim da je Masterokrata u pravu,eno jedan lik nudi P910i star 1.5 dana 230e,full oprema,ali nisam siguran koliko ce to raditi,pre bi uzeo n70 za 230-250e,jer nemam 290e da kupim nov.......... :cry: :cry: :( :( :cry: :cry: ,pozz
PoZz 8)

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

Ja ti preporucujem psihijatra za pocetak :wink:
Zezam se naravno , bez uvrede , ali kada budes skapirao (kao sto sam i ja ) da su svi oni slicni i da mnogo novca gubis menjajuci stalno telefone, a nista time ne dobias mnogo...uzeces neki koji nudi Ok stvari po razumnoj ceni. A sve dodatne gluposti (kamera,mp3...) su sekundarna stvar i treba da ti sluze vise kao prva pomoc.
Razmisli koliko novca si izgubio promenivsi poslednjih 10-15 modela u nazad ? Do sad si verovatno mogao da imas super digitalni aparat i neki odlican mp3 player i funkcionalni telefon.
Ok ako si pun para,pa te boli uvo, ali ako spadas u veci deo naseg naroda po standardu , uzivaj u drugim stvarima i stavi Mob. telefon na neko manje bitno mesto u zivotu i videces bice ti mnogo lepse. Kao sto neko jednom rece.. "Sve ide iz glave". :wink:
Ufff...vec sam i sebe smorio sa ovom filozofijom , ali ...PALL MALL - Mislite o tome ! :)

by_the_way_by_comy
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 16. Sep 2006. 18:33
Lokacija: Beograd

Post od by_the_way_by_comy »

Ilija,kamo srece da sam pun ko brod,te pare uglavnom sam skrpim i SVE BACIM NA MOBILNI,jeste da sam izgubio dosta para menjajuci,ali hocu da imam 3 u 1,to sam i imao,ali me i to smara,ne znam sta radim,sta ti mislis o N70????????? :wink: :wink: .....pozz
PoZz 8)

gargamel
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 09:36

Post od gargamel »

by_the_way_by_comy, potpuno se slazem sa tobom tj. sa tvojom konstatacijom sa pocetka teme. :) Slican sam i ja problem imao (u zadnjih dva meseca), prvo sam kupio samsung D820, pa sam ga promenio za 6680 posle par nedelja. Pa sam ga menjao za N70 (s njim sam prezadovoljan)...jeste da je 6680 imao neku falinku sa ekranom, ali i da nje nije bilo, verovatno bi ga opet menjao. Hocu da kazem da se ljudi zasite (barem je tako kod mene) gledajuci po internetu telefone, njihove specifikacije, slike, po 100 puta...Onda dodjes na forum, procitas sve njegove mane, prednosti, iskustva vlasnika...i prakticno ispada kao da si vec imao taj telefon...Prodje neko vreme kupis ga i posle 10 dana si vec sit njega...E sada da kupis npr. nokiu N92, koju mnogo malo ljudi ima, pretpostavljam,sigurno bi ti mnogo duze drzala paznju, al za te pare mozes da kupis nov laptop. U pravu je Masterokrata, to sto kaze ti je cela istina.
Najbolje je kupiti telefon koji ti zavrsava posao (sta ocekujes od telefona kupis takav, pa koliko kosta da kosta) i onda zaboravis vise na menjanje telefona, za neku godinu, jer je on tu da sluzi tebi, a ne ti njemu (tj. u nasim slucajevima MI NJIMA). Znaci pogledas, kupis i onda se okrenes drugim stvarima, skoli, devojci, fakultetu, drustvu, fudbalu, kladionici ili bilo cemu drugom, a telefon imas da ti se nadje pri rucikada ti zatreba. A krajnje resenje ti je ono sto je ixtis rekao, "selska rehabilitacija", mada je mozda to bolje kao prvo resenje.
Poz :wink: ;)

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

a da uzmesn nokiu n93, puknes 600e i zaboravis na sajt za mobilne telefone... i net... veruj mi da pomaze :)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

nokia 9300 je ok fon ako mogu tako da nazovem to čudo.oni preferiraju reč komunikator ali...
sada je on u opticaju ?
ma kupi laptop i onaj bezžičani fon koji ima domet 20km nije skup i dobićeš sve u jednom!
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Odgovori