Nokia 6630

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Sandrina789, Uh, 6630 je odlican telefon,prava masina.Samo malo je veliki za zensku ruku,pa bih ti i ja savetovao da pogledas N70 koji je jos bolji od 6630.Ja ga evo imam vec godinu i po i super me sluzi.Sve preporuke. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Sandrina789 ima moj kum 6630, mogu da ga pitam da ga proda ako si tolko zainteresovana, ali to podrzumeva da dodjes u SM po njega. :wink:
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Na 6630 ce ti se cesto desavati da ti pise memory full sto ce ti kidati zivce,a ovo je tel sa ubedjivo najjadnijom ram memorijom na zalost.Bolje ti je da dodas jos koji euro i da uzmes n70 jer je on stvarno masina i ima ogromnu ram memoriju.Ako volis velike tel moja preporuka ti je E61i naravno jer tesko da neko moze da ostane ravnodusan kada je ova azdaja od telefona u pitanju ☻☺
Note IV N9100 dual

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

toda81, vidish ja ne pamtim kad mi je zadnji put izbacilo memory full...

Ima telefona za mnogo gorim RAM-om, naravno da nema neku ram memoriju za neke zahtevnije aplikacije ali ga ti ocrni.. Za normalnu i svakodnevnu upotrebu ima dovoljno memorije...

Naravno da je n70 bolji...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Dexter,nisam ga ja ocrneo,ali iskreno meni i mom kolegi stvarno nije mogao da zadovolji osnovne potrebe jer smo poprilicno zahtevni.Inace sve ui svemu to je super tel koji ima mozda cak i najbolju kameru u rangu telefona sa kamerom od 1.3 megapixela,poprilicno je brz,ima fantasticnu tastaturu za kuckanje pa ga ne zovu za dzabe "trudnica",i meni je lepo lezao u saci zbog onog polukruznog dela.Dobra strana mu je i ta sto ima veliki broj app za njega
Note IV N9100 dual

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ja ga i dan danas koristim kao primarni telefon!
Telefon je jednostavno odlican iako baterija kratko traje!
Meni je na 6630 ukljucena Opera mini i OGG plejer i jedino pise full memory ako hocu da slikam ili da pokrenem neku igricu, a da ta dva prva programa budu aktivna u pozadini! Ostale funkcije se odradjuju bez ikakvih problema!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Da sam mogao i ja bih cuvao moj ex 6630,ali mi je iskrsla povoljna trampa za n70 tada.Mada iskreno java razbija ram memoriju,tako da na ovom tel ne moze da pokrene 2 java app i cim bam stigne sms odmah reaguje ram i izbacuje iz svih app
Note IV N9100 dual

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

istina, i ja sam imao 6630 mada naravno sasvim je ok telefon :wink: ako nisi prezahteven da tako kazem, sada sam naisao na 6680 i trenutno ga imam, interesuje me kolika mu je RAM memorija tj. jel bolje odradjeno nego na 6630 :shock: , imam ga evo sad ce 2 sata :)

Obi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 14. Maj 2008. 15:04
Lokacija: Smederevo

Post od Obi »

Samo da pitam...Za par dana najverovatnije uzimam MMC za 6630...Pa me zanima koji proizvođač je najbolji i da li je bitno da je DV?Najverovatnije 2GB...
w950

Wisost
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Čet, 29. Okt 2009. 00:25

Post od Wisost »

Bitno je da je DV, i pošto sam ga imao 4 godine, mogu ti reći da kartica od 512mb u njemu veoma šteka kada napuniš 3/4. Na ulazak u galeriju standardnim metodom zaboravi tada...

Sava Savanović
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 14:09
:: RedmiNote3Pro
Lokacija: Belgrade

Gde kupiti original bateriju BL-5C za Nokia 6630

Post od Sava Savanović »

Dakle,prica o kupovini baterije ide u podforum Symbian za 6630.Ok.

Dakle,da repliciram..da u AlfacopyServis centru je 4970din original,sto je mnogo,mnogo je.
Nadjoh u My Phone Store za 1400din,daju 6meseci garancije,valjda nije kinez,ne mora da bude ni original,samo da drzi regularno..
Nokia 6630/Kingston MMC Mobile 1GB/Apacer Card r/w 23in1

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sava Savanović, dok ne probas neces da znas da li ce da drzi regularno ili ne. 6 meseci garancija na bateriju je super jer prodavci daju 6 meseci garanciju na hardwer kad kupis telefon (ne racunaju bateriju).Uostalom za 1400 din. i da crkne posle 6 meseci nije toliko strasno.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

banman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 153
Pridružio se: Čet, 24. Dec 2009. 18:47

Post od banman »

Ja sam za moj stari 6630 uzeo "VIP" bateriju-tako se zove:) kinez 100% i drži super evo već skoro godinu dana! Platio sam je nekih 500+/- 100 dinara, ne sećam se više tačno koliko. Iskreno, mislio sam dok traje-traje, ali evo pokazala se super, daleko bolje nego sto sam očekivao, tako da to što je "kinez" ne mora odmah a priori da znači da ne valja! I da, kao što je već rečeno garancija je 6 meseci.

Sava Savanović
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 14:09
:: RedmiNote3Pro
Lokacija: Belgrade

Post od Sava Savanović »

Hvala obojici na podrsci :roll:
Elem,imam kineza vec jednog,kupio ga dok je originalna bila jos zdrava i normalna,medjutim taj kinez posle par meseci,ne secam se tacno koliko,ali :uhuh: nesto puno izdrzao i vec je poceo da pokazuje prve simptome izlapelosti.Originalna je trajala par godina i eto,sad i ona isto kao i kinez,moze da izdrzi jedan poziv,ne vise..mora odma na punjač.
Alternativa ne postoji,ili drugi fon,ili originalna baterija od 1400din :wink:
Nokia 6630/Kingston MMC Mobile 1GB/Apacer Card r/w 23in1

Odgovori