Nokia video zapis

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
impi_aggrobg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 29. Nov 2005. 10:32

Nokia video zapis

Post od impi_aggrobg »

E, ljudi da li je istina da video kod nokie secka u odnosu na samsung teleone.To sam primetio kod nokijine N serije,skinuo sam neki video materijal koji su napravili nokijini telefoni kao sto su N90,N70... sa raznih poznatih sajteva gde testiraju telefone(mobile-review,gsm arena..),dok je video napravljen samsung npr. d600 cist. Da li je to istina??? :blinky: :blinky: :blinky: :o

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nazalost mislim da jeste :( video sam snimke sa d600 i nisam mogao da verujem koliko su dobri :o , mislim da na nokia telefonima nisu toliko kvalitetni :uhuh:

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Nazalost,ne bih se slozio sa vama.Upravo sam probao i nije tacno :uhuh: Snimio sam nekih 20sec.Jeste da secka u toku samog snimanja,ali u reprodukciji-NE :uhuh: Setovanja su sva na Automatic,a recording ide direktno na karticu(MMC Mobile) 8)

impi_aggrobg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 29. Nov 2005. 10:32

Post od impi_aggrobg »

Nazalost,ne bih se slozio sa vama.Upravo sam probao i nije tacno Grešiš silno. Snimio sam nekih 20sec.Jeste da secka u toku samog snimanja,ali u reprodukciji-NE Grešiš silno. Setovanja su sva na Automatic,a recording ide direktno na karticu(MMC Mobile) Šmekerski, zar ne?



Za CALETA nemoguce da je tebi cista slika,koji mob imas? :uhuh: :uhuh: :

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ja mogu samo da dodam da na mojoj 6630 malo secka, a kvalitet je sasvim ok...U svakom slučaju video je krajnje solidan, ništa više :wink: :)

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

impi_aggrobg napisao:Nazalost,ne bih se slozio sa vama.Upravo sam probao i nije tacno Grešiš silno. Snimio sam nekih 20sec.Jeste da secka u toku samog snimanja,ali u reprodukciji-NE Grešiš silno. Setovanja su sva na Automatic,a recording ide direktno na karticu(MMC Mobile) Šmekerski, zar ne?



Za CALETA nemoguce da je tebi cista slika,koji mob imas? :uhuh: :uhuh: :
Mislim da ima N71.. :)

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

hmmm...takodje imam Nokia 6630 i kad pustim odnosno reprodukujem video zapis mozda mi malo uspori ali za milisecundu se vrati u normalu i poslije ponovo super :) Nikakva novina za Nokia telefone, a sto se tice toga da Samsung nema problema sa tim... IMA... Samo uzmite Samsung koji ima malo loshiji procesor :) Sve je isto... !
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

impi_aggrobg napisao:Nazalost,ne bih se slozio sa vama.Upravo sam probao i nije tacno Grešiš silno. Snimio sam nekih 20sec.Jeste da secka u toku samog snimanja,ali u reprodukciji-NE Grešiš silno. Setovanja su sva na Automatic,a recording ide direktno na karticu(MMC Mobile) Šmekerski, zar ne?



Za CALETA nemoguce da je tebi cista slika,koji mob imas? :uhuh: :uhuh: :
Pa ljudi pogledajte Avatar.N70.I ne secka.Sigurno.Ako hocete da snimate,uzmite neku dobru kameru.Pozdrav svima! 8)

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

cale, to je sve u redu, ali sigurno ima ljudi kojima kao i meni kad reprodukujem video zapis ustopira se na 0.3 sec i onda opet krene :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

zavodnick napisao:cale, to je sve u redu, ali sigurno ima ljudi kojima kao i meni kad reprodukujem video zapis ustopira se na 0.3 sec i onda opet krene :)
Vidjao sam to.Ali kod N70 radi perfektno.Mada napominjem da u toku snimanja secka,u reprodukciji-NE,ni malo.Pozdrav!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

zavodnick i cale, to je normalno kod svih video zapisa na mobilnim telefonima, znači pri snimanju, a u reprodukciji se ništa ne primeti :wink: :roll:

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

A vi kako te? part 1&2 gde naci ove klipove?I da li bi neko bio voljan da mi ustupi? :wink:

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Kod mene na 7610 secka kad je u rezoluciji 176x144, a kad je 128x96 uopste ne secka ni u snimanju ni u reprodukciji. A na vecoj rezoluciji malo secka i u reprodukciji.

impi_aggrobg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 29. Nov 2005. 10:32

Post od impi_aggrobg »

janka_88 napisao:Kod mene na 7610 secka kad je u rezoluciji 176x144, a kad je 128x96 uopste ne secka ni u snimanju ni u reprodukciji. A na vecoj rezoluciji malo secka i u reprodukciji.

Eto vidite da na vecini nikijevih telefona video zapis secka sto u vazi snimanja,sto u reprodukciji.A da li je i tako sa N serijom? :uhuh: :| :uhuh: :uhuh: :smutny: :smutny: :uhuh: :uhuh:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

cale, da li si video video snimak sacinjen sa d600 ili e 730 ja sam uporedio sa snimcima n70 i dosta su bolji na samsungu, i ja volim nokiu ali sam realan, verovatno ti se cini posto je ogromna razlika izmedju snimka sa prethodnih nokia i n serije ali ipak na samsungu je cistija slika i kvalitetniji zvuk :disgust:

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Aman ljudi.Nije slucaj sa N serijom.Setovao sam na High quality i sarao po sobi ceo minut,nema "seckanja".+Sto snimak ide direktno na MMC.Napominjem da je Kingston MMC mobile 256MB 8)

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

nbnebojsa napisao:cale, da li si video video snimak sacinjen sa d600 ili e 730 ja sam uporedio sa snimcima n70 i dosta su bolji na samsungu, i ja volim nokiu ali sam realan, verovatno ti se cini posto je ogromna razlika izmedju snimka sa prethodnih nokia i n serije ali ipak na samsungu je cistija slika i kvalitetniji zvuk :disgust:
Nebojsa poslali smo u istom trenutku.Slazem se,ali ovde raspravljamo o Nokijinom video zapisu.A i normalno,besmisleno je uporedjivati,recimo 6600 i N seriju.Pozdrav ;)

impi_aggrobg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 29. Nov 2005. 10:32

Post od impi_aggrobg »

CALE, ako kazes da nesecka posalji nam neki 'dokaz',neki link gde mozemo da vidimo pravi video zapis nokijine N serije! 8) 8) :chytry: :chytry:

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Nokia video zapis

Post od cale »

Mogu cak da ti pokazem semplove uradjene n6681,i opet nema seckanja,kad smo vec kod seckanja.Ako ce ti to umiriti savest,postavicu link :roll: A o N seriji da i ne govorim 8) Mogu i za nju da postavim link 8) Ako administratori ne prave frku :dry:

vivann
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 10:26

Post od vivann »

Ljudi ja sam imao 9 nokia do sad i slazem se sa vecinom da je nokia najbolji telefon na svetu...sad imam D600 i on ima definitivno najbolju kameru i ekran od svih.....cak ja mislim da je za nijansu bolji i od n71 ali za to ne garantujem...........

Odgovori