Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Baraba »

I problemi su tu, obaveštenja se ne prikazuju u obaveštenjima. Probao sam svašta, ostaolo je još vraćanje uređaja na fabrička podešavanja.

Slika Slika

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

Primetio sam ranije da ima neka nelogično situacija kada on skloni obaveštenje iz akcionog centra. Neka situacija kad on kao konta da sam obaveštenje primetio... Ne znam tačno koja je situacija. A tebi se baš nikad ne pojave obaveštenja?

Ima u Settings»System»Notifications & actions, i za svaku aplikaciju pojedinačno ima mogućnost da se uključe ili isključe obaveštenja iz te aplikacije u akcionom centru.

Nadam se da je tako nešto banalno, da se nije zaglupio...

Sent from mTalk

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od TosaNS »

Meni je čudno što mi obaveštenje na wp stigne pre nego na Androidu I to vp, viber, instagram ali i neka druga obaveštenja. Prvo se oglasi wp i posle pola minuta do minut huawei.

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Baraba »

Ala lažeš, mene sramota. Da nemam Win i droid pa da me farbaš. Forum postaje Win botova sprdnja.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od TosaNS »

Kako da snimim pa da poližeš to što kažeš ako misliš da lažem. Sa trećim telefon snimim a sa četvrtim šaljem poruku... U pitanju je grupni čet sa oba telefona sam povezan, prvo zazvoni wp pa huawei tako znam da mi je stigla poruka u grupi [emoji3]... Takođe i ja isto kao i ti imam oba telefona tako da me ne možeš ubediti da notifikacije ne stižu na wp to ne stoji bar ne kod mene ja nema tih problema... Takođe i obaveštenja se pojavljuju tu gde si stavio znak pitanja. Ono što sam primetio da iako pročitam poruku meni ostane obaveštenje o pristigloj poruci.

Vidim da si na drugom forumu pisao o ovom problemu sačekaj da se telefon ažurira pa ako ni tad ne bude radilo uradi hr tj vraćanje na fabrička podešavanja. To mora da radi.

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

Baraba napisao:Ala lažeš, mene sramota. Da nemam Win i droid pa da me farbaš. Forum postaje Win botova sprdnja.
Ne laže, to sam i ja primetio, pogotovo za mejl. Nije fora da se vređamo ovde, a da je bot sigurno ne bi pisao kako je kupio Havajca.

Sent from mTalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Baraba »

Znači na jedan komentar kako mi nešto ne radi, u kom argumentovano stavim i SS, idu bar dvojica, dvojica koja će da spomenu kako nešto na Win radi brže i bolje, a o problemu koji se pominje ni reči. Strašno!
Sekta.
Najjači ovaj sa viberom, sam sebe ima dva puta u istoj grupi sa dva različita broja! Top!

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

Pogledaj moji prvi post, možda ti to pomogne. Ja sam samo potvrdio Tošinu tvrdnju, ali to nema veze sa tvojim problemom.

A za Viber. Na Windowsu je Viber đubre. Trom, i nema nadogradnji od proleća još, a za to vreme se nakupilo problema koje treba ispraviti.

Sent from mTalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

Baraba napisao:Ala lažeš, mene sramota.
Kako sad ovo, a pre par nedelja bio zvezda večeri sa svetlom budućnošću? :P :lol: :lol:
TosaNS napisao:Kako da snimim pa da poližeš to što kažeš (...)
Ohoho, oštar odgovor. :D :D
Vesela ova tema, zabavnija od ostatka foruma. 8) :D
Baraba napisao:(...) sam sebe ima dva puta u istoj grupi sa dva različita broja!
Zašto te to čudi? Ja u svim grupama na svim apilkacijama tog tipa imam ubačena oba svoja broja. Ako crkne baterija na jednom telefonu, uvek mogu da vidim poruke na drugom. Meni je to i korisno i logično.
I na kraju, nekad mi isto obaveštenje stigne brže na Asusu, a nekad na Nokiji, nema pravila.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od TosaNS »

Takođe i instagram koristim na oba telefona i tu notifikacije stignu pre nego na huawei, ne vidim u čemu je problem biti ulogovan sa dva broja msm šta je tu čudno? Da li to ti vidiš kao neko upoređivanje dva os-a mene ne zanima samo sam prokomentarisao onako usput, ali si se za to zakačio pojma nemam što. Nadovezao sam se na tvoj komentar rekavši da to mora da radi ne ulazim u diskusiju koji je OS bolji, brži nije to tema još jednom da napomenem mora da ti rade te notifikacije, da li se situacija promenila da li si uradio hr?

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Baraba »

Ti ćeš i Miodraga skinuti sa trona. Toliko ima mana, nemam volje ni da pišem, jer zašto bi, uvek će se neko od vas javiti "meni sve radi" !

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

Evo, meni sve toliko radi da se upravo zlopatim da prebacim sav kalendar na outlook naloga na gmail. :D Ono juče kako su mi nestali svi kontakti sa telefona, pa se vratili uveče oko 11, a pri čemu mi se obaveze sa kalendara još nisu vratile na telefon im neću zaboraviti.

Sent from mTalk

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od TosaNS »

@Baraba evo ništa ne rad i wp je sranje el ti sad bolje :) da li se razumemo sada. Kažem TREBA DA RADI nema razloga zašto to ne bi radilo to je moj komentar, a ti dalje nastavi sam ...
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

TosaNS napisao:(...) a ti dalje nastavi sam ...
Neće nastaviti sam, dok je mene i foruma mobilnoga. :D
Baraba napisao:(...) uvek će se neko od vas javiti "meni sve radi" !
Meni sve radi. :P
Osim onoga što ne radi. :D
Poslednja izmena od Evindzer u Pon, 30. Okt 2017. 16:47, izmenjeno 1 put ukupno.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od TosaNS »

@Evindzer da li treba da pojašnjavam šta sam mislio pod tim sam :) ja se isključujem iz dalje priče da budem precizniji kako ne bi bilo da ja ubeđujem nekoga u nešto ne zanima me ta vrsta priče, moj komentar je bio u nekom drugom kontekstu ...
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

Naravno da ne treba, razumemo se potpuno, valjda smo neke kolege sa po dva telefona. ;)
Nego je reč o tome da će mene biti uvek tamo gde se Baraba uključi u prepisku. :D

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

Šta znam, nekome je samo stalo da se raspravlja, pa ni ne pročita čestito šta si napisao... :)

Evo inače i kod mene opet sve savršeno radi, prebacio kalendar na Gmail, kontakte na Gmail, i milina. 8) Još su na Gmailu i bolji oni dodatni kalendari za verske praznike (skineš koji hoćeš, jedina nelogičnost mi je što su katolički praznici kod njih "hrišćanski praznici", a pravoslavni su "ortodoksni praznici", mada big deal), i praznike u Srbiji.

Sent from mTalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od Evindzer »

гари napisao:(...) prebacio kalendar na Gmail, kontakte na Gmail, i milina.
To je trebalo da uradiš istog trena kad si napravio Gugl nalog. :)

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od гари »

Što je još gore, Gmail nalog mi je stariji od tog Outlook naloga, i Gmail mi je sve vreme primarni mejl nalog...

Sent from mTalk

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Nokia Lumia 735(730 - dual sim)

Post od TosaNS »

I kod mene je Gmail, primarni email klijent, mada još uvek koristim i yahoo :)

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Odgovori