Nokia Lumia 630

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
bandiof
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Pon, 25. Nov 2013. 23:13
:: Htc One m9
:: Nokia Lumia 920

Re: Nokia Lumia 630

Post od bandiof »

moj brat je uzeo u mtsu 630 otkljucanu...i za sada nisam cuo da i jedan operater zakljucava wp uredjaje

_Dario_
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 264
Pridružio se: Pet, 20. Feb 2015. 21:19
:: nemam u nabavci
:: samsung galaxy tab 3

Re: Nokia Lumia 630

Post od _Dario_ »

bandiof, ima i zakkljucanih wp telefonna ne mora da znnaci da nisu zakljucani

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 630

Post od sugarcoated_ass »

Zavisi i od uvoznika. Nijedan koji je stigao preko Pin-a (valjda su oni, moram pogledati na kutiji) nije bio zakljucan. ;)

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Nokia Lumia 630

Post od Ally »

Ja znam da su ljudi iz VIP-a dobijali isto otkljucane l630 za ostale ne znam ali isto sam cuo da ih uglavnom ne zakljucavaju .

_Dario_
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 264
Pridružio se: Pet, 20. Feb 2015. 21:19
:: nemam u nabavci
:: samsung galaxy tab 3

Re: Nokia Lumia 630

Post od _Dario_ »

Nije to do WP ili lumie 630 ima vise faktora koji odredjuju zakljucavanje telefona. Ja koliko znam ima i zakljucanih WP telefona sto znaci da nije do sistema. Sto se tice modela nisu mogli da stave nesto da ne moze da se zakljuca vec bi prodavali simfree i ko ima ugovor od operatera dobijao bi lock telefon. Znaci to je do toga koji te je zapao.

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Nokia Lumia 630

Post od Ally »

Iskreno mislim da je to do toga sto ih je najverovatnije teze zakljucati a kod nas ima opasnih strucnjaka pa ni ne rizikuju da ne upropaste telefon .

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: Nokia Lumia 630

Post od 9R94 »

To i ja mislim, jer je tesko otkljucavanje, koje za odredjene modele traje danima a kosta min 40€, tako je bilo kada sam se raspitao za L520 nesto nakon nove godine.

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Nokia Lumia 630

Post od Ally »

Mislim malo mi je tesko da poverujem u tu budalastinu neki su zakljucani neki nisu tu nema nikakve logike .

Edit: To ni u ovoj nasoj zemlji kakva je luda pa ne mogu da zamislim takvu budalastinu .

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Nokia Lumia 630

Post od Coni »

Nema logike ali eto, tako je. Ne važi samo za lumie.

_Dario_
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 264
Pridružio se: Pet, 20. Feb 2015. 21:19
:: nemam u nabavci
:: samsung galaxy tab 3

Re: Nokia Lumia 630

Post od _Dario_ »

Ma kod nas skoro niko ne radi posao kako bi trebalo ne bi me cudilo ni da nije zakljucan zato sto je radnika mrzilo da ga zakljuca. A mozda je i to sto vi kazete da su svi strucnjaci (dobili posao preko veze) sa telefonima pa zato nisu zakljucani.

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Re: Nokia Lumia 630

Post od tolero »

A mozda uopste i ne zakljucavaju wp telefone kod operatera kao preporuku MS-a. Ja ne znam nikog ko ima zakljucan wp telefon uzet od operatera,konkretno telenor. Mozemo lako da utvrdimo,da li neko ima zakljucan aparat uzet u zadnjih 6 meseci + kod nas ? Uvoznik je pin inace.

_Dario_
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 264
Pridružio se: Pet, 20. Feb 2015. 21:19
:: nemam u nabavci
:: samsung galaxy tab 3

Re: Nokia Lumia 630

Post od _Dario_ »

Ja znam da u USA i jos nekim zemljama budu zakljucani sad nzm zasto ovde ne bude ali zar je bitno? Jos je plus sto budu simfree

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Nokia Lumia 630

Post od Ally »

Kod jacih stranih operatora su zakljucani 100% ne znam da li svi ili delimicno ili kako . At&t ih zakljucava i stavlja svoj logo sa strane na lumie .

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Nokia Lumia 630

Post od bata bogdan »

Ja koliko sam upućen, ovde u De, ni jedan fon nije zaključen ukoliko je uzet kod bilo kog operatora dal to bio T-MOBILE, Vodafone ili O2,licno ni ja ni moj otac a i sve sto poznajem ovde nisu dobili ni jedan zaključak telefon, svaki je bio sim free
Huawei

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 630

Post od miodrage »

U Evropi je zakonom zabranjeno da telefoni budu zakljucani na mrezu. U Americi je vec dozvoljeno, kao i u nekim drugim zemljama. Najlakse je testirati uredjaj na licu mesta.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Nokia Lumia 630

Post od Coni »

miodrage napisao:U Evropi je zakonom zabranjeno da telefoni budu zakljucani na mrezu.
Zar to ne važi samo za Italiju?

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Nokia Lumia 630

Post od bata bogdan »

Izgleda da ne vazi, cim su i ovde u DE svi sim freee :)
Ne znam samo odakle tvrdnja da neko napise 100% zaključani telefoni u inostranstvu kod jakih operatora, mozda negde i jesu ali se zato ne treba davati dezinformacija.
Huawei

Ally
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 265
Pridružio se: Ned, 22. Mar 2015. 11:35
:: Galaxy j1

Re: Nokia Lumia 630

Post od Ally »

To se konkretno odnosilo na Ameriku i njihove operatore te sam mislio da analogne tome i u Evropi isti ti operatori zakljucavaju . Inace hvala na infromacijama uvek je dobro saznati nesto novo

Vidovac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 105
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:14

Re: Nokia Lumia 630

Post od Vidovac »

Ljudi, potrebna mi je mala pomoć..
Naime, danas mi je poznanik ponudio ovu Lumiu za 70 evra, extra očuvana ima još godinu dana garancije, ali stvarno očuvana.. Čovek se razočarao u Windows platformu i hoće neki Samsung, jbg, ima se pa može da bira.. Mene zanima samo, da li je dovoljno da mu ponudim 50 evra jer nemogu više? Na koji način mogu da utvrdim da je 630, tj. da li mu negde piše oznaka? Da li ima ona fora *#0000# kao na starim? Možda je tu šifru Nokia zadržala? Ili piše negde u podešavanjima? Čitajući ovu temu, vidim da je dosta korisnika zadovoljno ovim telefonom, tako da ne sumnjam u Lumiu.. I da li su skupe original maske za nju, jer je ova crna, a ja bih, ako bih postao vlasnik, da malo unesem boju u svakodnevnicu..
Hvala svima :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia Lumia 630

Post od Deksi »

Podešavanje, o proizvodu i tu piše koji je telefon.

Odgovori