Nokia 1820

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
RašaBg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 21:30
Lokacija: Beograd

Nokia 1820

Post od RašaBg »

http://www.phonearena.com/news/MWC-2014 ... et_id49261

Ljudi ovo će biti ludilo, kako sa telefonom tako i sa cenom, dajem bubreg za 1820 :lol:

Drago mi je što Nokia beleži sve bolje rezultate, trenutno imam RAZR XT910 MAXX, ukratko jako sam nezadovoljan kako Motorolinom politikom updateovanja tako i samim Androidom, moji najdraži telefoni su bili N82 i nakon toga N8, those were the days. :D
Kako nisam upućen u WP može li neko na PP da mi ukratko objasni šta se tu dešava, planiram da sledeće godine promenim RAZR pa da se informišem. Hvala unapred, sorry na ovom uvodu.

Šta vi očekujete od 1820ice? 1020 je je svakako jedan od revolucionarnijih telefona.Nokia pola vraća staru slavu čini mi se. Koji su dometi sledećeg flagshipa?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Nokia 1820

Post od Behemoth »

Ja ne razumem,sve nesto forsiraju kamere,a funckionalnost 0.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

user8
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 129
Pridružio se: Pon, 25. Nov 2013. 21:41
:: WP8
:: Nokia Lumia 925

Re: Nokia 1820

Post od user8 »

Pa kamere forsiraju na odredjenim modelima. Trenutno samo imaju 1020 ( sa vrhunskom kamerom) i ovo je logican nastavak sledece godine.
miodrage je napisao:
Samo je mrtav Android dobar Android ;)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Nokia 1820

Post od znemanja »

Saležm se da je nokia lider u cameraphone segmentu, ali ova nokia će imati identičnu funkcionalnost kao L920, samo će biti dodato neko čudovište od kamere. Mogli bi malo da porade i na drugim aspektima smartphone-a a ne samo na kameri.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

RašaBg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 21:30
Lokacija: Beograd

Re: Nokia 1820

Post od RašaBg »

Nokia se ističe i po dizajnu, videste vi ono čudo Lumiu 929? Zavisi šta kome treba od telefona, nikad mi nije bio gušt da recimo pokrenem neku hd igricu i da crpim bateriju i krljam se sa touch dugmićima,npr, sad ima raznih vrsti tableta/fableta ali stvarno telefon koji mogu da samo da nosim u torbi mi ne treba, konzole i pc su keva za igre. Drugo kamera mi je uvek bila važna, ne presudna ali važna, treće Nokia 1820 će imati windows blue "out-of-the-box"(trebalo bi, negde sam čitao) tako da će se deo postojećih problema rešiti. Ne koristim nešto puno aplikacija, do 20 maximalno, ko ima android ima na rapolaganju xy raznih aplikacija ali to meni iskreno ne paše(većina app za dž opravdava to dž).

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia 1820

Post od Deksi »

Dali to windows izbacuje naziv nokia, na ovim slikama sa gornjeg linka na telefonu pise samo lumia.
Slika

Odgovori