6230i: zvanicno!

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

6230i: zvanicno!

Post od gajic_ivan »

1.3 megapixel camera also shoots video clips
High quality video streaming with sound
32 MB internal memory and support for MMC cards up to 512 MB - use the phone as a digital storage device
Active TFT display (208x208px) and new animated 3D menu graphics
Push to talk over cellular
Easy local and remote synchronization
Flexible connectivity: features Bluetooth technology, infrared, USB port, Pop-Port™, and GPRS/EDGE
XHTML browsing and email over TCP/IP
AAC/MP3/M4A stereo music player and FM radio
Visual Radio

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

A jel moze neko da stavi neku sliku ovde :) Mrzi me da googlam. :mrgreen: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Evo jedne osnovne slike...
Slika

Nisam imao vremena da trazim neku lepshu...ali za sada evo ove...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ovaj zvanichno su predstavili N6230i ali josh uvek nije izashla.... 8)
Na coming soon-u je.... :wink: :!:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ma super, ja sam mislio da nikad nece ni da izadje ovaj model.

Kamera je dosta poboljsana, i sada je rezolucija 1280x1024 (ne 1280x960 kao 6630). Ekran bi trebao da je mnogo poboljsan, dodat je novi 3d meni koji izgleda stvarno super (konacno!!! nesto slicno kao kod SE-a), rezolucija ekrana je kao sto se i predpostavljalo 208x208 i tu je veliiiiiikooo poboljsanje.....

U svakom slucaju pun pogodak nokie i mislim da ce ovo da bude novi bestseler.... 8) 8)
Inace telefon je planiran za prvu cetvrtinu 2005 sto znaci da ce verovatno izaci posle ceBIT-a kao i 6680 (1).

Slika

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa 6680 koliko sam ja cuo nije predstavljen na Cebitu... a ne verujem da ce ova nokia biti toliko uspesna iliti bestseller jer je tu k750i koji je ala za ovu nokiu :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Mislim da je SE zadao veliki udarac sada...jer stvarno su im dobri ovi telefoni koji su sada izbacili... :D
U svakom sluchaju bolji posao je uzeti ove nove SE nego 6230i....

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ne da je zadao veliki udarac... nego je razvalio... gledam sada na svim forumima su odusevljeni novim modelima i u poredjenju SE k750i i nokie 6230i svi su na strani SE( naravno nisu neki zadrti nokievci), pa cak i neki ljudi koji su nokia fanovi...
Jedina prednost koju 6230i ima je to sto ce izaci pre k750i i sto ima EDGE, mada to po meni i nije neka prednost... jer svakako vredi sacekati k750i... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

koliko ja cenim 6230i i K750i nisu u istoj klasi. K750i je ultra visoka, dok je 6230 srednja viša, te mu je konkurent S700i. Tu već nastaje problem, oni korisnici koji vole klasiku uzeće 6230i, dok će ostali biti okrenuti ka S700i... :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa nije bas k750 ultra visoka klasa... po meni mu s700 nije konkurent... kada izadje k750 ( u junu) cena s700 ce biti jako niska... kao k700 sada... tako da ja tu ne vidim konkurenciju... a ultra visoka klasa ce biti sxxx serija isto kao sto je sada s serija visoka a k serija srednja visa... doduse kada izadje k750 nece biti nista bolje od ne symbian telefona, tako da se u neq ruq moze uzeti kao visoka klasa ali to je u stvari s serija... :wink:
6230i je top ne symbian model nokie... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

A sve je počelo kada je mrmut zavio foliju u čokoladu... :arrow:
Sad sam zaboravio šta sam hteo reći... Da!
Gosn X a zašto moraš da googlaš kada možeš jednostavno da odeš na www.nokia.com i vidiš sve što te interesuje u vezi bilo kog Nokijinog proizvoda...

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

k750 izlazi krajem aprila pocetkom maja tako kazu ljudi koji su dobili mailove od SE-a!!! jednostavno ih pitate i oni odgovore!! :D :D

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

gajic_ivan napisao:A sve je počelo kada je mrmut zavio foliju u čokoladu... :arrow:
Sad sam zaboravio šta sam hteo reći... Da!
Gosn X a zašto moraš da googlaš kada možeš jednostavno da odeš na www.nokia.com i vidiš sve što te interesuje u vezi bilo kog Nokijinog proizvoda...
Mozda ce cudno da ti zvuci ali mrzi me, ja sam pravi crnogorac :mrgreen:
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

AKKI, upravo to što si rekao 6230i je top non Symbian telefon mejd baj Nokia, dok je k750i top telefon mejd baj SonyEricsson. I sve bi to bilo u redu, da 6230i nije jeftinija što mene navodi na zaključak da je više u klasi sa S700, da ne spominjem razlike u fiunkcijama... Zato mislim da je S700 više ono što Nokia pokušava da napadne. :mrgreen:

X, vidiš, to je čudno, jer manje treba da kucaš za nokia.com , nego mobilnisvet.com(a tek koliko treba piati i kliktati po forumu...). I ja sam Crnogoroac, umaraju se prsti, teško je otkucati URL, da ne spominjem koliko snage treba da se pomera miš da neke tačke na ekranu...
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Pa da... to su topovi za sada... :mrgreen: ako tako gledas :mrgreen:
Moguce je da nokia hove da napadne s700, samo onda nema nikakav odgovor na k750i... i tako u krug...
LUDAK, bolji ti je stari potpis :D

X, zato koristis operu, imas vetj otvoren google search, samo ukucas 6230i i eto ti milion slika i stranice... toliko lenj nisi, valjda :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

Evo i ludaka ponovo na forumu! :mrgreen:
Sto nisi svracao na ovaj forum u poslednje vreme?
Nema te nema pa se izgubis. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



X, vidiš, to je čudno, jer manje treba da kucaš za nokia.com , nego mobilnisvet.com(a tek koliko treba piati i kliktati po forumu...). I ja sam Crnogoroac, umaraju se prsti, teško je otkucati URL, da ne spominjem koliko snage treba da se pomera miš da neke tačke na ekranu...


Neznam ali nekako vise volim da kucam na ovom forumu nego da idem na nokia.com :D
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Do izlaska K750i na tržište Nokia će imati odgovor. CeBIT počinje za 14 dana, tako da ćemo videti.

Ja se izvinjavam ako sam svašta nešto nalupao, suviše mi je jak bas na ovom diskmenu, probi mi glavu... prvi put se srećem sa ovako nečim, koliko god utišaš pesmu, bas ostaje isti...
U susret novim izazovima...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

6630 je zakon... bre

Post od gajic_ivan »

O kakvom sad oružju pričate? Kakvi topovi? Meni 6230i uopšte ne liči na top... Baš je simpatičan ali ga nikada ne bih uzeo... Šta će mi kad imam 6630? E, sad ne znam što sam vam ovo ispričao... Nešto sam baš raspoložen danas... Mora da je zbog vremena. 8)

PS: za topove sam se šalio, pa nisam toliko glup... samo što bi Srbi pre rekli vrh umesto top... :wink:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne znam, meni ovaj fon nije nesto. Da je izasao negdje kad i SE S700, onda bi bio strava ali ovako... 8) Inace, kako rezolucija 208x208 pixela na tako malom ekranu... Mogli su bar ekran malcice da povecaju... :roll: (sto je inace mozda i najveca mana Nokijinoj seriji 40 uopste, mali ekran... :roll: ) Izgled je ostao skoro isti... :roll: Ne znam, ako Nokia ne izbaci nesto bolje od ovih "obicnih" telefona, SE (pa mozda i Samsung sa ovim novim modelima, ali mozda) je bije zestoko... :) Mada ostalim proizvodjacima, prvenstveno mislim na SE, je mana sto nemaju S60 fonove... :roll: Veeelika... :roll:
Inace, uvijek me zanimalo od cega je skracenica ili shta li je ovo ---> i <--- u poboljsanim modelima? :) Znam da je to kao neka oznaka da je model kao bolji od prethodnog po necemu ali...?

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

pa improved... i je skracenica od improved... sem kod SE gde je to oznaka za trziste... :arrow: :mrgreen:
Ne mislim da SE treba da pravi jos symbian telefon... naravno pored P serije mozda jos jedna ali nikako ne vise... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori