Nokia 6220 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Kako se zove patch?Da li je konkretno za kameru ili???Što se tiče hakovanja nije problem, jednostavno je sa hello0x2.Pozdrav!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Da, da, bas za kameru tj fotoaparat. Imas i za zvuk kamere i za crvenu lampicu. Kad se vratim kuci pogledacu ime, imam negde taj patch ali ti ovaj koji ja koristim nece vredeti, moraces naci za svoj model...

Goshke
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 30. Okt 2009. 18:13

Post od Goshke »

Imam jedno pitanje: zasto telefon nece da mi nadje satelite? Nece ni preko garmina, ni nokia maps.. :smutny: I jel moze neko da mi kaze neki patch za za iskljucivanje zvuka kamere< bas nervira... I jel neko uspeo da hakuje 5.15softver? I jos nesto, prestale da mi rade slusalice, i ja mislio da je do slusalica, probao druge, ni one ne rade, sta bi moglo da bude?

Miodrag N73
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 182
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 23:26

Post od Miodrag N73 »

Moze da se hakuje v5.15 Ja sam ga hakovao jos pre dva meseca,dok sam imao 6220 classic.HelloOX v2.03 mislim da to resava.Potreban ti je sertifikat da bi potpisao HelloOX.
Nokia N95 8gb Black

1nakyn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 11. Nov 2009. 22:05
Lokacija: Srbija

Veličina fotografija

Post od 1nakyn »

60 sec:citat:tebra vidi da nije kinezcic jer slike sa ovim telom idu do 4 mb

To jednostavno nije tačno. Fajlovi u zavisnosti od složenosti scene koja se slika idu do 1,5-2 MB ( Standardno 800-1,3MB). Ma koliko da je fotoaparat dobar, to nije Kompaktni digitalni fotoaparat.( pa ni sa njim ne možeš uvek dobiti toliko velike fajlove)
Pozdrav

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Svi znamo da 10.decembra stupa na snagu novi zakon o saobracaju. Mene zanima da li je neko od vas ponosnih vlasnika ovog tel.nabavio hansfree,(ili kako se vec zove) uredjaj za 6220,kao i to kolika mu je priblizna cena,i da li se to kupuje iskjucivo za ovaj tel...ili postoji neki univerzalni? Hvala na odg...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

1nakyn
Користио је мод за камеру.
Radisa Rasa
Универзални су.Потражи на нету...
Слобода или смрт

carloss
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 13. Mar 2007. 12:32

Post od carloss »

Prilikom slikanja na fotografijama mi se javljaju neki sivi krugovi, obicno jedan, a nekad bude po nekoliko, da li jos neko ima ovakav problem? Da li je kamera mozda neispravna?

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Hehehehe,i mom drugu su se pojavljivali...i ja isto imam ovaj tel...ali meni nikad.....ja mislim da je to mozda do softvera,javice se neko iskusniji pa ce nam resiti misteriju...zaista ruzno izgleda kad se prebaci na komp :D

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

carloss, veoma prosto. Obriši sočivo kamere i nećeš imati više takav problem.
Javi rezultate........

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Post od majkon80 »

то се мени јављало на н82,и рекли су ми да је прашина,али не на камери већ ,неке честице које камера ухвати напољу....е сад ,дали је стварно тако...то незнам.Иначе овај телефон...прави слике на месту изува...уз н82 можда и најбоље у класи 5 мпх

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

majkon80, slažem se sa tobom. On i 82 imaju iste kamere i za sad su barem po meni to najbolje kamere na mobilnim telefonima - U SVIM KLASAMA.

carloss
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 13. Mar 2007. 12:32

Post od carloss »

Obrisao sam socivo kamere, ali nazalost, krugovi su i dalje tu, ne budu na svakoj slici, ali budu otprilike na svakoj drugoj...
Slike su stvarno mnogo dobre, ali ovi krugovi nerviraju jako

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

carloss, okaci sliku pa da vidimo na kakve krugove mislis.
Da li se krugovi javljaju samo onda kada slikas sa blicem?

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

carloss, to su krugovi koji nastaju kada xenon pod odredjenim uglom osvetli cesticu prasine, svima se to desava.
inace, potpisujem da je kamera u 6220cl i n82 (posto je identicni modul u pitanju) i dalje neprevazidjena!!!
::luv phonez::

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

djoxie, da trenutno ne prevazidjene kamerice n97 mi je smesan pored 6220 sto se kamere tice postavio sam u temi n97 sliku sa n97 mini do duse ima foliju na kameri ali je prilepljena uz samo socivo tako da nebi trebalo da puno upropasti sliku,ali opet NI PRIBLIZNO nokiji 6220 moj favorit! I dalje ga imam :-DDDD Edit momak koji se zali na duhove : Pa potrudi se da ne dizes prasinu pre neko sto slikas ;-DDDD inade imaces kurizice to svaki Fotoaparat,telefon itd sa xenon blicem ima (naravno kada se presina digne)

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Dostaje, e ako si mu rekao.... :D :D :D Imam samo jedno pitanje:da li ima neke razlike(tj...da li se vise primecuju)ti kruzici nocu ili danju?milsim i ja imam ovaj tel...ali nikad nisam primetio,mada su mi bile sumnjive 3-4 slike,koje su napravljene nocu....

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Radisa Rasa, pa samo kada opali blic ako ga ukljucis u sumrak opet ces imati duhove (ako je prostor puniji cesticama prasine) dakle samo kada opali XENON blic!

carloss
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 13. Mar 2007. 12:32

Post od carloss »

Imam telefon tek par dana, ali koliko sam primetio, problem se javlja kad je blic koriscen, znaci unutra sa slabijim osvetljenjem, slikam u auto modu, tako da uvek opali blic. Sad sto se tice prasine, nisam slikao u nekoj fabrici tepiha, vec normalno okruzenje u stanu, a nisam video kod drugih telefona sa xenon blicem da imaju takav problem, cudno mi je da postoji toliki propust na kameri.
evo jedna slika kao primer
Slika

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

carloss, to su cestice prasine. Kao sto su ti vec napisali vidljive su kada se osvetle Xenonom. Nema razloga za brigu, samo skljocaj i uzivaj! :wink:

Odgovori