Predstavljeni 7710, 6020, 3230

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Predstavljeni 7710, 6020, 3230

Post od Akki »

Ne znam da li ima ova tema, ali mislim da je ovo dovoljno velika vest! ima gomila informacija na netu ali izdvojio bih ovu, pogledajte:

http://www.gsmarena.com/index.php3 , pa news! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

7710 je izuzetan mob, ova dva nisu losa takodje ali ne mogu da se uporedjuju s 7710. :lol: Samo kolika li ce cijena da bude... :?: :!: :?

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

7710 je super fon ali iako sam nokia fan mislim da 7710 nemoze da konkurise sonyericssonu p910 :!: :?:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Naprotiv, mislim da moze da konkurise SE P910. Barem mislim da ce biti vise prodavan, jer mislim da ce ipak biti jeftiniji od P910, SE nekako nabije cijene za ove Pxxx premnogo, Nokia ipak malo obori cijenu za koji mjesec svakom fonu... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

MA de ce biti jeftinija od p910, nema teorije, a i monogo je velik, to vise nije telefon, vec pravi pda! Meni je i p900 velik i nosim ga samo kad mi je neophodan! :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

A sta mislite zasto SonyEricsson ima samo 6,5% svetskog trzista u odnosu na Nokijinih 31%? Zato sto je Nokia zakon! 8)

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

slazem se sa mojim zemljakom iz Sapca i mislim da ce 7710 ne samo da bude konkurentna p910, vec i da bude znacajno bolji telefon. pogledajte samo karakteristike. plus mislim da je i lepsa. e sad sto je velika... sta da se radi
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Zato sto je SonyEricsson relativno mlada firma! Videces za nekoliko godina! Trenutno po meni SE ima mnogo bolje modele, samo da pocne da ugradjuje symbian i nokia nece imati sta da trazi tu! Sta 7710 ima sto P910 nema? Ima samo bolju kameru, veci ekran ali je prevelika, mnogo je velika, a i cena ce biti prava sitnica! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

SonyEricsson bije Nokiju u ponekoj klasi, dok je u nekom slucaju obrnuto. :roll: Ne znam, ja ipak vise volim Nokiu, mozda uzmem 7710 kad izadje. :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Videcemo kad izadje, do tada aj da sacekamo, iiii zakljucimo da je SE bolji od nokie! :mrgreen: :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Hah... :mrgreen: Ne znam sto si zapeo toliko za SE, mada znam jos neke takve likove. Jedan mi je cak poslao gif animaciju gdje je prekrizena Nokia i pise "No Nokia" i onda SE... :mrgreen: :lol: I to drzi za logo pri paljenju. :mrgreen: Nego, da ne idem u off sad... :wink:
Mada je veoma moguce da P910 bije 7710, jer je P klasa SE-a stvarno odlicna, mada pravi ocajne slike, bar za tu klasu, kad se prebace ne komp... :roll:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ja sam bio zagrizeni nokievac dok nisam uzeo SE, onda mi se misljenje promenilo a ono sam se salio, i nokia ima super telefone, samo je stvar navike! Bar je tako mislim :D Jel zna neko kakva je ta nova funkcija radia na 7710, da ne trazim po netu? A bas me zanima :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pf, ja imam T610 od SE-a, ali i dalje ipak vise volim Nokiu. (imam i Nokijinog pravog konkurenta za T610, Nokiu 7250i :lol: ) Mada SE stvarno ima izuzetne kamere, a i ekrane. Ali, bilo bi najbolje kad bi se stvorila SonyNokia. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Osim "izuzetnih" ekrana, a jos "izuzetnije" kamere sta SE moze da ponudi kupcima? Nista! Nesto se ne secam da neki model SE-a poseduje EDGE prenos podataka (recimo)... Isto vazi i za ostale proizvodjace. 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

PA sta ce ti EDGE kod nas kad ne radi? Kao prvo! Kao drugo ima v800, kao trece, vecina modela SE za trzista gde je 3G vec uveliko zazivela ima EDGE! SE ima sve sto neki tel treba da ima, ne govorim o smartfonima, a o P910 da ne govorim! Sta hoces da kazes da SE nema bolje ekrane od nokie? Ili da nema bolje kamere?
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

akki nemoj me zasmejavati glupostima, molim te... taj p910 je bezveze, ali zaboga ima 262 hiljade boja... trcim odmah da ga kupim... tako SE i druge kompanije nude proizvode svojim potrosacima... to sto nemaju pola stvari koje nokija nudi nema veze, vazno je da je ekran "odlican" :mrgreen:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Nokia natrpa sve i svasta u fon, dok ostali proizvodjaci nabudze ekran, kameru i polifoniju i to je sve... :roll: :mrgreen:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Daj molim te, P910 bez veze? I ja tebe onda zasmejavam! Ovo je strasno, ostao sam bez teksta! :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

P910 nije bezveze, ali... :roll: Nokia 7710 mi se ipak cini boljom, bar ce biti nesto jeftinija ako nista drugo :!: Tj. SE-ovoj P klasi vrlo malo pada cijena, kod Nokija nije bas tako. (gledaj, P800 400e? ne bih nikad dao toliko za taj fon, pogotovo kad je izasao i P910 i mnogo bolji modeli)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Dobro da ne ulzimo u to koji je bolji, to cemo videti, ali reci da je P910 bez veze je po meni cista ludost, bez uvrede ikakve! :?: :!:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori