PC Program - Nokia 6610i

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
boya
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 13:37

PC Program - Nokia 6610i

Post od boya »

Da li neko moze da mi preporuci program za Nokiu 6610i - hocu da prebacim gomilu stvari na telefon, a ne ide mi. Sa Nokia sajta sam skinula PC Suite koji ne moze da mi prepozna telefon; sa kablom sam dobila CD-rom sa programom Oxygen II koji prepozna telefon, ali ne moze da prebaci nista... Ili mi, molim vas, objasnite kako da prebacim podatke iz Oxygena... Mozda sam zaista prava plavusa... Hvala unapred

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Plavuso, ne ocajavaj....

Za pocetak skini malo noviji Oxygen....

Imas ga na www.switchtel.co.yu

Sve sa crackom... Pa ga instaliraj, i probaj sa njim.... :wink:


Meni radi savrseno.... :wink:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

@boya
Koliko dugo imas telefon i da li si generalno zadovoljna sa njim. Cinjenica je da za te pare ima i boljih telefona ali mi je ovaj telefon lep i ima skoro sve funkcije koje su mi potrebne... Da li je pouzdan u radu? Thx!

boya
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 13:37

Post od boya »

Telefon imam par meseci i zaista sam zadovoljna svim opcijama, sem kvalitetom slika koje sama snimim, ali, nisam ni trazila digitalni foto aparat... Jedina zamerka sto se software-a tice je ta sto ne mogu da se zamene funkcije navigacionih tastera, nego su podesene po njihovom default-u. Ali to je jedina zamerka... za sada. Sad skidam Oxygen sa switchtel-a, pa cu vam kol'ko sutra javiti da li sam ista uspela.
Pozdrav

boya
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 13:37

Post od boya »

DJ_Boris, skinula program, instalirala, crack-ovala... ne vidi telefon!!! skinula drivere za usb, skinula program, uz 1.000.000 restartovanja, deinstaliranja i instaliranja... opet ne prepoznaje telefon - nema konekciju! Definitivno cu da poludim zbog ovoga!

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

E pa stvarno ne znam sta da ti kazem... Nama radi savrseno sa gomilom telefona...
Bas ta verzija je i proverena, zato smoje i stavili u download...

Jel ti prijavljuje da mu fali neki language fajl pri pokretanju programa??? :roll:
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

boya
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 28. Sep 2004. 13:37

Post od boya »

Ne, ne prijavljuje jezik... samo ne prepoznaje telefon... no phone connected. Zaista mi nije jasno... :(

Odgovori