Resetovanje Nokie 6233

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Resetovanje Nokie 6233

Post od hellboy_90 »

Imam nokiu 6233 i updateova sam joj softver. Do tada je radila skroz OK. A sada kada udjem da pisem poruku i odam da ubacim kome cu da posaljem poruku i idem na open log on mi restartuje fon. Kada obrisem sve logove i pokusam opet to on radi normalno. Posle odredjenog vremena opet pocne da zeza. Sta da radim?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Flesuj ga opet, nema ti druge. Problem je ocigledno softverske prirode jer ti se to ranije nije desavalo ( pretpostavljam )

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

Da li ima neke veze to sto sam pre flesovanja backupovao sve (imenik, slike, poruke pa i podesavanja) pa posle vratio na fon?

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

nema to nikakve veze, problem je u softveru znam iz iskustva, ponovno flesovanje pomaze, verovatno nije dobro izflesovan :lol: :D
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

Peter_Forsberg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Pon, 25. Sep 2006. 23:08
Lokacija: Bgd, zvezdara

Post od Peter_Forsberg »

Flesuj, ali se meni recimo posle flesa desilo da je fon poceo neuspesno da salje silne neke poruke koje su sa backup-om dosle ponovo na fon. Tada sam ga flesovao i nisam ponovo vracao podatke sa kompa na fon....
Sometimes we hurt the ones we love, other times we just hurt those who get in the way!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Tako je, to je kao da radiš ghost bugovitog Windowsa. Ali to važi za Symbiane što 6233 nije.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

Flesovao sam ga ponovo pomocu PC Suita i opet ista stvar. Da li postoji neka komanda da ja to sve lepo izbrisem (podesavanja i ostale gluposti) pa da ga onda lepo updatujem?

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Da li neko moze da mi kaze koja je procedura da se flesuje nokia 6233i?Da li je ista kao i za nokiu n73?Ja sam na n73 promenio product code preko programa nss da bih dobio srpski meni i onda flesovao telefon preko programa nokia softver updater u n73me.Da li je ista procedura i za nokiu 6233i ili ima neki drugi redosled.I jos nesto da li neko moze da mi kaze ako je procedura ista koji je product code za nokiu 6233i da bi se dobio srpski i koja je poslednja verzija softvera za ovaj telefon?
Ako neko zna zamolio bih ga za odgovor.
Pozdrav.

Odgovori