Nokia 6230, full reset?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
posetilac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 04. Sep 2004. 19:04

Nokia 6230, full reset?

Post od posetilac »

Izbrisati sve informacije i podatke i vratiti je u prvobitno fabricko stanje
imam data usb kabal i irc kabal pomocu kojeg software-a ovo izvesti
inace naisla sam i na neke programe ali za njih je ptreban f/mbus kabal koji za ovaj model telefona ne mogu da nadjem
da budem jasnija zeznula sam tel. tako sto sam htela da ga prikopcam na nokia logo manager koji nije predvidjen za ovaj model tad mi se telefon ugasio i ponovo upalio sam od sebe od tad ne prihvata sigurnosni kod koji sto posto znam da je tacan i jos su tu neke pogresne gprs konfiguracije koje ne mogu manualno da se izbrisu pa eto ako postoji neki programcic da mi to sve lepo sredi

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Koliko ja znam ne
to jest ima resenje, moras da odnes telefon u servis, da ti zamene software, mislim da ovo nije skupo :idea:

cvrcak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2004. 16:11

hvala

Post od cvrcak »

ali na nesrecu gde zivim nema ni u blizini nokia servisa a u svim radnjama odnosno malim servisima gde sam pitala nemaju resenje bar kad je rec o ovom modelu jer je kako kazu nov i nekakve softwere tj. aktualizacije ocekuju pred novu godinu a ja mrzim da cekam

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

uffffff
bas glupa situacija
pa ako nisi daleko od bg ili nekog veceg grada, mogla bi da skoknes da ti to obave :mrgreen:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Pa da, shto ne bi svratio u prodavnicu gde si kupio telefon da ti to srede? :wink: :mrgreen:


_________________
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

cvrcak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2004. 16:11

Post od cvrcak »

Ljudi stvarno samo pitam za program inace da imam mogucnost vec bih to sredila kod strucnjaka tel. sam kupila u SCG ali zivim na jednom poprilicno(sto se tehnike tice) nerazvijenom podrucju tako da moram to da sredim nekako sama.
Caos i pozdrav svima!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

momci ako niste primetili u pitanju je devojka, pa joj se obracajte u zenskom rodu :mrgreen:, a sto se tice problema najbolje je da resetujes tel na fabricko podesavanje. :wink:

cvrcak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2004. 16:11

Post od cvrcak »

nbnebojsa a znas da nemozes bez sigurnosnog koda da ga vratis na fabricko podesavanje mada sam taj problem resila posto sam se konacno setila da sam ipak menjala kod (a sta ces zaboravnost) a onaj deo sa lose konfigurisanim GPRS mislim da cu srediti sa Nokia Fbus by Maestro V0.25 kad mi za koji dan stigne odgovarajuci F/Mbus kabal koji sam porucila na netu

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Wow, zezaćeš se sama sa kablom i flešovanjem moba? 8O
Impresioniran sam, moram priznati! Vrlo je retko da se jedna devojka interesuje i petlja sa takvim stvarima, to izaziva izvesnu dozu divljenja i poštovanja! :mrgreen:

Dobro, baš je to lepo, kad ti stigne kablić (ako stigne), piši pa ćemo da ti asistiramo koliko budemo umeli i znali. :wink:

Usput, koliko će te koštati kabl i gde si ga naručila?

cvrcak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 22. Sep 2004. 16:11

Post od cvrcak »

E pa vidis bas sam tvrdoglava i bas cu da se zezam sa takvim stvarima a ti ocigledno slabo poznajes zenski svet kad mislis da je zezancija sa kablovima i telefonima krupna stvar za jednu zenu ili devojku.Salu na stranu kabal sam narucila na sestrinu adresu u nemacku i vec je stigao ali nisam bas sigurna da ce da odgovara za 6230,taj kabal koji sam narucila je za 6650 za 6230 jednostavno nemogu da nadjem ali sam videla da druge vrste data kabla koje odgovaraju za 6650 odgovaraju i za 6230 pa se nadam da ce i ovaj inace kosta 16 € sa postarinom samo neznam u koje zemlje salju a koliko sam cula u BG se takvi kablovi mogu naci kod kineza za 150 dinara

kabal evo ovde
http://www.mobileok.de/

i jos dve veoma korisne stranice

http://ucables.com/

http://www.unlockme.co.uk/unlockme.html

ajd sad cao ako bude trebala pomoc cu da vikam

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ajaoj, koje komplikacije, i kojeg troška, i kojeg gliba. Zar ne bi bilo MALO jednostavnije da si skoknula do nekog većeg mesta, makar i da nisi u SCG. Ajd vidi šta ćeš sada dalje... :D
U susret novim izazovima...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

@Cvrcak

Ah, ne, naprotiv, ne mislim da je to neka krupna ili teška stvar (mada mogu da ti nabrojim gomilu muškaraca koji se ni u ludilu ne bi upuštali u to), već da ne spada u spektar uobičajenih ženskih interesovanja, a baš iz razloga što jako dobro poznajem ženski svet. :wink: Lepo sam ti napisao - da sam impresioniran! Većina devojaka bi pobegla na sam pomen takve teme... :roll:

Da si ranije pisala ovde, mogao je neko da ti kupi i pošalje kabl, zar ne? :mrgreen:

Odgovori