Nokia 6220 classic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

60sec, jesam jos kad si prvi put stavio.
Zaboravio sam da ti pisem.
jel si ga povezao sa kompom ili?

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

jerkann, pa znas ovo je za one nafurane koji tvrde za n95 kako moze touch itd i ja im odgovorio ovim snimkom prava istina je u Wierless keyboard-u ;-)

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

60sec, cekaj koristio si wireless tastaturu za ovaj telefon ili neku drugu?
Aj baci sliku da vidim kako izgleda interesantno mi je to 8)

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

jerkann, imas raznih prizvojaca te tastature ova nije bila moja vec pozajmljena,inace nudi mi je prijatelj za 1500 dinara :-D a inace kupio je novu na bubanj potoku by NOKIA znaci original za 20e novu u kutiji :-D

Evo nasao sam na google potpuno ista je kao ova na slici:

http://www.symbian-freak.com/reviews/Images/n95/28.jpg

e,da savija se tastatura na pola i staje u dzep komotno znas kako je malena :-D ja nisam mogao da verujem a kada se otvori najkomforije kucanje imas na njoj i to za 1500 din ali meni djavo neda mira i kupim 7650 :-D nadam se da si primetio? :-P :lol: :lol: :lol:

Pogledaj link tebra : viewtopic.php?t=17696&start=140 :lol: :lol: :lol:

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

60sec, jesam. Ma ti si lud 100% ali necemo sada o tome :)
To je stvarno mnogo fina stvarcica. Sad sam narucio kofer za skuter i puko skoro 100 jura. Cim dodjem do nekih para uzimam ovo sigurno.
Kako se povezuju preko bluetootha-a?

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

jerkann, pa tebra imas u application folderu wierless keyboard kliknes tu pokrenes pretragu upalis tastaturu i tel je nadje,kada nadje spoji i tel postaje klasican monitor jos ako ga spojis na tv hahahah imas komp udzepu i ogroman monitor od 50 inca hahaha

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

ljudi pomagajte....kad slikam slika mi se nigde ne snima...isti je slucaj i sa videom.Mislim da je nesto do podesavanja ali ne mogu da provalim sta??!!!??u pitanju je nokia 6220 classic

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

dusan-doktor, ne kapiram mora se snimati ili na PHONE ILI na Micro SD! 8)

neko2
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 08. Jun 2009. 13:33

Post od neko2 »

Jel može da se ubaci srpski meni ako je već najnovija verzija softvera u njemu? Trenutno imam 5.15

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

neko2, mozes lako to da uradis ukoliko promenis product code tj nadjes Balkan code i teraj :wink:
Ako te i procedura interesuje, imas je u temi "Nokia i zvanicno izbacila firmware updater" ili tako nesto. Prelistaj temu pa ces naci koji je kod a procedura promene koda je prilicno detaljno objasnjena na strani 8

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

60sec pa nema nista u images.....telefon mi je nov i ne znam sve komande....znas li kako da proverim gde mi se snima(ako se uopste snimaju)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

dusan-doktor, a da li mozda posle slikanja tj snimanja kliknuo na onu ikonicu "kanta za smece" ? Ako nisi onda mora negde da snimi to sto si snimao ili slikao. Moj predlog kako ces najlakse naci sliku tj snikam je da prvo proveris naziv te slike tj snimka. Znaci ides na kameru pa options i onda settings pa na default image name i tu npr stavi Text i onda odaberi ime slike npr "slika" ili "image" ili sta vec. Kad uslikas nesto onda jednostavno idi na search i kucaj ime te slike i to je to.
Sto se tice samog cuvanja, nema tu puno filozofije, ili ce cuvati slike i snimke na memoriji telefona ili na mem. kartici. Po defaultu snima na memoriji telefona pa se seti da li si nesto cackao i menjao.
Ajd pa javi sta si naradio i da li si nasao nesto :wink:

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

e sad sam proverio i imam 101mb slobodno na Phone a 400mb na Micro sd i kad slikam stanje ostane isto

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

Iso sam ali ponovo isto....nigde se ne cuva ne znam zasto.e Azimuth a gde se nalazi search????Uveren sam da je nesto do nekih podesavanja mozda sam tu nesto zeznuo....sad sam sve slike izbrisao,rekoh da nije do memorije ,ali ponovo nece....do pre par dana mi je radio savrseno.EEEEEEEEEEEE ljudi imam jos jedan veeeeeeliki problem...kad sam pokusao da prebacim neke pesme u telefon pesme su se na pocetku prebacile u songs ali kad sam kasnije pogledao sve te pesme su bile u images!!!!Pomagajte molim vas

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

dusan-doktor, tebra search je u internet folderu ;-) sto se tice slika tebra nemoj stiskati kanticu nego kada hoces ponovo da slikas klikni opet dugme za slikanje! Ps tebra kako songs u images :lol: :lol: :lol: da nisi ti kineza kupio? :D :D :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Stvarno ti se cudne stvari desavaju :wacko:
Pa kad ides i images, da li vidis slike koje si uslikao? :?
Nakaci ga preko PC Suite-a i onda preko racunara ceprkaj, negde mora da sacuva slike osim ako ih nisi obrisao tj kliknuo na kanticu posle slikanja :|
I stvarno, kako si uspeo pesme da smestis u images? Izveo si nemogucu misiju jbt...

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

ljudi nisam glup....ne idem na kanticu posle slikanja.Ma prebacim ja pesmu lepo preko bluetootha i ona se posle nekog vremena sama kao kopira u images...neznam sta je to ali veci mi je problem sto ne mogu da slikam nista posto se nigde ne cuva

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

e i samo da vas jos pitam da li mogu preko PC suita ili tako necega da udjem u gallery,pa u images ?

60sec
Banned
Postovi: 324
Pridružio se: Pon, 06. Jul 2009. 00:55

Post od 60sec »

dusan-doktor, tebra ti ili imas opasnog kineza ili ne znas da rukujes telefonom znaci prosto je NEMOGUCE da ti je u images muzika jer teleofn tamo ubacuje formate kao sto su JPG,BMP,GIF itd dakle nemoguce tu nema sta da BAGUJE ;-) Kinez ili tripujes! Daj shot da vidimo i to cudo :-D

dusan-doktor
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 01. Avg 2009. 23:03

Post od dusan-doktor »

covece...........dobro nema veze samo jos da vam kazem da sam uso preko pc suita u telefon i sad u kompu imam sve slike sto sam slikao....samo ih nemam u telefonu nzm zasto

Odgovori