Nokia N95 8GB

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Sensei baš tako na levom je.nekako sam navik'o da mi se tu nalaze poruke ali neke navike moraju da se menjaju :P :P

thx
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

ripy13
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 16. Okt 2008. 18:10
Lokacija: Beograd

Post od ripy13 »

bestboy napisao:ripy13
Можда грешим али провери да ли ти је укључена анимација иконица у главном менију.
Хај па јави.
Da znas da si u pravu!!!

Hvala ti!!!


Sve sam pokusao samo to nisam...nisam se toga setio!!!

Hvala jos jednom!!!

:D :D :D
Samsung c3322 + 4GB, Sony Ericsson Arc + 8GB

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

kad sam kupio fon, kao nov, baterija mi je trajala i po cetri dana uz minimalnu upotrebu koliko sam ga koristio, ni sada ga ne koristim mnogo vise al mi ne prebacuje dva dana, instalirao sam svasta od programa i garmin i tako to...imam utisak da mi nesto crpi bateriju !
verujem da to vec ima, al ko da cita milion komentara samo zbog toga, molim da mi neko pomogne...kad bi ukuco *#7370#, da li bi mi formatiro samo telefon, ili bi mi formatiro i 8gb memoriju ?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

kostadin
Само би ти форматирао меморију на тел.
:wink:
Не може картицу...
Слобода или смрт

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Karticu tj. masovnu memoriju formatiraš normalno iz telefona ;)
A memoriju telefona tako kako si napisao.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

bestboy, verovatno bi mi i imenik otisao...da odradim onu sinhronizaciju sa kompom...? bi li ja sa ovim kodom dobio fabricko stanje telefona...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

kostadin samo napiši koju si verziju instalirao od garmina?onu što se cela kopira na mem moba ili pak onu sa install fajlovima?ako je ona što se kopira na mem nije ni čudo što ti toliko troši.meni je jedva dan izguravao sa time i najbolja stvar je što mi je media centar blokirao.e sada uradio sam format te memorije tj onih 7.5gb i problem mi je rešen.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

instalirao sam 5.00 Garmin, tako sto sam kopirao ceo folder, pa se pokrenula instalacija sama i telefon je instalirao Garmin...zatim sam samo otkljucao kodove i sve radi OK, kasnije sam samo nadogradio na Garmin 5.00.30 mislim, moguce da mi od tada manje drzi baterija...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

kostadin formatiraj memoriju meni je pomoglo.pa nadji garmina 50020 sa svim installovima ili 50010 pa ga rokni na 50020 i posle slobodno na 50040 kodovi rade nemaš bojaznosti.isprobao kod mene tj sebe 8)
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bn_boss
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 22:15

Post od bn_boss »

jel se desavalo nekome da ne moze da otvori multimedijalni meni? Kada pritisnem multimedijalni taster nista se ne otvara (samo se pojavi prazna pozadina koja nestane nakon 1 sekund). Zna li neko gdje bi mogao da bude problem.

Mozda bi trebao da napomenem da sam instalirao aplikaciju worldmate i da mi je prilikom instalacije trazio da se zatvore sve aplikacije, ja sa potvrdio da hocu sve da ih pogasim i od tada ne mogu da udjem u multimedijalni meni.

Potrebna mi je pomoc hitno

Pozdrav
Tesic

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Kod mene se isto tako ponekad desava na N82, pritisnem multimedijalni taster i onda malo prazna pozadina i samo izbaci. Ugasim-upalim telefon i onda je sve normalno. Ne znam do cega bi to moglo biti.

bole2106
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 29. Apr 2009. 22:13

Post od bole2106 »

Cao
imam problem sa instaliranjem SecMan! jedva sam instalirao app TRK i kad krenem sa instaliranjem SecMan ili mi si restartuje mob ili se ne desava nista!! da li neko zna kako da resim taj problem ili kako da nadjem neki secman koji moze da se instalira jer imam neku app TRK 2.8.9 TRK API Version 3.3

bn_boss
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 22:15

Post od bn_boss »

e da...treba da kazem da sam par sati prije instalacije worldmate-a mijenjao teme, ali sam se multimedijalnog menija sjetio tek sledeci dan kada sam konstatovao da ne radi,

da stvar bude gora, telefon nije moj, nego od sefa :( tako da sam najebao ako ovo ne sredim

pozdrav
tesic

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Pokusaj da obrises teme koje si instalirao i taj Worldmate pa se mozda vrati na staro.
Ako ne moraces ga formatirati ali tako gubis sve podatke koji su u telefonu: slike, imenik, poruke...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

bn_boss, i meni se to ponekad dešavalo... Ali nakon restarta telefona ili gašenja pa uključivanja radilo je ponovo bez problema... Jesi li pokušao da ga isključiš pa da ga uključiš? Meni bi to prvo palo na pamet kad nešto na telefonu ne radi, ali možda ne svakome, pa zato i predlažem ovako prosto rešenje... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bn_boss
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 22:15

Post od bn_boss »

pokusao sam da ga ugasim i ponovo upalim i nista se ne desava. sve ostaje isto.
nove teme nisam instalirao nego sam mjenjao teme one njegove standarde. pokusacu da izbrisem sutra worldmate pa da vidimo sta ce onda da se desi..
jebem ti telefon kad ga uzeh u ruke

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

bn_boss, pa vrati telefon sefu takav kakav je i samo cuteci i polako izadji iz kancelarije...on verovatno nece odmah proveravati tel,pa kasnije mozes krivicu da svalis na njega recima da ga ti uopste nisi cackao... :D
8)
D500&E71

bole2106
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 29. Apr 2009. 22:13

Post od bole2106 »

POMOC!! HEHE ZNAM DA NEKO ZNA!!!
imam problem sa instaliranjem SecMan! jedva sam instalirao app TRK i kad krenem sa instaliranjem SecMan ili mi si restartuje mob ili se ne desava nista!! da li neko zna kako da resim taj problem ili kako da nadjem neki secman koji moze da se instalira jer imam neku app TRK 2.8.9 TRK API Version 3.3

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

bole2106
Шта ће ти SecMan?!:?
Слобода или смрт

bole2106
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 29. Apr 2009. 22:13

Post od bole2106 »

da bi instalirao n gage igrice
tako sam shvatio
da to treba,a i skinuo sam sve to u paketu....
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je citiranje cele poruke, a pogotovo one iznad jer se podrazumeva da se na nju nadovezuješ.

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

Odgovori