Nokia E50

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

srdjan_pa, trenutno je video call kod nas iste cene kao i voice call...tek da te obavestim...promo period je u toku... :wink: :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

srdjan_pa
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Ned, 03. Dec 2006. 03:53

Post od srdjan_pa »

Ok ali koliko jos traje taj promo period mesec, dva :smutny: i onda koliko ce biti cena???? ima da zvone usi bar jos godinu dana dok se to ne prosiri :ohmy:

Punisa1
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 09. Avg 2006. 23:00

Post od Punisa1 »

Cuo sam da je dzojstik veoma tvrd i da je dzojstik jedina mana na ovom fonu? :(

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Tvrd?Mislish da ima kratak hod?Takav dzojstik ima i N73,po meni je sasvim ok... :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Punisa1, dzojstik na ovom telefonu nikako nije mana,jer hod jeste mozda malo tvrdji,ali to je i dobra stvar.Ne morate da se plasite da cete ga rasklimati posle dva dana. :uhuh: :wink:
Dexter, je isto u pravu kad kaze da je ista stvar i kod N73... :)

Koristio sam E50 oko 4 meseca,a pre par dana sam je zamenio za N73...

jevrem
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Pon, 07. Jun 2004. 00:49
Lokacija: Beograd

Post od jevrem »

E samo moram da pitam, tj ne ide mi u glavu... Je l' se uz E50 dobija ikakva memorijska kartica ili sam u startu "ogranicen" sa internom memorijom, daleko bilo da je ona mala, nego cisto me zanima, da na vreme krenem u potragu za karticom...
Nokia E65 + Logitech BT Headset

res5ct
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 28. Nov 2004. 22:10
Lokacija: Serbia, Niš

Post od res5ct »

jevrem uz e50 ne dobijas kartice ide samo interna memorija, nekih 60tak megabajta ti je slobodno za tebe posto ostalo zauzima operativni sistem. Ali dobra strana je sto microSD kartice i nisu toliko skupe, ja sam skoro za 1700din uzeo 1GB i sljaka odlicno.

Mene interesuje da li se maska moze zameniti i ako moze da li je usastavu maskice i providna plastika preko ekrana kao zastita za isti?

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

mogu li na e50 da se menja velicina fonta,odnosno da li postoji neki program koji bi mogao to da odradi ili da li sa ubacivanjem novog softvera moze da se poveca font?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

zox, vec sam ti odgovorio na PP,pa evo da razocaram i ostale na isto pitanje: na zalost,velicina se jos ne moze menjati nikakvim programima ili softverom,moze se samo promeniti izgled samog fonta :smutny:
Mislim da je to ipak zbog velicine samog ekrana kod E50,jer je nesto moralo da se zrtvuje u korist broja informacija na ekranu.

Nelexije
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 09. Mar 2007. 15:47

Post od Nelexije »

Da li je na NOKIA E50 moguce samo gledati Excel file-ove ili ih je moguce i editovati, odn. raditi sa njima? :?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Nelexije, imaš program MobiSystems OfficeSuite 3...i kad ga instaliraš na E50 s njim možeš vrlo brzo da otvaraš Office dokumenta i, naravno, da ih edituješ na sve moguće načine... :roll: :wink: :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Nelexije
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 09. Mar 2007. 15:47

Post od Nelexije »

Malo me zbunio kompletan test ovog telefona na ovom sajtu jer tamo pise da nije moguce editovanje, vec samo pregledanje office sadrzaja. Nije mi to bilo logicno jer na drugim telefonima sa istom platformom i operativnim sistemo je moguce editovanje. U svakom slucaju puno hvala. Mislim da sam se odlucio koji telefon cu u narednim danima kupiti... :D

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Nelexije, Office koji dolazi uz telefon verovatno i nema mogućnost editovanja, ali uvek može da se instalira paket koji to omogućava (recimo ovaj koji je Ninolina navela)... :wink:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Nelexije, pa verovatno misle na već instalirani Office program...ali u tome i jeste čar symbiana...on može mnogo više nego što piše u specifikacijama... :wink: :) :D

Mislim da si dobro izabrao... :roll: ...Čak i ja veoma ozbiljno razmišljam da kupim ovaj fon kao drugi mob... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Tacno tako kako su Miškoni, i Ninolina, napisali,misle na fabricku aplikaciju koja dolazi u telefonu instalirana,sa njom nije moguce editovati word itd. sto nije nikakva mana jer ces instalirati neku aplikaciju sa kojom je to moguce. Svoj N73(koji skripi kao da ga je pregazio Hamer) sam zamenio za E50 i mislim da je to najbolji potez koji sam mogao da uradim jer mi nije potrebna kamera N73 pored K800.E50 ne skripi,elegantan,tanak,lak,bolja tastatura za kucanje od N73, isti posao mi radi kao N73 samo bez kamere 3mp.Kome kamera nije bitna E50 je po meni najbolji telefon za te pare.Jos da ima aplikacija malo vise i pomutice slavu 6630.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

6630 app, i to uzeti ovu verziju E50-2 bez kamere koja je još jeftinija, fenomenalan telefončić, mislim da je to trenutno najutegnutija Nokia. :)

Jesi li nju uzeo ili E50-1?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pa i nije mnogo jeftiniji E50-2, koji je bez kamere... :uhuh: ...a kamerica ipak bar nekad može da zatreba... 8) ... Ja bih se pre odlučila za E50-1... :) :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ninolina, pa i nije neka razlika, slažem se, ali kome ne treba kamera i kao drugi mob - super je... :)

Odosmo u off... :wink:

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Miškoni, uzeo sam E50-1 crnu,morala je da bude crna a nisam nasao E50-2 crnu,mnogo mocnije izgleda komplet crna sa crnom tastaturom.
Slazem se da je mala razlika u ceni izmedju E50-1 i E50-2 tj. sa i bez kamere.
Ako vam kamera nije bitna i famozni 3G - bacanje para je N73.

Nelexije
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 09. Mar 2007. 15:47

Post od Nelexije »

I ja sam pre par dana postao vlasnik ovog fantasticnog telefona. Totalno sam odusevljen. Skinuo sam sa neta OfficeSuite ali trial verziju. Odlicna je.

Odgovori