Nokia 6630

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da li si prosuo mozda nesto po njemu? :|

nikolaq45
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 03. Dec 2006. 22:56

Post od nikolaq45 »

da ti kazem iskreno, mozda. :unsure:
guglao sam malo, kazu da je polu-crknulo nesto oko tastature.. :oops:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa skini prednju masku i tastaturu pa probaj da pritiskas po onoj beloj foliji i vidi da li ti dugmici raditi...

A mozda ti se i zavukla prljavshtina,voda ili tako neshto ispod te bele folije pa je treba odlepiti,ochistiti kako treba i ponovo vratiti.( Ali ne znam da li bi to trebao sam da radish)...

nikolaq45
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 03. Dec 2006. 22:56

Post od nikolaq45 »

Pritiskao sam po foliji, ne radi. Ma necu nista sam, idem sutra do servisa, pa cu da vidim :)
Treba i da kupim novu masku, ova je prilicno upropascena, pa eto mi prilike.

nebojsa034
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 04. Nov 2007. 00:31

Post od nebojsa034 »

Ma problem resen odneo u servis i oni zamenili podtastaturu(tako kazu) 800 dindzi je kostalo. :cry: :)

nikolaq45
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Ned, 03. Dec 2006. 22:56

Post od nikolaq45 »

Meni nista ne rece lik, posto ga poznajem, uradio mi je besplatno...
Odmah zatim sam prodao fon, i kupio 1110i, da se malo odmorim od symbiana... :D

MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

Post od MiLaN_93 »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, moj ljubimac...Telefon sam koristio i mocan je, jako bih voleo da ga kupim, al to otom potom, jer bas i nemam kesa :D...U svakom slucaju preporucujem ga svima.Po meni 6630, 6600, 7650 su telefoni za sva vremena

Neekoll@89
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 22. Sep 2007. 15:56

Post od Neekoll@89 »

Da li ovaj mob moze da ucita karticu 2gb> karticu(ako uopste postoji)...planiram u skorije vreme da kupim :D
Ljudi sta sam ja izgubio pare na telefone...le le...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Neekoll@89, postoje RS MMC DV kartice od 2gb i koliko sam ja cuo moze da je ucita samo je pitanje koliko ce kociti telefon
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Neekoll@89 moze, ubaci najnoviji software usput, i mozda ti bude malo kocio telefon kao sto kaze Sale_M, ali radice ti sporije ako napunis skroz memorijsku.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odmetnik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 19:58

Post od Odmetnik »

Imam problem sa 6630 i on je sledeci,
Problem je taj sto mi u poslednjih nekoliko dana, stizu poruke ali mi se na displeju ne pojavljuje notifikacija za nove poruke, takodje ni za propustene pozive, vec moram da "gatam" kad sam primio poruku a kad ne, pa da ulazim u inbox gde su obelezene kao nove..

Da li neko zna u chemu je problem?
Bilo je dosta poruka, pa sam mislio da nije prebunkirano, al sam pobrisao pa opet, vadio sam bateriju, karticu al nista...

F1 : )

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Odmetnik mozda bi jedan update resio problem, uradi update fw-a preko nokia software update-ra, kojeg mozes skinuti sa www.nokia.com/..... al pre toga uradi backup.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odmetnik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 19:58

Post od Odmetnik »

ma sve je to ql, josh kad bih ja znao kako se to radi... Zeznuo bih nesto sto posto, pa ni backup mi nebi pomogao :))

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Odmetnik nije tolko tesko kolko mislis, idi na:
viewtopic.php?p=72714#72714 i tamo ces naci detaljno upustvo za update.
:wink:
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odmetnik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 19:58

Post od Odmetnik »

Pa ok, na kraju cu morati to, ali da ne zna neko da nije nesto poremeceno drugo, neki drugi nachin...??

Hvala kljun

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Odmetnik, pa možda ne moraš da radiš upate, ali bi ti format svakako pomogao... Jedino što ćeš sa njim izbrisati sve podatke iz telefona... zanči morao bi da uradiš back up podataka, a za to ti služi recimo PC Suite... Ali ako nemaš ništa vredno čuvanja bolje je da ne vraćaš te podatke već samo sačuvaj slike i melodije, imenik i kalendar a ostalo nemoj vraćati...

Inače, format se radi na dva načina, a ti izaberi koji ti se čini lakšim (baterija mora da bude puna):
1) ukucavanjem koda *#7370# i ako te pita da ukucaš Lock code on je po defaultu 12345, osim ako ga nisi menjao
2) pritiskom u isto vreme na sledeće tastere na ugašenom telefonu...zelena slušalica, *, 3, i taster za ON/OFF...drži pritisnute tastere dok se ne uključi telefon...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odmetnik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 19:58

Post od Odmetnik »

a brishe mi se i imenik i sve? kako to da sachuvam u pc suit-u, to mi se chini kao gotivnija opcija, laksha :)
Imam oko 600 slika brate, al ih imam na kompu , tako da je opusteno, samo me zanima sta se brishe ? bash sve, dobro, poruke itd????, al imenik, kako da ga sachuvam...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Odmetnik imenik i poruke i notese i jos toga mozes da sacuvas preko Nokia PC Suite programa, udjes u program i odaberes Backup opciju, tu podesis sta hoces da prebacis na komp i on to sve odradi, kasnije posle formata odes opet u Backup i ides Restore da ti vrati sve to u telefon.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odmetnik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 19:58

Post od Odmetnik »

imam opet neki problem, stvar je u telefonu, gubi se domet.. sad chuo sam za par takvih sluchajeva, ali vi mi recite ako neko zna sta je...


Gubi se mreza, domet... kad se upali ima dometa, pa ga nema, pa ima pa nema, i nekad oce da npr vidi koliko imam kredita, nekad nece.. haha

Pishe no netvork coverage..... sta se desava da li neko zna?

hvala

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Odmetnik, Ako si na Telenoru moguće je da se dešava zbog njih.
I kod mene se dešava ovih dana.
Valjda opet nešto unapredjuju sistem :unsure:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Odgovori