Nokia C7

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Fox, to je vec druga stvar jer nisam bio upoznat sa tim... Nadam se da ce bar hard reset pomoci. U svakom slucaju iduci mjesec izlazi oficijalna verzija tako da nece biti ni potrebe za vracanjem. :)

svetlana1208
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 01. Jan 2012. 22:05

Post od svetlana1208 »

ne bih ga vracala, bar ne u kucnoj radinosti...radije cu sacekati februar ako ce to resiti problem (hoce li?) mass je proban i nije uspeo.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

svetlana a zasto lepo ne kupis memory stick micro adapter za pc i prebacujes ko covek...ovako kablovi,software i gomila posla...
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

svetlana1208
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 01. Jan 2012. 22:05

Post od svetlana1208 »

buduci da ima osam gigabajta u telefonu fabricki integrisane, nisam ni ubacivala memorijsku karticu...

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

svetlana1208, hej ajde ovako pokusaj... Pokusaj da taj tvoj telefon povezes na neki drugi racunar, ali prije toga probaj da googlas na netu drivere za kabl s kojim bi povezala komp i telefon... Mozda ce ti to pomoci. U svakom slucaju i ako imas Win7 to moze da te zeza, pa bih ti preporucio da uradis na XP, ali prije svega probaj da uradis ovako kako sam ti rekao...
Jednostavno nekad moze da se "zablesne" ili kabal ili nesto, pa jednostavno ne mozes da prebacujes... Imao sam puno prilika da ovako rijesim problem. Sretno :oops:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

zulaz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 05. Jan 2012. 23:33

dali nokisa c7 ili samsung sII

Post od zulaz »

u dilemi sam dali da kupim samnsung galasxy s II ili nokiu c7 dali bi mi neko mogao pomoci da se mogu da odlucim ;)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

zulaz, postoji odeljak Poređenje modela pa bi tamo trebalo da otvoriš temu o tome... viewforum.php?f=17

A pre nego što je otvoriš iskoristi opciju Traži da vidiš da li već postoji slična tema...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

vip88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 29. Okt 2011. 12:47

Post od vip88 »

Ljudi,ovih dana imam problem sa izborom telefona...imam htc cha cha,ali me izuzetno nervira baterija koja drzi dan, u najboljem slucaju dan i po...sad razmisljam da se vratim na neki nokiin telefon koji drzi bateriju makar 3 dana,pa sam vec za dosta modela postavio pitanje koliko je trajanje baterije u nekom normalno rezimu koriscenja (10-15 poruka dnevno, oko sat vremena razgovora i malo interneta),pa bih da pitam i za ovaj,neko ko koristi ovaj model telefonada mi kaze,jer ne bih ponovo da uzmem telefom kome je baterija tako slaba.

kadett24v
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2012. 19:24

Post od kadett24v »

veliki pozdrav ! pojavio mi se problem na ovom telefonu , kad okrenem neki broj izbaci conection eror i kad mene neko zove vecinu vremena sam nedostupan . telefon radi savrseno i pokazuje uvjek punu mrezu . radio sam oba reseta , skino simbian bela , pokusao sa svim mogucim opcijama ali problem je tu ! molim za pomoc

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

vip88, posto je ovo hardverski identican telefon kao moja N8 mislim da sam mjerodavan da kazem koju rijec za bateriju jer je razlika izmedju ta 2 telefona samo u kameri. Ja sa svojom N8 pri takvom rezimu koristenja bi mogao minimum 2 dana i 2 noci a za treci dan necu da garantujem ali uz stednju treceg dana sigurno bi u noc usao. :D dana koristiti telefon i danas nakon godinu i po dana koristenja i sa ko zna koliko ciklusa punjenja izvrsenih. :) Jos ako se uzme u obzir da eto kamera na N8 trosi vise baterije i zbog blica i sve onda ti je zakljucak jasan... :)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

kadett24v, koju mrezu koristis, pre neki dan je bio taj problem sa Telenorovom mrezom u Leskovcu. Probaj sa drugom karticom.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

kadett24v, kako mislis vecinu vremena si nedostupan? Ako si malo dostupan,malo nedostupan onda je do mreze,mozda rade nesto oko bazne stanice...
Ako si pak od uocavanja problema stalno nedostupan onda je ipak neki hw problem sa telefonom.
D500&E71

kadett24v
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2012. 19:24

Post od kadett24v »

stavim svoju karticu u drugi mob bude sve uredno , ali koju god karticu stavim u c7 javlja se isti problem . kad neko zove par puta bude ne dostupan i onda nekad posle 4-5 put pusti , ili kad ja hocu nekog da nazovem prvi par puta pokaze connection error pa kasnije poveze. i da to kad ja zovem na displeju pored slusalice pojavi se mali katancic i kad se on ugasi dopusti mi poziv.
i jos sto mi se cudno desavalo tel sam od sebe resetuje se i to recimo u minuti par puta .
Isao sam u par servisa i ono kao svi kazu treba novi seftver trenutno nema pa zvace me za par dana i na tom se i zavrsi ?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

kadett24v, cudni su ti servisi koji trenutno nemaju novi softver :o :o :o ,idi u neki ozbiljniji servis jer mislim da nije problem u softveru nego u nekom hardverskom delu...a za to ti treba iskusniji serviser.
D500&E71

filpjeca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2012. 19:28

Post od filpjeca »

cao svima.odneo sam moju nokiu c7 da se ubaci novi softver simbian bele u servisu i oni su kako oni kazu ubili telefon nemoze ni da upali kolika je to steta i dali to oni sad mogu da nameste i kako unapred hvala

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

filpjeca, ako su oni "ubili" telefon onda ce i oni da ga ozive..naravno u svom trosku..neces ti da places tudje greske(valjda nisi lud..)a ne mogu da verujem da su ovi iz servisa ubili telefon pa to su onda totalni amateri :shock: ,ne brini se moraju da znaju da ga ozive..ako to ne znaju onda lepo im kazi da se uhvate za ruke pa lepo sa mosta neka skoce.. :wacko:

filpjeca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2012. 19:28

pa da to su uradili zato sto nisu mogli da abdejtuju softver

Post od filpjeca »

pa to su uradili jer nisu mogli da abdejtuju softver zbog nekog produkt koda pa su na silu probali i puko telefon nemoze ni da upali sali vredi uzimati taj telefon uopste i ako ga ozive ili da ih ja licno bacim smosta

dejan92
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Uto, 08. Feb 2011. 11:46

Post od dejan92 »

Imam jedan "problem"
Uradio sam update za Belle, i sve je bilo ok, medjutim, kada udjem u poruke odmah mi otvori sent items, pa moram ici na view folders da bih vidio inbox, outbox, sent items itd...
Znaci kad pritisnem ikonicu za poruke u meniju otvori mi poslate poruke, kako da namjestim da mi bude kao i na Anni, da vidim normalno i inbox i ostalo po defaultu?
Da li je ovo neki bag ili nesto drugo, gledao sam po podesavanjima nema nista?
IMa li iko ideju sta je ovo?
Hvala unaprijed
Nokia C7

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

dejan92, pazi ovako barem je to kod mene a mislim da je isto kao i kod ostalih..kada udjem u poruke meni automatksi otvori konverzaciju,pa ako hocu da vidim foldere(inbox,outbox,sent items) moram da idem na opcije pa prikazi foldere(ono prvo sto ti se otvori u opcijama..) 8)
I ja mislim da je to normalno.. ;)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

dejan92, bez obzira sto se dosta ljudi bunilo cak i prije oficijelnog update-a je to ostalo tako da se automatski otvaraju konverzacije a ne kategorije. Nekima smeta a nekima ne ali meni licno i ne smeta ni jedna ni druga varijanta. :)

Odgovori