Nokia N91

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

guava, pa otprilike je za nijansu brzi od 6600 kad ga ne napunis toliko,ali ako mu roknes jedno 500-600 numera onda pocinje da koci...kad uzmes da trazis on sporo ispisuje reci pesme sto zna da iznervira... :x :x :x

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Jel moze nekako da se podesi da delivery report ostane duze na ekranu, tj. dok ne pritisnem ok, kao na SE-u, posto ovako stalno moram da buljim u ekran...

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Spyker,ne moze da se promeni tako su ga napravili.Mada...poruke ionako brzo stizu,pa to ne predstavlja valjda toliki problem...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Imam problem. Čuvam poruke na HDD jer ako su mi na internoj ne mogu da primam pjesme 4mb i naviše preko bluetootha. Zbog toga ne mogu da povežem telefon u mass storage mod sa kompjuterom dok ne promijenim message memory. Zna li neko kako? Miškonijeva fora sa podizanjem sistema bez poklopca ne funkcioniše. Izvinjavam se što opet ovo pitam, ali nije bilo odgovora...

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Vincent, uradi backup poruka kroz PC Suite na komp (2-3 puta, za svaki slučaj). :wink:
Prethodno proveri da li koristiš poslednju verziju PC Suite-a. Imaš opciju da izabereš samo poruke, ne moraš da radiš kompletan backup. Zatim izbriši sve poruke sa HDD-a, prebaci se na internu memoriju pa izbriši i tu sve. Sad vrati poruke sa kompa, ali samo u internu memoriju i neka ti ubuduće stižu tu. Izaberi HDD samo kada hoćeš da prebacuješ nešto veliko i odmah po završetku vraćaj na internu, tako nećeš imati problema. Ako prebacuješ nešto baš veliko a postoji mogućnost da ti stigne neka poruka u međuvremenu, prebaci mob u offline mod. :)

Muzzy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 17. Jan 2008. 14:18

Problem

Post od Muzzy »

Pozdrav svima.
Imam N91 oko 6 meseci i prezadovoljan sam funkcionisanjem. Medjutim, uspeo sam nekako da preopteretim sistem. Naime, u jednom trenutku vise nisam mogao da otvorim poruke sa HDD-a a interna memorija mi je spala na nekih 200KB. Probao sam dole navedenu foru:
markoni_po napisao:korisno> *#7370# automatski format harda (ako pobrljavi pa ne možete da udjete preko menu-a)

poz
...ali mi trazi neki LOCK CODE a ja se ne secam da sam bilo kakav kod ubacio. Probao sam sa 4 nule, 4 jedinice itd. i nista.

Da li sam uspeo da zeznem softver? Moze li neko da mi pomogne? :smutny:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Muzzy, ne brini nisi zeznuo softver.Kad ti zatrazi lock code kucaj 12345,to ti je default lock code za symbian nokie :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Muzzy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 17. Jan 2008. 14:18

Post od Muzzy »

Хвала Сале, сила си! Успео сам да га средим, сада ради к'о Јапанац!
Форум вам је екстра. Свака част!
Поздрав

SouL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Jan 2008. 05:20

Post od SouL »

niam retardiran i znam da citam... interesuje me koliko je jak zvuk na sluskama nokije n91 u odnosu na nokiu n95. N95 ima moj burazer i nisam nesto odusevljen zvukom koji ona isporucuje na sluske chak shta vise razocaran. Moja n-gage qd sa UltraMP3! playerom isporucuje jaci zvuk od nokie n95 na sluske. SMESNO ali ISTINITO.

DA ponovim pitanje, n91 vs. n95 sluske, poredjenj. HITNO!

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

SouL, tu nema sta da se uporedjuje,nokia n91 daje pet puta (mozda sam malo preterao,ali da bolje docaram) jaci i kvalitetniji zvuk na sluskama,dok su na speakeru priblizno jednaki...

SouL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Jan 2008. 05:20

Post od SouL »

hvala.... jos jedno pitanjce... n91 ima istu rezoluciju kao i moja n-gage qd odnosno 176*208, valjda... kako se vide stvari na njoj... znam da je muzicki fon ali ipak da li se sve vidi pristojno...

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

SouL, i ja imam isto n-gage, i u poredjenju sa njim je dosta bolji...na n91 imas 262.144 boja,sto je u poredjenju sa 4096 mnogo velika razlika,na n91 mozes i teme da stavis,pa to sve izgleda sasvim zadovoljavajuce... Ako ti treba muzicki fon,uzmi n91 i neces se pokajati... 8)

SouL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 19. Jan 2008. 05:20

Post od SouL »

a da li neko ima problema sa onim ulazom za slusalice... da se razglavio, rasirio, raz*ebo i sl. posto sam kupio mp4, dao 6000. i to mi se raz*ebalo i ne moze da se popravi.. :smutny:

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

SouL, nemas razloga za brigu :)
iPhone + CX300

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

SouL, kod n91 je to kvalitetno odradjeno, tako da kao sto je rekao i Spyker, nemas razloga za brigu... kod ovog fona me jedino nervira sto se vrlo lako prave ogrebotine, to cu mu navesti kao manu :dry: fon je savrsen, uzmi ga i neces se pokajati... 8) 8) 8)

radepecinci
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 29. Jan 2008. 03:28

Post od radepecinci »

imam i n91 i n95 8gb,na zvucnicima n95 daje jaci zvuk, a na sluskama su priblizni. Orginal sluske koje se dobijaju uz n95 su ocajne, ali kada se ubodu neke malo kvalitetnije, wow, velika razlika.

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

radepecinci, ti ili imas retardiranu n91 ili imas los sluh, nikako po jacini nisu priblizno isti...
iPhone + CX300

peky@n93
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 366
Pridružio se: Sub, 01. Sep 2007. 21:24
Lokacija: ruma
Kontakt:

Post od peky@n93 »

radepecinci, nisi ti drug dobru stavio sluske u uvo!ja kad sam uzeo n91 i kad sam cuo zvuk,pomisli kako je ovo njesra.pa bolje ima n90 mp3.e kad sam provali do cega je bio problem,onda sasvim druga prica,zuk je fantastican!!!
note n7100 note 9005 honor 8x asus zx551ml zoom honor 8x note9 nikond7200
https://www.flickr.com/photos/30207060@ ... nelayout=1

radepecinci
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 29. Jan 2008. 03:28

Post od radepecinci »

veceras smo drugar i ja testirali zvuk na ova dva telefona. Kada se koriste iste sluske razlika nije velika, nesto vrlo malo je bolji n91, ali vrlo malo skoro ne primetno. Probaj sam ako ne verujes. I ja sam mislio da je n91 mnogo ispred n95 8gb po zvuku dok ih nisam uporedio. Jos jednom da ponovim da je zvuk na zvucnicima slabiji i losiji na n91, ali na sluskama nesto vrlo malo bolji (malo puniji i izrazeniji bas)

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

radepecinci, probao sam, i n95 i n82, i tvrdim da nije ni blizu kao n91...

Znaci, n82 je sigurno losiji (po kvalitetu ne toliko, ali je n91 izuzetno jak tj. glasan, i tu nema sta da se prica)...
iPhone + CX300

Odgovori