Original maske za Nokia telefone

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
damir
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Ned, 21. Maj 2006. 04:49

Post od damir »

ok jel moze neko na pm da mi posalje ime prodavnice sa tim orginal maskama jer su mi ovi iz Comtrade rekli da vise neprodaju maske za Nokia

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

zna li neko neki sajt na netu gde se mogu nabaviti maske za telefon, i slicne stvari a da salju u srbiju?

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Evo detalja kod kog se vidi da je u pitanju samo gumena fotrola...

Slika

Oljice, zao mi je sto ti unistismo mastariju :wink:

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ma nema veze, sigurna sam da postoji maska u toj boji ili nesto slicno, problem je u tome, za sta god da se odlucim, moracu to da nabavim u inostranstvu.... :(

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pogledajte gornji levi ugao ove stranice,pise: 'originalna nokia dodatna oprema',vredi pokusati :)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

godja, Nokia nema zvanicnog prestavnika ovde...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Evo u Croatia ima.......sto ne bi bilo i kod nas? pa nismo sugavi.....bar je u nasoj zemlji nokia jedan od omiljenijih proizvodjaca... :D
5130+Koss the plug....

nenad_26
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 09. Jul 2006. 08:00

Post od nenad_26 »

ne znam samo sto bih menjali masku koja je na telefonu osim ako je fizicki ostecena pa da kaze covek.ali ok svako ima svoj izbor. ako neko ima neki link za usa sto se tice maski a iz bg je mozemo nesto i po tom pitanju da uradimo ali samo ozbilljne.Dolazi mi drug iz usa za mesec dana tako da mogu da od njega narucim (bez ugradnje) ali par komada ne 100 :roll: :roll: . evo ja sam sebi narcuio jedne bluetooth slusalice (koje ovde naravno ne mogu da se kupe) nazalost https://shop.msicomputer.com/App/StoreF ... spx?ID=958.

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »


godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

b_udder. ima nokia uvoznika ali rade samo VP sto se tice tel,a opremu mozete kupiti na vec pomenutoj adresi.

bobpp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 04:21
Lokacija: Novi Sad

Post od bobpp »

www.ex-tel.com ,firma je iz Subotice. Pokusajte ovde.Mada kad pogledam cene nesto mi se mota po glavi ono "lepi nasi Kinezi"

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

b_udder napisao:godja, Nokia nema zvanicnog prestavnika ovde...
A kad sam ja ovo rekao pre par meseci, ispljuvaše me najstrašnije.

Na vrhu sajta ima reklama, koja se reklamira da ima originalnu opremu, i na hrvatskoj varijanti nokia sajta zaista stoji predstavništvo ove firme, ali mi nikako nije jasno kako to može, a na samom Nokia sajtu nema Srbije.

:)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Evo iz prve ruke informacija...Kupila sam za N70 samo zadnji poklopac za kameru...i to po svemu jeste original...a imala sam prilike da vidim i one koje su losije i bolje odradjene kopije...Znaci...kad se uporedi sa originalom koji imam na telefonu nema apsoutno nikakve razlike...debljina plastike je ista, mehanizam dobro radi, naleze na telefon bez nekih viskova i strcanja, boja je identicna, a i pod rukom , na dodir je isti osecaj...(a sve to bi se moglo zameriti onim kopijama)...a cena...800 din...i to u tzv. zvanicnom redstavnistvu Nokie...a sad jesu li oni ili nisu zvanicni sad mi ni nije vazno ...ali ima originala da se nadje i to za pristojnu cenu...Ne smem sad ime radnje da navodim...preethodni post mi je zbog toga obrisan... :shock:

... i sve ovo vazi i za druge Nokia modele...jedino sto mora da se naruci u vecini slucajeva...i da se malo saceka na isporuku... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

hwala na informaciji Ninolina :) nego meni ostaje problem tastatura,bele je boje jer mi je telefon u krem varijanti pa se netje uklopiti sa maskom :(
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Tanja, ima i tastatura da se kupi tamo, ali mislim da nije u kompletu sa maskom...ali svakako mozes da nadjes sve sto ti treba... :roll: :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Ninolina, posalji ako ti nije tesko ime te radnje na pp!
Hvala unapred!

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

evo ja sam danas kupila crnu masku za n70 :) kineska je,ali je super izradjena,nishta ne krcka i poklopac za kameru ima feder,isto naleze kao originalna,nije imala tastaturu pa sam na istom mestu uzela crnu,jedino shto je malo tvrdja od originalne i po malo krcka na 2 tastera (crvena slushalica i na onom tasteru za ulazak u galeriju),mozda to moze nekako bolje da se namesti,ne znam ali nije strashno,ne smeta mi.Sve u swemu,zadowoljna sam,ne moram da brinem hoce li mi se ogrebati maska :D
Slika
Slika
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

markos99
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 16. Mar 2005. 15:10

Post od markos99 »

Meni je N6630 stara vec oko godinu dana i savrseno je ocuvana, ali, avaj, ostetio sam onaj gumeni okvir na poledjini oko kamerice i danas sam se iznervirao i potpuno ga skinuo, pa mi sada ruzno izgleda a i bojim se da ce kamerica sada vise biti podlozna fizickim ostecenjima. Zato me bas i zanima tema o koj pricate, tj. bas mi je stalno da fonu vratim prethodni izgled...

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

nemoj raditi neshto zbog chega cesh se kasnije kajati... :smutny:
svejedno, ako si prochitao prethodne postove, mislim da je pisalo da 'kineska' maska dobro naleze na 6630..? :? :?
To mi je malo nesigurno (da ne kazem 'bedno') da stavljash 'kinesku' masku na taj phone...
ali ako hocesh da ga sachuvash imash da je kupish za 350, 400 din...
pa nam javi kakvi su utisci... :wink:

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

pa ewo owa maska koju sam ja uzela je kineska ali mu stoji kao orignialna,ne krcka,nema nikakwih greshaka na njoj,i za diwno chudo,mehanizam za kameru mu radi isto kao na originalnoj :) werowatno tje se wremenom rasklimati,ali lako se promeni za nowu,ne moram da brinem o ogrebotinama a originalna maska mi je sachuwana ;)
Za 6630 na swakom koraku moze da se nadje maska,njemu lepo stoje one gumirane kao shto je neko wetj pomenuo...Ako bash netje kinesku,onda waljda moze da uzme originalnu tu gde je uzela i Ninolina...

Odgovori