Nokia 6120

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Post od antegra »

gargamel4 napisao: ovo bi mi bio prelazak s konja na magarca po pitanju kvaliteta izrade.
čini ti se. E50 ima joypad od koga te boli palac posle malo intenzivnije upotrebe. ja sam uvek imao bolove u palcu posle nekoliko nivoa SkyForce-a. zašto su ga onoliko oštrog i neudobnog napravili, nije mi jasno. takođe ima upotrebljiv power taster, na E50 je noktom probijena ona zaštitna guma gore.

ivankv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:23

Post od ivankv »

Kupio sam memorijsku karticu od jednog gigabita. Sve je bilo u redu do danas. Naime od jedanput nemam ništa od fajlova na kartici. Stanje memorije pokazuje da je ona zauzeta onoliko koliko treba, medjutim ni traga fajlovima. Sad kad snimim nešto novo na memorijsku to se smesti tamo i sve u redu. Samo starijih fajlova nema. Probao sam da ugasio telefon, izvadim karticu, bateriju ali ništa. Nisam u mogućnosti da se povežem preko usb kabla na računar da vidim da li je moguć povratak podataka. Ima li ko kakav predlog i rešenje po ovom pitanju i da li se ovo često dešava i da li se uopšte dešava. Hvala i pozdrav

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Jedino sto mi pada na pamet je da si stare fajlove stavio pod hidden, a kako si to izveo veze nemam. :? Instaliraj x-plore i on bi trebao da vidi skrivene fajlove ako je stvarno to problem. Ako jeste, stani na skriveni fajl i izaberi opciju attributes i odcekiraj opciju hidden.

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

Hocu da kupim ovaj telefon i zvao sam puno radnji,ali nigde nema full pakovanje.U jednoj nemaju Cd instalacioni,a taj covek mi kaze da mi to nij epotrebno,da imam usb.Jel to istina?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Milijas, naravno da ti nije neophodan instalacioni CD, sve možeš da skineš sam sa Nokia sajta. Proveri da li imaju sve ostalo što ide u paketu.
http://europe.nokia.com/A4399011

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

Da li ima neko neki predlog u kojoj radnji da ga uzmem u beogradu,da mu cena bude do 190 evra.hvala Miskoni na odgovoru

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Milijas, ovde imas sve na tanjiru http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1423 ... 20-Classic, ti ih samo nazovi pa vidi ko sta nudi. Da se ja pitam uzeo bih gde je najjeftinije, jer jos nisam nasao ovakav model da je skidan sa neke mreze.

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

Ma gledao sam tu i dosta njih sam zvao,ali ne verovatno je kako ljudi lazu.Pozovem jednom i oni mi 180 evra,sa USB,punjac,memorijska 128,slusalice..pozovem opet posle 5 minuta da to potvrdim i da vidim do koliko sati rade kad oni mi kazu 190 evra bez memorijske...Hvala u svakom slucaju.

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Pa mozda neki lazu, ali ne verujem da su sad svi takvi. :wink: Cudi me da sad daju i karticu od 128mb, ja kad sam trazio nisu je nigde nudili. :?

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

Pa samo sam u toj radnji cuo da daju i memorijsku.Krivo mi je sto na vreme nisam uzeo preko MTS-a,a sada ga nece opet dobiti.Sve su ih prodali.

19G70
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 26. Nov 2007. 04:38

Post od 19G70 »

jel zna neko kakav je zum u odnosu na 6233 i dali snima video u 3gp ili mp4???????? 8) odg molim

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Evo ti neke slike za zumom pa sam proceni, inace snima u mp4.
Slika Slika

19G70
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 26. Nov 2007. 04:38

Post od 19G70 »

hvala brate,a kakav je kvalitet videa i dali baguje sa memoriskom od 2gb.jel imas neki video,ako imas ostavi pa da procenim! 8)

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Video ne baguje, ovde http://www.speedyshare.com/960286696.html mozes pogledati. :wink: .

19G70
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 26. Nov 2007. 04:38

Post od 19G70 »

nisam mislio na video dali baguje nego kad se stavi memoriska od 2gb? :blinky: :oops:

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjena dopuna poruka tačkicama, smajlijima ili drugim karakterima! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Onda moja greska :roll: U svakom slucaju, telefon se odlicno ponasa sa karticom od 2gb, jer mu je softver extra brz(mozda i najbrzi od svih symbian telefona :D ). Negde sam procitao da se telefon odlicno snalazi i sa karticom od 4 gb.

19G70
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 26. Nov 2007. 04:38

Post od 19G70 »

jel moze na njemu da funkcionise gps??ljudi izvinite sto smaram,ali moram sve da ispitam zato sto hocu da ga kupim ovih dana,a jos nisam siguran u sve njegove mogucnosti... :unsure:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

19G70 trebalo bi da moze, moze na bilo koji symbian telefon, moze i na 6600, samo ti treba GPS prijemnik, a za to je jedan od boljih Nokia LD-3W, a vise informacija o radu GPS-a mozes saznati ovde:
viewtopic.php?t=7222
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

19G70
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 26. Nov 2007. 04:38

Post od 19G70 »

jel bolje da se uzme beli ili crni,cuo sam da na crnom ostaju otisci prstiju,a na belom se primete ogrebotine... :|

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

19G70 bolje uzmi onda crnu masku, jer je otiske prstiju lakse eliminisati sa maske nego ogrebotine, a ako hoces belu masku uzmi neku futrolu ili ga cuvaj pa neces imati problema.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori