Nokia N91

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Ja sam zvao da pitam šta dođe u paketu:

1. Telefon im uopšte nije crn, već srebrn sa plavim,
2. osim ako se cura zbunila ili nije bila 100% sigurna, nije mi pomenula ni slušalice ni audio kabl!
3. Rekla je punjač, punjač za kola, postolje, nisam siguran dal' još nešto.

Moguće da je u pitanju greška, možda sam je zatekao pitanjem, koje je išlo kao: "Zdravo, zovem iz CG, treba mi info o N91, šta dođe u paketu?" I cura mi je rekla to čega se sjetila :)

@Alien, mogao bi ti to da provjeriš pa da javiš?

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Evo, proverio sam neke, kasnije cu i ostale

Media centar, cena 285, dobija se punjac, slusalice i usb :x
Media mobil, cena 285e, dobija se slusalice, adapter za slusalice, punjac, postolje, usb :) I jos je i siva :D
Logic shop i orange nisam mogao da dobijem, kod njih je cena 245 odnosno 250e

Koju si ti prodavnicu zvao?
iPhone + CX300

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Mislio sam da je zabranjeno da se navodi ime prodavnice, ali ako tebi nisu brisnuli ( :D ), neće valjda ni meni :)
Ja sam zvao Logic shop na onaj broj što im piše na sajtu. Da li se igdje dobije original kutija? Nema ništa ljepše nego kupiti telefon u origilnalnom pakovanju, pa polako otvarati, uživati u mirisu novog :) i polako prebirati po svim zezancijam koje dobiješ :roll:

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Vincent, nije problem pominjati prodavnice koje se ovde reklamiraju, kao i legalne sajtove :D

Ja cu ako ga budem uzimao svakako prvo proveriti da li je dobar paket u tim jeftinijim prodavnicama, a ako nije... Dacu jos 40e i uzeti ga u Media mobilu... :)

E, a za sta sluzi to postolje koje se dobija u paketu??? el samo da se telefon stavlja u njega ili ima i neku ulogu?

Miskoni, gde si ti tvoj uzeo?
iPhone + CX300

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

U postolju se telefon puni i mnogo dobro izgleda u njemu :D :D

Drugih funkcija nema, što je šteta. Mogli su da naprave prostor da se puni rezervna baterija ili nešto slično...

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Miškoni je svoj primerak obezbedio preko "veze"... :wink:

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Da li bi da mi kazes, posto ti verovatno proveravas prodavnice (radi oglasa), koju bi ti preporucio? Cak i ako ih ne proveravas, zeleo bih da cujem tvoje misljenje. Ako ne zelis da kazes ovde, moze li na pp?
iPhone + CX300

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Svratio sam danas u Oranž u Balkanskoj na brzaka, n91 imaju u srebrnoj i crnoj boji (4GB), paket (crne boje na kom piše čini mi se samo "mobil phone", u kom su komplet sluške, data kabl, punjač, "postolje" i to je to, ne pitah ni za disk ni za garanciju (6/12 meseci), cena 250e :) Idem sutra opet...
by Eldar:
Reprodukcija muzike će biti prekinuta u slučaju kada Vas neko zove a kada završite razgovor reprodukcija će se nastaviti tamo gde je zaustavljena. Jednom prilikom sam slučajno pritisnuto taster Play na daljinskom upravljaču dok sam razgovara i na moje iznenađenje reprodukcija je nastavljena od mesta gde je zaustavljena, čak je i osoba sa kojom sam razgovarao čula muziku bez problema. O ovome nećete naći ništa u uputstvu ali mislim da to nije greška pošto tako možete da nekome pustite pesmu koja Vam se dopada
-simpatično :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

markoni_po
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 07. Dec 2006. 20:37

Post od markoni_po »

MIŠKONI spasioče moj!

1. Poslušao sam te,sve sad radim u Mass Storage-u i sve je Ok(da Qcnem o drvo).. Desilo mi se da sam jedan dan bio na kupanju,skoro ceo dan mi je stajao u pederuši,pregrejao se i sve mi se obrisalo! Slike,mp3,video aplikacije..Kad čekiram HDD opciju u Menu-u stoji mi da je zauzeto ali ničega nema nigde..Formatirao sam ga iz opcije sa telefona,ubacio sve poshto imam komplet na compu i sada je ok..Da li ga je povišena temperatura (sigurno je bilo 50' u torbici)"razbolela"? Da li kada mi se izgube podaci(kada nema nicega-no songs,no images,no video a stoji na HDD da je zauzeto) postoji neki nacin da sve sredim a da to ne bude formatiranje i ponovno ubacivanje podataka sa compa?

2. Da li si pronjuškao vreziju softvera v3.00.060.pi16 RM-43 (07.01) koju imam i da li je ona najnovija i najbolja

3.Da li je kućište crnog N91 takodje od metala?

4.Skinuo sam sa neta aplikaciju dj mixer za N-seriju 208x176 ,instalirao na mob radi ali i dalje kao da je za veću rezoluciju..možeš li da je čekiraš,možda sam ja nešto zeznuo, siguran sam da će i tebe interesovati,extra je aplikacija baci look PLEASE!!
N91..moja ljubav!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Alien, na PP ćemo.

Vlado, jesi li tražio i da ih vidiš ili si čisto informativno svratio?

Markoni, bez onakvih linkova ubuduće, to ovde nije dozvoljeno.

1. Očigledno da je visoka temperatura napravila zbrku sa fajlovima. Mnogo je lakše sve prebaciti ponovo nego raditi recovery podataka. Stvarno mi nije jasno zašto ti se toliko često to dešava. Meni je samo jednom prijavio disk error posle skoro tri sata snimanja klipova u ekstremno vrelim uslovima, ali nisam izgubio ništa od podataka sem klipa koji je u tom trenutku bio sniman.

2. Nisam našao ništa konkretno u vezi tog firmvera, napiši mi product code tvog telefona, nalazi se na nalepnici ispod baterije - 05XXXXX.

3. Naravno.

4. Poigraću se. :wink:

markoni_po
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 07. Dec 2006. 20:37

Post od markoni_po »

code 0521545an13va

hehe..poigraj se pa ako provalish zasto je slika mixera kao za vecu rezoluciju--javi..

ima neki program za Resize rezolucije na ipmartu ali ga nisam ukapirao..

poz
N91..moja ljubav!

nebo80bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 11:16
Lokacija: beograd

Post od nebo80bg »

jel je istina da se maska od nokie n91 lako grebe pozadi,t.j da se skida farba?da li je bolji fon od se w810,sta se dobija u full pakovanju,koja je razlika izmedju n91 srebrne i crne,a razlike u ceni ima?baterija koliko traje?fon sjajno izgleda nema sta...

nnn
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 16. Nov 2005. 14:20

Post od nnn »

Ja sam uzeo fon u Logic-u (250) i dobio punjach sa postoljem,slushke i usb kabl i to sve u "univerzalnoj kutiji". lol
E,da,kao shto pomenuh,fon je sa Vodafona,za sad je sve ok. :D

nebo80bg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 11:16
Lokacija: beograd

Post od nebo80bg »

jel je bolja crna boja a jeftinija je,da li je i crni model od metala?kupio bih ovaj telefon,gde je najpovoljnije i ta radnja oranz u balkanskoj,jel daje u full paketu n91 i jel neko tamo kupio fon?mada svidja mi se i w810...

ne znam za taj logic...nisu bas najbolji...ja mislim da je najbolja radnja koja ima n91 interkom,samo treba pitati kod njih sta daju od opreme.NNN koliko ti traje baterija?jesi li zadovoljan?jel se ne skida farba sa poklopca baterije?

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

nebo80bg, prvo, dobro dosao.
Drugo, nemoj pisati vise postova za redom, koristi opciju izmeni.

N91 i w810 ne mogu da se porede, jer je n91 bolji neuporedivo. Jedini SE koji je za poredjenje sa n91 je w950, koji je naravno daleko, daleko bolji od w810.

Dalje, zasto si toliko lenj da ne mozes da procitas stvari u ovoj temi? Pa covece, kupujes taj telefon, valjda treba da procitas ikustva vlasnika! Da si to uradio, procitao bi da crnoj n91 kuciste JESTE od metala.

Dalje, jel ne mozes da zovnes da pitas sta se dobija??? Imas cenovnik na sajtu, pogledaj ga, i onda nazovi radnju koju hoces, zasto je to toliko tesko?

Sta se dobija u full pakovanju mozes naci na testu ovog telefona na ovom sajtu.
iPhone + CX300

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ja sam uzeo w950 u logic shopu i dobio sam full opremu pa pretpostavljam da ce biti i za n91 :|
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Markoni, jesi li dobro prepisao kod 0521545, pošto na Nokia sajtu za njega kažu
"Sorry, there is no software available for your product code"... :?

Šta ti još piše na nalepnici?

nnn
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 16. Nov 2005. 14:20

Post od nnn »

nebo80bg napisao:NNN koliko ti traje baterija?jesi li zadovoljan?jel se ne skida farba sa poklopca baterije?
Josh je formiram tako da ne znam.Za sada sam zadovoljan a za kasnije cemo videti...Ne guli se farba,a ne znam dal' je poklopac farban jer na pozadini pishe "stainless steel",tako da kapiram da nije ni farban jer je matiran...

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

pobogu nnn baterija li-ion se ne formira,moze samo da je oslabis formiranjem,treba samo da e ispraznis ako ima malo eergije u sebi,a treba da ima i da je punis do kraja,znaci 2-2.5 sati kolko vec treba .znaci standardno,nema 3x12 sati i slicno.ovo je 100%tako i nemoj da se bojis ,nek ostali potvrde
nokia c7

nnn
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 16. Nov 2005. 14:20

Post od nnn »

Prvi put chujem za to... :?
  • _______________________________
    Miškoni:: Ne citiraj poruku iznad tvoje

Odgovori