Nokia C6

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
darence
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 21:50
Lokacija: Svrljig
Kontakt:

Post od darence »

a jel ima neki dobar free mp3 player za C6 ?
ne mogu da nadjem... :ohmy: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny: :smutny:

darko.032
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 31. Okt 2009. 00:30

Post od darko.032 »

ima li jos neki srecni korisnik mts-a kao ja ili svi morate da pucate kintu za ovaj fon???? :D

radi se bas o mom paketu bel 200 (koji i nije tako veliki) i posto mi ugovor od dve godine istice za koji dan dobio sam ponudu od telekoma da ako produzim ugovor na jos dve godine imam da biram izmedju dve pogodnosti jednu celu godinu pretplata upola cene ili dve godine normalno + nokia c6 za jedan dinar :D

ima li jos ko da je ovako uslovno receno, dobro prosao???

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja cu te samo pitati da li ces dobiti ijedan KB besplatno kao sto svi vec daju?! :wink: :wink: :wink:

darko.032
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 31. Okt 2009. 00:30

Post od darko.032 »

hm naravno da necu, ali vise mi se isplati uzeti ovaj telefon za dzabe posto sam ionako planirao da produzim ugovor

a za kilobajte je lako, prvo, koji telefoni kupljeni kod operatera sem mts-ovih nisu zaklkljucani na nekoj mrezi?
ja uvek mogu da ubacim bilo koju karticu u ovaj fon a da opet ne dajem pare, u ovom slucaju za dekodiranje
:wink:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

nisu u telekomu zakljucani... Samo sam mislio da se trenutno najmanje dobija od mts-a... Pozzz

darko.032
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 31. Okt 2009. 00:30

Post od darko.032 »

pa to sam i rekao....samo u telekomu i nisu zakljucani, i u vipu i telenoru su zakljucani...

necu da hvalim telekom, nisu oni nikakvo zlato, ali ovo je idealna prilika, c6 na paket bel 200 kosta 24000 din, a ja ga na taj paket dobijam za din...mislim zasto ne iskoristiti kad je vec i onako planirano da se nastavi sa ugovorom.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

darko.032,uzmi ti taj C6 koji ti nude za dinar,i za sledeci mesec se prebaci na tarifu MixNet M koja ti svakog meseca za 950 dinara + porezi "donosi" 300 minuta ka svim mrezama,600 SMS-ova i 600 MB internet saobracaja. 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

darence
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 21:50
Lokacija: Svrljig
Kontakt:

Post od darence »

Jedno pitanje:
Da li je moguce deliti adsl konekciju preko bluetooth-a ? tj. da li moze C6 da se konektuje na internet preko bluetooth veze i racunara, posto nemam wireless ?

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

mislim da ne moze tako...ali nisam siguran....koji adsl imas? ako imas telekom mozes da odneses stari modem i dobijes bezicni za dzabe....
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

darence
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 21:50
Lokacija: Svrljig
Kontakt:

Post od darence »

imam beotel adsl sa jednoportnim ruterom, ali nema wireless :uhuh:
mislim da bi doplata bila 2 000, nisam siguran. pisao sam im mail, ali ne odgovaraju :blinky:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Probaj da nadjes wirales usb karticu,jer ona bi trbala da prima signal kada ga ima ruter a kada ga nema ako u kompu ima interneta trebala bi da sluzi kao antena.Nemoj mnogo da mi verujes ali citao sam o tome ovde valjda u temi o wifi-ju.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

znam ja za to...ali isto nije ispod 2000dinara tako da je bezicni ruter bolje resenje....razmisljao sam i ja o tome ranije kako bih uspostavio wireless na nintendu ds...ali na kraju sam nabavio bezicni ruter
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

mermaidc6
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 20. Sep 2010. 21:49

Post od mermaidc6 »

Ima li neki programcic za ovaj telefon ta prilikom kucanja poruka ubacim smile, a ne na cukam tacke, zagrade i ostale gluposti.
Hvala :)

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

mene interesuje da li postoji nacin da zaobidjem password za wireless....video sam da drugarica to radi sa ipod touch pa sam mislio da mozda postoji neka aplikacija za symbian
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Haha,nema sanse,ni za pc ne postoji aplikacija koja dobro to radi a kamoli za telefone. :wink: 8)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

mermaidc6, smajili postoje ali ti treba prograce za to,ali od toga nemas mnogo koristi jer da bi drugi telefon video te smaile mora i on imati tu app... za smaile.
Murinho, drugarica aa,ne gledaj ti u nju nego u telefon njen pa neka ti to dokaze.Za telefon je to nemoguce a za ps postoje neki programi gde je moguc ulazak u ruter.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

deksicom, naravo da postoje i to vise komada. nazalost ja nisam uspeo da nadjem app za symbian. googlajte i naci cete lako za iphon wm i blackberry. za komp su vam najbolje aplikacije za linux mada ima solidnih i za windows.
prosec zaobilazenja wap kljuca nije nista komplikovano ali najelegantnije je resenje za iphone. a brzina uspeha zavisi od kolicne koriscenja mreze. tj sto se mreza vise koristi lakse je probiti zastitu.

IvaNN115
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2010. 20:20

Post od IvaNN115 »

Pozz ekipi s foruma
Evo imam jedno pitanje
Naime kupio sam Nokiu C6 i za sada sam super zadovoljan al jedan mali problemčić me muči
Spojim se na w-lan al nikako ga nemogu isključit,čim ga isključim on se opet spoji na isti??
Neznam zaista kako da ga odspojim

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

imas u settings-connectivity-wlan-options show wlan ili tako nesto... Stavi da ne trzi nikad tj. na never... :wink: :wink: :wink:

IvaNN115
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2010. 20:20

Post od IvaNN115 »

jesam to sve
al nije do tog 8) 8)
nego do FEJZBUK aplikacije bem joj čim sam nju maknu sa viđeta odmah je otišla i konekcija
zapravo on drži vezu budnom radi fejsa

hvala svejedno

Odgovori