Nokia N70

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

Oznaka je AD-41. I jos nesto... Raz... mi se maska :x . I sad mi treba nova, ali gledam da bude original... Ima li neko ideju gde da je kupim (NS), i posto je ?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

user999, što se tiče slušalica, koliko ja znam, AD-41 i nisu kompatibilne sa N70...ja bih ti preporučila da nabaviš HS-23...sa njima je zvuk stvarno dobar a rade na N70... :wink: :)

Za maskicu znam gde u BG-u možeš da je nabaviš, ali za Novi Sad nisam upućena...U svakom slučaju, verovatno, će ti odgovoriti neko ko je iz NS-a... 8) :roll: :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

user999, u BG-u je kupis :P Salim se! Pogledaj u Mob Trend-u u Zeleznickoj skroz na kraju do Bulevara sa desne strane je, ili u podzemnom ( tamo imas nekoliko prodavnica ) ili u RIM-u ili pak na Spensu, ne znam kako se zove prodavnica al kod "salatine" je, blizu pokretnih stepenica, preko u odnosu na one tezge kad ides prema zeki kokicaru. Aj ako ne nadjes javi pa cu se raspitati jos ponegde :wink:

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

user999, ad-41 je kompatibilan sa 3250, 5500, 7373, e50, e60, e61, e70, n72, n73me, n80, n93i... tako da... tebi treba ad-46 ili ad-15.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

user999, sto se tice maskice,najbolje ti je da vidis u pothodniku (tj kako rece Azimuth, u podzemnom prolazu),i to u onoj radnjici koja je preko puta o nil-a,tamo samo prodaju dodatnu opremu za telefone,znaci nemaju aparate....
D500&E71

ThePrphecy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 17. Apr 2007. 12:12

Post od ThePrphecy »

Ad-41 su kompatabilne i sa modelom n70,provereno na telefonu koji ima verziju softvera 5.0638.3.0.1.
Da li neko zna gde u Beogradu imaju da se kupe ove slusalice.Pozz

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

ThePrphecy, da li ti rade i tasteri play pause, stop, itd? Moj je stariji firmware, 5.0616.2.0.3.
Znas li gde ima da se skine taj novi softver?
Citao sam na nekom forumu da se sa tim softverom brze trosi baterija, mada mislim da lik lupa... Verovatno je sredio bateriju na drugi nacin.

Ja evo idem da ih prodam, vec mi se neko javio... Odose za iste pare za koje sam ih kupio tako da mislim da je ok. Kupicu HS-23 ili ako updatujem telefon, mozda opet iste :) ...

ThePrphecy, imas ih u TC millenium, radnja je skroz dole, neka mala, zaboravio sam ime... :)

ThePrphecy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 17. Apr 2007. 12:12

Post od ThePrphecy »

@User999
Da rade svi tasteri.Sto se tice baterije meni traje oko 2 dana.Mozes li mi reci koliko kostaju HS-23,a koliko Ad-41?

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

ThePrphecy, Ad-41 kostaju 1200, a za ove druge ne znam, nisam pitao... verovatno su malo jeftinije, sa obzirom da su jednostavnije posto nemaju taj mali daljinski. Mada su meni cak bolje HS-23 posto imaju normalne bubice, a ne neke gumirane kao te AD-41. Obavezno obrati paznju na same bubice kod AD-41, meni se nisu svidele.

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Zašto kupovati HS-23 ako se ima "neki" AD? Da razjasnimo terminologiju, ne postoji "gumirani" AD-41, AD je oznaka za audio adaptere, HS su sluške, u ovom slučaju HS-20. Mislim, volja vam šta kupujete, čisto da se zna.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Ja imam original HS-23 slusalice i nimalo nisam zadovoljan zvukom na njima(vjerovatno jer sam godinu dana koristio walkman slusalice), a vidjeo sam u jednoj radnji u NS-u(u bulevaru) HS-23 za citavih 350 dinara :s
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Sensei, možda tvoje HS-23 nisu original...znam ljude kojima se jako slabo čuju i loš im je zvuk na HS-23...izgledaju identično sa mojima, ali kod mene je zvuk stvarno dobar...Tako da, te koje si video za 300 dinara slobodno ne računaj u original... :wink: :) :D

Kad kupujete sluške...obavezno ih prvo isprobajte...saslušajte nešto iz svog playera i tek tada se odlučite da li da ih kupite ili ne... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Te sluške za 300 nema šanse da su original. Video sam i ja uz neki Apacer MP3 plejer slušalice koje izgledaju identično iPodovim, ali identično. Nisam mogao da verujem. A čuju se ko bulja. Tako daaa........(sahraniće nas Kinezi)

Čak i da si imao original HS-23, posle W serije ne bi mogao da budeš zadovoljan. Nokia generalno ima dosta lošiji zvuk, tako da ako hoćeš Nokiu navikni se na to. 6280/88 i još 2-3 modela su dobri, ali ostalo........Mnogi ne vole kada sam ovako oštar prema Nokiji ali iz ličnog iskustva zvuk na e50 je mnogo lošji nego na 6610, ali e50 ima plejer, a 6610 radio pa kombinujem, dok ne kupim nove baterije za plejer.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

Vlada Zem, "gumirani" AD znaci da su same bubice od gume (ne bukvalno, nego onaj zavrsni deo koji ide u uvo. Malo komplikovano objasnjavam :))... A ne normalne plasticne, kao i sve bubice. Pa dodju kao neki zapusaci za usi. :) To mi se i nije svidelo, iako su ok, a to sto imaju 3,5mm uticnicu je super. HS su imale savrsen zvuk, dok nisam povredio gajtan, pa sad ponekad prekida i krci...

Sensei, rekose mi juce u radnji da imaju da mi daju "kineza" za 450, tako da sumnjam da su te od 300 originalne...

Offtopic:
Pitanje za gargamel4, jesi imao ipod? Gledam da kupim mp3 player pa ne znam koji... Mozda neki mali Creative... ili cak ipod.

Azimuth, pogledao sam maske u tim radnjama... Nisu originalne, ali su jako dobri kinezi... :)

Edit:
Nasao sam u pothodniku, u maloj radnji kod o`neila, 2200! I to kinez, ali je ok...SAMO 2200! To je previse.
Cuo sam (ali to samo cuo, nepotvrdjeno) od drugara da je neki njegov drugar :) narucio originalnu masku za N73 za 27 evra. To valjda preko alpha copy-a... To je ~2160 din, tako da cu videti da mi to neko od rodbine kupi u BG. U NS-u nista ne valja... aaaa!

Ej, moze li mi neko iz BG preporuciti radnju sa stvarno originalnim maskama? Jos ako zna i cenu...

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Ljudi procitajte ponovo moj post, ja nidje nisam napisao da su te od 350 dinara original, zato sam i naglasio da su MOJE original. A siguran sam da jesu jer je komplet telefon sa svom opremom original(kupljen kao paket u telekomu ali nezakljucan).
Ninolina, ni moje HS-23 se ne cuju tiho ni preterano lose ali posle vise od godinu dana koriscenja hpm-70(walkman) slusalica NEMA SANSE da ove mogu da me zadovolje. Izgleda da mi ne gine kupovina nekog adaptera...
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

hm .. poshto vidim da su admini pokrenuli hajku na mene, iz nepoznatih razloga, evo ovde da zamolim da mi ispishete imena igara za nokiu N70 koje su ozbiljnije, odnosno koje su vece od 100 kilobajta (ne govorim o jar igrama, vec o velikim igrama, 3d ili neki rpg, tako neshto) ??
There is no knowledge that is not power

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Problem je sto to pravilo broj 9 je previse neodredjeno i primenjuje se na pogresan nacin.
Ako pise "zabranjeni su linkovi" onda su zabranjeni linkovi i to je to. Nigde ne pise da ne smeju da se spominju nazivi... A nazivi ne mogu da budu piratski (osim ako oni nisu ti koji stvaraju i promovisu pirateriju ili u nazivu sadrze piratske termine). Odakle neko zna kada ja kazem "Photoshop", da li ja imam piratsku ili original verziju... Nevermind.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Igoritza, ako volis da igras igrice na telefonu onda ti je prava svar da instaliras ngage emulator i pržiš njegove igrice...

Obrati mi se preko PMa da ti objasnim kako to funkcioniše, da ne bi nastradili od strane admina, ida ti dam linkove za .sis igre...

Evo link viewtopic.php?t=9171&highlight=

Od s60 igara moji favoriti su: asphalt urban gt 3d, brothers in arms 2 3d, sky force, sky force reloaded, snakes, krally, star warrior (brooka grafika)teška 10MB, Tomb Raider Legends, Angelfish...ima još ne mogu da se setim trenutno

A od ngage igara: Tony Hawks Pro Skater, Colin McRae 2005, Pandemonium, Worms World Party(apsolutno isto kao pc verzija), Splinter Cell: Chaos Theory...etc

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

Ima li neko da mi preporuci neku radnju gde imaju originalne maske?
U NS izgleda da nema... Pitao sam u dosta radnji, svi drze "kineze"...

Alpha Copy u BG je zastupnik za Nokiu, sigurno ima... Zna li neko br. tel. ili web adresu, mail.. ?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

user999, ukucaš lepo na Google-u "Alpha Copy"...i da vidiš kako odmah saznaš i adresu i brojeve telefona... :wink: :) :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori