Mobiola

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
miskoza
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sub, 21. Jan 2006. 04:56

Mobiola

Post od miskoza »

Hi ppl,

Interesuje me da li je neko uspeo da pokrene N6630 da radi kao web kamera i pomoću kojeg programa. Probao sam Mobiolu ali nešto kod mene ne fercera :)

Help

Može i PM

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Ja sam pokrenuo i da ti kazem posteno super je radilo...Koristio sam ga u Windows Live Messengeru-i i radi solidno..

Samo je problem što još uvek ne postoji crackovana verzija...Pa može samo trial 30 dana...

Ja sam koristio mobiola.webcameraUSB tako nešto ide naziv nisam siguran napisaću ti kad nadjem puno ime..

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Ma mobiola je glupost, program koji ti treba je ETI.Power.Toys.Series.FlyCam.v1.00.S60.SymbianOS.sis ,radi odlicno.
Pozdrav
p.s.
Ja se na nju konektujem breko bluetooth-a, mada mislim da ima verzija i za kabal,al to vec sam moras da tražis.
6630

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

bela, jel mozesh da mi poshaljesh na pp kako da dodjem do tog programa..? Pokushao sam preko google, ali nece da ga nadje... :unsure:
ili da mi poshaljesh na mail (vakivis@yahoo.com)... :roll:

Hvala unapred!

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Zaboravio sam koji program sa sobom nosi i spyware,mislim da je u pitanju Mobiola,nemojte da mi verujete na rec.Nije spy za mob nego za komp,i znam da me je dosta smarao...

Edit:
Evo nasao sam,imao sam problema sa ovom aplikacijom
ETI.FlyCam.v1.00.Beta.S60.SymbianOS-BiNPDA.zip,znaci nosi taj naziv i ima spy,verovatno ce ga vas AV pronaci.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Ja koliko znam, mobiola u sebi ima trojanca,bar ga tako prijavljuje.
6630

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Eto znam da i jedan i drugi imaju,ali mene je ovaj ETI.FlyCam.v1.00.Beta.S60.SymbianOS-BiNPDA.zip mnogo zezao,otisao je jer sam trebao da radim format C i instalaciju win-a,evo korisnik sa bureka jos ima problema sa njim veoma smara,i to cim se digne sistem :x
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Koliko samo programa prijavljuje spy, ili trojanca a nema nista u sebi. U pitanju je kod koji program koristi koji je slican nekoj virusologiji.
Konkretan primer: jedan poznanik je napisao program u assembleru pre jedno 5 godina koji ce da racuna broj okretaja ventilatora kulera procesora (to je morao valjda nesto za fax, otkud znam), i kad ga je propustio kroz Kasperskog ovaj provristao kao extremely destructable virus... shokatta!!!
Tako da ne verujte raznim AV-ovima i sl. najpametnije je nemati ih :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

miodrage, oko ETI FlyCam nije tako to je pravi spy,i stvarno smara neki jos ne mogu da ga se rese,a veruj mi ide na zivce :x
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori