tuzni oproshtaj nokie 6630

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
dejan_85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 23:58

tuzni oproshtaj nokie 6630

Post od dejan_85 »

juce su mi ukrali nokiu 6630 na adi.zelim samo da se zahvalim na svima koji su mi pomogli na ovom forumu da saznam bezbroj zanimljivih stvari.poshto sam jedva skrpio bio pare za telefon ne verujem da cu uskoro imati slican,jedino shto mi ostaje je da se nadam da ce ga naci preko imei broja mada teshko :smutny: :smutny: :smutny: :smutny:

NeXuS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pet, 19. Maj 2006. 20:18
Lokacija: Kraljevo
Kontakt:

Post od NeXuS »

Bate znam kako ti je isto se meni desilo davno sa nekada mojom 6600 nikada je nisu nasli .... Nadam se da tvoju hoce!
GameR FoR LifE

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ja sam juce zaboravio svoj pocket pc u parku ali na svu srecu posle pola sata se setio i udario sprint do parka vec razocaran da cu ga ikad vise videti ali ipak je ostao na istoj klupi gde sam ga i ostavio :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Okrutan je ovo svet, ali ne ocajavaj! Mozda se "posteni" nalazac sam javi ( :uhuh: ) a mozda ga i sluzbe zakona uhvate! (nije nemoguce)

PozZ

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

mozda ces ga pronaci u oglasima :wink: samo vidi ako se hitno prodaje neki 6630 bez opreme :disgust:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

fain2daniel napisao:samo vidi ako se hitno prodaje neki 6630 bez opreme :disgust:
Kao da je problem kupiti sluske, RS-MMC, punjac, cabel i CD.

dejane, ne znam odakle si, ali vredi oticu u servise po gradu i dati podatke o telefonu (vredi pokusati u manjim sredinama), posto ima dosta servisa koji uzimaju podatke kad otkupljuju telefone!
iPhone 3G[s] 16GB

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

Nemoj da ocajavas skroz ima i najmanje nade:


...Dva moja druga napao covek sa nozom uzeo im neku sicu i 2 nova telefona. Lepo otisli u policiju, prijavili kradju, dali opis lopova, telefona...
Ispostavi se se da je lopov imo jos nekih prekrsaja, pa ga uhvate posle 7 dana, i vrate telefone njihovim vlasnicima....

Jeste da je to SUPERsreca ali ipak probaj, prijavi policiji kradju!

A bas sam skoro u jednoj radnji pitao servisera, jel moze da se nadje ukradeni telefon i kad se promeni kartica i on mi je opusteno odgoviorio da svaki tel cim se upali moze da se nadje samo sto policija nece da se cima za sitne prekraseje.
Jeli ovaj covek nema pojma, ili je upravu!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

migi tacno je da se ukradeni fontel moze maci preko imei'a

nikoola zasto bi se lik trosio oko uzimanja dodatne opreme...prodace ga za koliko stigne 8)
i decko je lepo rekao da su ga odradili na adi gde ima jako puno raje tako da...goodbye my 6630 :disgust:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

migi, tacno je,osim ako ne promeni imei pa nista od toga a na 6630 i ostaloj BB5 seriji tesko se menja imei,skoro nikako,ja nisam uspeo a nisam ni video da je neko.Ako recimo promeni imei na 3100 ti vidis taj imei kada otkucas *#06# i taj imei se prijavljuje na mrezu i tu mup i operater ne mogu nista jer se taj imei prijavljuje na mrezu a kada otkucas *#92702689# vidis paravi imei,on se menja malo teze.
dejan_85, kakav dokaz za imei imas da je tvoj telefon,radnje tj. garanciju ili kutiju originalnu sa imei brojem?

dejan_85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 23:58

Post od dejan_85 »

imam imei broj telefona i papir sa garancijom na kojem je isti imei broj.ja znam da da mogu da ga nadju nadju na kom je spratu u zgradi cak ako hoce ali ne verejum da ce se cimati,ipak je oo srbija.....

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dejan_85, pa ako nemaš neku "vezu", ne verujem da će nešto uraditi po tom pitanju...Mada nikad ne znaš na koga možeš da naletiš...možda nekom bude žao pa ti to učini ... :roll: Kažu da je jako skup postupak pretrage (ovo sam čula) i da zato i neće da se cimaju oko svakog telefona, jer nezamislivo mnogo telefona se dnevno ukrade na teritoriji ove naše male Srbije, i kad bi svaki tražili... :shock: ....I meni su već ukrali 2 telefona ... :shock: ... nikad ih više nisam videla ... :o
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dejan_85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 23:58

Post od dejan_85 »

jedan poziv reshava sve znam ja to ali nemam nikog,ovako jedino ako nadju nekog debila sa 20-ak ukradenih telefona pa tu bude i moj jedino tako,bio sam juce u supu cukarica i i dao "izjavu" verovatnu dzabe ali NADA poslednja umire

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa pazi...idi na finjaka...uzmi taj Nalog ili shta vec iz panduracije,idi u MObtel i tamo se dogovori sa njima,shta treba od papira i tako to nek ti objasni i vidi dal mogu (zele) da ti ga nedju... :wink:

dejan_85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 23:58

Post od dejan_85 »

telekom je u pitanju i vec su mi rekli da po pitanju aparata nikako ne mogu da mi pomognu samo u vezi sa karticom i tu deru treba da im dam 750 kinti ako hocu stari broj,ali dacu nema veze bar to da mi ostane isto.sad zovem razne ljude da li znaju razne ljude smarachina :shock:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

dejan_85, kao sto rece fain2daniel: pogledaj po oglasima ko prodaje 6630 bez opreme ..... caletova koleginica je tako nasla svoj tel ..... naravno isla je sa dva pandura da se nadje sa likom, prepoznala telefon, oni pritrcali ..... liku nije bio prvi put tako da je ona dobila svoj telefon nazad...

pozdrav

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

Nazalost ovo ispade tema tuznih slucajeva :cry: i meni su ukrali 2 ali jedan ne mogu da zaboravim (3210 sa karticom) jer sam imao i podatke gde se telefon nalazi itd ipolicija nista nije htela da uradi mada sam i cascavao itd ali u ovoj zemlji sve je paradoks pa i policija :cry: :angry: :x Zao mi je dejan_85 uradi sve sto mozes :smutny: nadm se da ces ga naci !! 8)
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

mojoj drugarici su usred casa,na kome je bilo samo moje odeljenje maznuli telefon,i niko nije hteo da kaze ko je uzeo.Ona je prijavila policiji imala neku malu vezu,i pronasli su,telefon je prvo u Beogradu pa onda bio u Subotici,pa onda je otisao u Nis.I vratili su joj telefon u roku od mesec dana,ali nam nije rekla ko joj je maznuo :wink: .Bre potegni neku vezu,ima odmah da ti nadju,dovoljno da imas neku malu,ja imam vezu na Zvezdari.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Tacno je da svaki telefon moze da se nadje,ali je tacno i to da pubovi nece da se cimaju, u stvari hoce ako ti lopovi maznu celu torbu...Mojoj drugarici su ukrali telefon tj.,lik ju je udario i oteo telefon na sred ulice,lopova su navatali za par sati i odrali ga kao macku ali samo zato sto je drugaricin cale jedan od glavonja u panduraciji.Tako da Dejane trazi vezu!

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

fain2daniel, pa da bi skinuo sumlju sa sebe (jer po tebi (mada i ja tako ponekad pomislim), kad vidis u oglasima, telefon + punjac=kraden)
iPhone 3G[s] 16GB

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ne mora ni to da znaci,jer i ako telefon nema nesto od toga to obicno ne pise,uglavnom se hvali telefon pa kad pozoves on ti slozi neku pricu pa tako moze i lopov a koliko ima takvih oglasa treba da zoves mnoooogo njih da provalis dal je samo zaboravio da napise da ima nesto od opreme ili nema nista pa da je verovatno ukraden!A dokupiti punjac i memorijsku je previse lako a podize telefonu cenu mnogo i skida sumnju!
Jos jedan mali savet za kraj nikoola,nemoj da se ljutis ali... pise se sumnja a ne sumlja! :wink:
Pozdrav 8)

Odgovori