WorldMate i Alarmi

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

WorldMate i Alarmi

Post od b_udder »

zasto WorldMate nece da mi radi kako treba .... konkretno kada skinem vremensku prognozu nece nista da mi prikaze za Beograd (kao da nisam ni izabrao grad), a ako izaberem neki drugi onda mi uredno prikaze vreme za sledecih 5 dana.... inace, za jos neke gradove nece da mi prikaze prognozu ...... takodje, nece da mi radi ni kursor gore-dole za prebacivenje izmedju gradova (kako na prozoru sa prognozom, tako i na karti sveta) verzija je 2.20 (tel je 6630). najcudnije je sto java verzija (WM lite) radi kako treba, medjutim ona je prilagodjena za fullscreen 176x220, a na mom telefonu em je manja rezolucija, em nece fullscreen :( ......ne verujem da ima veze sto su obe instalirane na telefonu .... ima li neko mozda verziju koja provereno radi?
druga stvar koja me muci (nervira) je sto nikako ne mogu da nadjem podesavanje vezano za alarm i kalendar, a koje se odnosi na to da li ce telefon zvoniti i kada je iskljucen .... ako mi je podsetnik u kalendaru namesten na 8h, a je telefon ukljucim u 8 i 10, nece mi uopste ni pokazati podsetnik! pa na n3510i sam imao vise podesavanja za to! (mogao sam da lepo namestim da li hocu ili ne, da mi se telefon ukljuci ..... a ako namestim da se ne ukljuci, onda me, dok ga ukljucim, obavesti da imam neki podsetnik ..... dakle .... ako ste me razumeli .... ima li neko resenje? :)

pozdrav

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, imam ja verziju World mate koja savrseno radi...Proveri svoj mail uskoro...S dobices i uputstvo kako da instaliras...
8)
Pozdrav... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

ninolina, Hvala puno :)

pozdrav

p.s. jesi li uspela da pokrenes mp4 pomocu onog programa?

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Vise puta sam instalirao i brisao razne verzije World mate i definitivno sam odustao jer radi isto kao i kod b_udder-a.Radi za Instambul i ostale gradove a Beograd podrzava a isti programi rade savrseno na 6600.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

evo sad sam instalirao i ista stvar: nece da prikazuje info za Beograd i ne rade mi kursori gore-dole :? :(
....inace, kad sam pokrenuo WM rekao mi je da mi je ostao jos jedan dan trial perioda .... je l tako i kod vas? ...... Nina hvala u svakom slucaju, ali izgleda da je problem sa 6630, posto tebi na 6680 radi....

pozdrav

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

b_udder, jesi li instalirao kao po ovom mom postu iznad...?

Zoka je isto tako instalirala i radi joj na 6630...
Ako nisi video ... pogledaj ga i ponovo instaliraj...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

b_udder, meni radi, poslaću ti screan shot ako treba...Ne zaboravi da pregaziš staru verziju sa app fajlom, i potom samo instaliraj novu, i radiće ti 100% :wink: :)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

pa sve sam uradio tako ..... instalirao 1.25, kopirao onaj app fajl u folder gde je instaliran i potom instalirao 2.20 .... da li je u medjuvremenu trebalo da pokrenem onaj 1.25 .... da bi se mozda generisao neki fajl ili nesto?!

pozdrav

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

b_udder, ja nisam ništa pokretala, samo sam pregazila staru verziju app fajlom, i onda instalirala novu, i to je to...Stvarno ne znam šta je kod tebe problem...Koja je tvoja verzija fw? Moguće da je do toga... :roll:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Zoka, fw je onaj poslednji, dakle: 5.03.08 ...... medjutim uspeo sam da ga nateram da radi :) ..... obrisao sam WM, resetovao tel, instalirao 1.25 i onaj .app, pokrenuo program, izasao, "pregazio" ga novim, pokrenuo, onda mi je on izbacio opciju za placanje kreditnom karticom, pa se sam od sebe resetovao (telefon) kada sam pokusao da izadjem, i od tada radi kako treba ...... nista jednostavnije :lol: :lol:

Nina hvala jos jednom ..... hvala i tebi Zoka za podrsku 8) .....

pozdrav

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Moja je stara, 4.03.18, pa kod mene zna raditi nešto što kod novijih neće...Zato sam te pitala...U svakom slučaju drago mi je da si uspeo i ti da instaliraš :wink: :)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Zoka, a onda da se vratim na drugi deo pitanja, tj. kalendar :D ...... je l i na toj verziji fw-a za "Anniversary" ne moze da se namesti da se ponavlja? ...... kod mene samo za "Meeting" moze da se namesti da se ponavlja u odredjenim periodima, sto je stvarno frustrirajuce :( ....... mislim, glupo mi je da rodjendane obelezavam sa "Meeting"... :dry:

pozdrav

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

b_udder, kod mene može da se ponavlja, baš sam probala...Mada imaš lep programčić za rodjendane, "Smart birthday"... :wink: :)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Zoka, proverio sam u uputstvu za 6630 (original, ne ono sto dobijes sa telefonom kad kupujes kod nas) ..... ne poklapaju se opcije ..... ali iako nema tu opciju, ipak automatski ponavlja rodjendane ..... mozda je samo bilo potrebno izaci i ponovo uci u kalendar... hvala

pozdrav

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

b_udder, hm, ne znam stvarno...Ja koristim drugi programčić, pa nisam ni razmišljala o tome...u svakom slučaju nema na čemu :wink: :)

celabonac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 16. Nov 2004. 07:48

Post od celabonac »

ninolina,
Da li bi bio problem da i meni posaljes. Imam neku rusku verziju koja me izlude.Unapred zahvalan.
celabonac@hotmail.com

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Da li bi bio problem da i meni posaljes. Imam nekoliko verzija koje rade za druge gradove ali ne i za Beograd.Vec sam izgubio svaku nadu da moze da radi na 6630 Worldmate.(v3.45.113,probao v1.25,v2.20 i v2.50.)Pozdrav

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

NIKOLA VAPA/CA, moraces da mi das mail da bih mogla da ti posaljem... :D

Posalji na PP... :) Ja cekam... :roll:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

I ja sam zainteresovan za program. Nadam se da vam nije problem da pošaljete WM, i AppMan, i meni na denjub10@yahoo.com. THX.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

gargamel4, proveri i ti svoj mail :D .........,,Treba da je vec i stigao... 8)

Pozdrav...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori