Nokia C3

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Perikle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 01. Dec 2010. 14:23

Post od Perikle »

Da li neko zna kako da otkljucam nokiu C3,mrezno otkljucavanje? Zakljucana je na t-com mrezu. Do sad nisam imao problema sa otkljucavanjem,kabal i lagano...

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Igma,Perikle,bacite pogled na sledecu temu klik,postavite pitanje i dobicete strucan odgovor.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pitanje vezano za dati mob koji ima da se kupi kod vipa.da li je kodiran ili pak nije da znam da ga uzimam ili pak ne :oops:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

zakljucan je na mrezu,meni se jako svidja ova jeftina masinica,al me nokie odbijaju bas zbog toga :disgust: mislim da je samo kod Tehno mobila,free sim telefon,pa oni kasnije prebijaju sa mts..

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

da li je neko resio problem sa wi fi jem, drug je kupio ovaj mob i nikako da podesi... probali smo sve kombinacije... hajde da probam ono sa brisanjem svih podesavanja mada mi je to malo glupo...

Uspelo je i radi ne trosi pare na net...
android ili wp8 ?

zvezdanp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 27. Dec 2010. 20:25

Post od zvezdanp »

Ja takodje imam problem sa internetom,obrisao sam podesavanja za telenor internet jer mi se stalno pojavljivalio E. Na neke mreze hoce da se konektuje a na neke nece npr. youtube mi otvori prvu stranu i kad hocu da pustim klip pise da proverim podesavanje mreze...

josa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 13. Jan 2011. 10:15

Post od josa »

Pozz kupio sam ovu nokiu, zadovoljan sam njome, ali imam 3 stvari koje mi nisu jasne

1. Kako se ofrmira LI-ion baterija, citao sam po forumima i kazu da njih netreba formirati (msm na ove nove baterije)
2. Moze li nekako da mi objasni kako da podesim ovaj wlan, nista vas nisam shvatio :D?
3. Kad udjem na you tube, pise da moram imati neki packet nesto neznam ni ja :S?

Pls pomozite!

mikec_thebest
Banned
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 09:48
Lokacija: ---

Post od mikec_thebest »

1. LI-ion baterije se no formatiraju :D
2. Wlan. Samo obriši podešavanja za GPRS. Kako je milanovic986 napisao:
Settings-Configuration-Default config. settings pa se tu izbrise podesavanje dobjeno od mreze.
3. youtube verovatno ne radi zbog wlana tj zbog interneta. Kada podesiš wlan, javi da li radi youtube
NOKIA N82

josa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 13. Jan 2011. 10:15

Post od josa »

i opet nisam uspio podesiti wlan, izbrisao sam podesavanje od mreze i sada je tu prazno.
kad udjem u Available WLAN ni na jednu mrezu se ne mogu konektovati

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Pa trebas ga postaviti kao primarnu pristupnu tacku,pisali su ovde ljudi o tome,procitaj unazad nekoliko stranica.

josa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 13. Jan 2011. 10:15

Post od josa »

Ja se nemogu snaci na vasem forumu xD
Sve u svemu posalo sam e-mail Nokia support, njihov odg. je bio :

"Thank you for contacting Nokia Email Care.

In response to your concern, please clear the cache and cookies on your phone, then take out the battery for at least 10 seconds to refresh the system on your handset.

Here are the steps on how to clear cache and cookies on your phone:

1. Go to Menu
2. Go to Internet
3. Go to Web
4. Press Options
5. Choose Clear Privacy Data
6. Choose Cache and Cookies

If the issue still persists, we would like to know what type of connection are your using? If you are connecting via WIFI kindly reset the WLAN connection. And if you are using GPRS,kindly contact your network provider regarding GPRS connection."

I sada skonto sam kako da obrisem Cookies i history ali Cache nisam :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Ma neverujem da ce ti ovo resiti problem,kesh memoriju ces obrisati kad udjes u internet,opcije,obrisi podatke privatnosti i ti odaberi sve,tako je na s60 a na s40 nisam siguran ali probaj.
Puno ljudi koji imaju c3 se zalilo na taj problem,citao sam u komentare na ovom sajtu (ne na forumu) da su to resili,idi tamo pa procitaj.

josa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 13. Jan 2011. 10:15

Post od josa »

E uspio sam rijesiti problem, uspio sam se konektovati preko wlana i uspio sam uci u Communities i Mail, al ja samo preko wlana mogu uci u Comm i mail, nemogu preko ovog obicnog interneta na telefonu jel to tako treba ili?

dragan.tod
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 15:13

Post od dragan.tod »

Imam problem sa podešavanjem e-mail naloga na Nokia C3, jer ne postoji mogućnost unosa POP3 i SMTP parametara za e-mail nalog. Gmail, Hotmail, i YahooMail podešavanja rade bez problema, ali Other mail jednostavno nema ovu opciju, dozvoljava unos samo e-mail adrese i lozinke, i pokušava sam da razreši adrese, ali bezuspešno.

Da li neko zna rešenje?

Igor Petrovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 21. Jan 2011. 22:45

Post od Igor Petrovic »

Radio sam update na c3, preko racunara. Sve je proslo ok, ali imam jedan manji problem... Na telefonu mi se duplirao Communities. Imam dva u meni-u. Kako da skinem jedan? :unsure:

droganche
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 03. Feb 2010. 18:30
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od droganche »

Pozdrav, svima, meni za razliku od svih wifi radi extra, ali imam problem sa alarmom! Probao sam sve moguce varijante i nece da se aktivira zvuk! Ima li neko resenje za ovaj vrlo glupav problem!
:shock:
Hvala unapred! :)

fica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 08. Sep 2009. 20:57
Lokacija: Sombor

Post od fica »

da li ovaj telefon ima GPS? ovde na sajtu vidim da nije naveden ali na http://www.acnstores.rs/mobiles.php?id=94 ovom sajtu stoi da poseduje GPS nokia mape... sta je sada tacno?

i jos jedno pitanje da li se moze update-ovat na simbian sistem?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

fica, odgovor na drugo pitanje je: naravno da nije moguce "update-ovati" C3 na Symbian OS.

Sto se tice prvog pitanja. Kada si u dilemi uvek proveri na sajtu proizvodjaca: http://www.nokia.rs/proizvodi/telefoni/ ... cifikacije.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

pesterac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 16. Feb 2011. 15:52

Post od pesterac »

POzz svima...Hteo bih da znam dal moze da se dekodira ovaj telefon...??? i kako :shock: :P :oops: :roll:

oggich
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Sre, 13. Avg 2008. 19:26
:: Sony Ericsson k750i
Lokacija: Moja Soba

Post od oggich »

Ljudi,ja sam skontao da,oko podesavanja gprs-a ili wi-fi -a i surfovanja po netu,samo treba da se obrisu podesavanja za gprs od mreze koja su poslata kada se ubaci nasa neka kartica,bilo mts,telenor ili vip,jel'tako?

Evo jedno moje zapazanje,drugarica je uzela taj telefon,sve default podesavanja,ja udjem u dostupni wlanovi i sve radi o.k,odmah nalazi lanove,
ali nisam mogao da se konektujem na wi fi mrezu,zato sto stoji u cosku naziva lana mali katanac,i ja skontam da je to mreza koja treba da se placa,jel'tako? Kada sam to stisnuo,trazi mi neku sifru,pa nisam dalje hteo da cackam.Kakva je to sifra?

Uzecu ga i ja od vipa za neki mesec,posto mi se jako dopao,
pa javljam utiske o svemu,samo kad mi istekne sadasnji ugovor

Odgovori