Nokia C6

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
mermaidc6
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 20. Sep 2010. 21:49

Post od mermaidc6 »

Imam problem prilikom pustanja klipova na youtube, kad otvorim stranicu lepo se prikaze pocetna, a kad kliknem da mi pusti ili da pretrazim druge klipove treba mu 5 minuta, i onda pise eror, da li je to do mreze, telefona ili sta vec? :smutny:
hvala

Share
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 11:59

Post od Share »

planiram ovih dana da uzmem C6 pa me zanima par stvari. Dakle ja je nadjoh za 230e a negde kosta i oko 300,koja je razlika? Drugo je to sto se dvoumim izmedju crne i bele,da li ima razlike neke (u kvalitetu i slicno),ili je samo boja u pitanju?

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Pa negde je skuplje, negde jeftinije, a sto se boje tice samo je razlka uboji....inace bela ti se naravno vise prlja
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Share
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 11:59

Post od Share »

ipak 70e nije bas mala razlika...ali ok. Ipak sam se opredelio za crnu varijantu,nekako mi je diskretniji crni... Gde mogu da se kupe futrole za Nokiu C6,ali onu bas za taj model,ima na youtube sam gledao,odlicna je...?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Share, taj sto kosta 230 e.ako uz njega ide garancija od 2 god.original kutija sa sve opremom i dobijes fiskalni racun onda je sve u redu.
Ako nesto od ovoga nema onda je neka mucka Slika

Share
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 11:59

Post od Share »

pa da,decko mi daje samo 6 meseci garancije,ali sam ja trazio bar godinu dana. Rekao je da nije problem,moze da mi da godinu dana garancije. U principu,pre 3 godine sam kupio Nokiu 5610 'original' u Comtrade-u sa 2 god. garancije i pokvarila se posle godinu dana od prilike i nikad nisam uspeo nista sa garancijom,jer sam morao da nosim na neku adresu sto mi pise u garanciji,ja otisao tamo kad ono na tom mestu nesto sasvim peto... A platio sam ga skoro 100e vise nego ovako negde. Tako da ako mi daje godinu dana garancije,uzimam ga,pa neka toliko i traje u krajnjem slucaju. Bitno mi je da ima sve funkcije kao onaj skuplji,da li on to zaista ima?

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

garancija uvek vredi. ja imam 5800 sa 2 god garancije. posle nekih 6 meseci slika na ekranu je pocela da se krece s desna na levo neverovatnom brzinom. odneo ga na servis. posle 5 dana ga dobio nazad, a u grantnom listu pise zamenjen lcd. da li bi mi razlika u ceni sa i bez garancije pokrila popravku? neverujem. ovako sam miran 2 godine, na koliko otprilike i menjam telefone

Share
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 11:59

Post od Share »

meni za godinu dana istice ugovor sa vipom,tako da za godinu dana cu moci tamo da uzmem neki fon na ugovor (sigurno cu ga produziti). Tako da sam najvise i zbog toga trazio bar godinu dana garancije.

ducka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 12:00

Post od ducka »

To sto tebi "decko" "nije problem, moze da ti da godinu dana garancije" treba da ti nesto govori. Ako se ja pitam, verujem da moze da ti da i 2 god. garancije da ni to nece biti problem, ali najiskreniji savet od mene ti je da ti se sve to na kraju svede na ukupno 0 dana garancije.
Bas o identicnom modelu imas komentare na jednom drugom nasem forumu kome je isto "decko" prodao telefon a onda mu pustao teorije kako ga je on unistio virusima preko bluetooth-a i ostale nebuloze. U svakom slucaju na tebi je da odlucis kome ces da das novac i 'poklonis' poverenje. Mada mislim da si malo nezgodan model izabrao za tu kombinaciju, jer ako pogledas oficijelni nokia forum videces da postoje regioni u kojima je ovaj model pusten sa fabrickim greskama. Takodje, Telenor (Srbija) je ovaj model povuk'o iz prodaje nakon 5 dana! Zasto? Ja ne znam da ti odgovorim, a ne volim da stvaram teorije zavere. Logicno mi se namece pitanje odakle su primerci telefona koje prodaju prodavci poput tog koga pominjes? Verujem da i medju njima ima postenih i cestitih prodavaca ali...
Ja sam kupio ispravan primerak u ovlascenoj radnji za sta sam dobio garanciju i fiskalni racun. Ne kazem da sam ja bolje prosao od onih koji su izabrali drugi nacin kupovine, svako ima pravo da izabere.
Moje licno misljenje je da je Nokia totalno degradirala svoju reputaciju. Pogledaj na zvanicnom Nokia forumu sta sve meseeeecima nakon pojavljivanja telefona oni jos ne mogu da isprave novim firmware update-ovima (pritom ne mislim samo na pomenuti model, ni modeli poput N8 nisu postedjeni tih decijih bolesti, kao ni drugi proizvodjaci). Moja poenta je da kupac sam treba da se informise i da doense zakljucak sta mu odgovara.
Ja sam licno prezadovoljan telefonom - ono sto sam ocekivao to sam i dobio. Jedinu dilemu koju sam imao izmedju ovog i Desire Z mi je razlika u ceni za cas resila kada se Desire Z pojavio.
Sve u svemu izaberi nacin kupovine koji ti odgovara, a moj ti je savet svakako da uvek izbegnes "decka" koji je ujedno i prodavacica i vlasnik i serviser i cuo je price koje ces ti da mu pricas xyz puta a na svaku ima ***** odgovor.
A kada se radi o "ovlascenim/legalnim" radnjama ja sam npr primetio da u jednim prodaju model sa srpskim slovnim karakterima na tastaturi, u drugim su francuski/nemacki slovni karakteri,...

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

ja sam ga uzeo preko vipa uz paket 60 i platio 21000 din uz naravno pretplatu na paket koju placam svaki mesec...telefon imam neka 3 meseca i ispravan je pa ako ti nije problem da platis oko 500 din mesecno(kolko bi verovatno inace potrosio na kredit) mozes da uzmes tako...
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

Share
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 11:59

Post od Share »

vec imam ugovor sa vipom. Uzeo sam fon,deluje mi ok. A nisam ga ja kupio kod nekog 'decka',on drzi 3-4 radnje svoje... Fon mi se cini ok. Samo me zanima da li mogu da se ubace neke teme i kako? Npr. kada udjem u meni da mi pozadina ne bude bela ili crna vec neka slika ili tako nesto?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Teme za symbian imas mali milion,ovde imas nekoliko koje sam ja i kolege postavili viewtopic.php?t=22127
A obavezno poseti i zedge tek tu imas koliko hoces,za kupovinu C6 Slika

Share
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 11:59

Post od Share »

da vas pitam nesto jos. Da li je potrebno formirati bateriju 3 puta po 12 sati? Mislim da nema svrhe drzati telefon na punjacu 12h jer se on napuni za 2-3 sata. Mislim da je bitno da se skroz isprazni i da se onda ne skida sa punjaca dok se ne napuni...? Da li mogu da se prave sopstvene teme? Ili npr. da se stavi slika neka u pozadinu menija?

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

dokle vise pitanja za baterije. litijumske baterije se ne formiraju. puni koliko hoces i koristi koliko hoces. dakle ne moras bateriju da napunis do kraja a ni da je potrosis. nema razlike u performansama.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Share, teme mozes praviti isto na zedge i to od svojih slika ali se prvo tamo moras registrovati.

patak011
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 03. Jan 2011. 10:58
Lokacija: Beograd

Post od patak011 »

jedno pitanje.
da li neko moze da mi objasni zasto neke igrice prikazuje na pola ekrana,a za iranje je potreban ceo?

Majchek
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 14:19
Lokacija: Novi Sad

Post od Majchek »

Imam jedno pitanje:
Da li mogu da se gledaju video klipovi skinuti sa youtube-a? :? :? :?
Hvala unapred za odgovor... :)
Samsung i900 Omnia

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Mogu kad ih konvertujes u rezoluciju ekrana za telefon na koji zelis da ih gledas.
Evo ti ovde pa citaj.

Share
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 11:59

Post od Share »

na zedge za nokiu c6 ne mogu da se prave teme,zanima me da li mogu da se naprave za drugi neki fon a da podrzava i nokia c6 i koji bi to modeli mogli biti slicni nokiji c6,dakle da mogu teme na nokiu c6?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Share, tacno je za tu rezoluciju ekrana nisu prilagodili opciju prvljenja tema a posto nema ni jedan slican znaci da nemoze.Nemoze ni za N79 tj.nema ga u spisku ali ga ima N73 a rezolucije im iste pa ja se tako opravim,probaj na owskin mozda tamo ima za tu rezoluciju.

Odgovori