Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

dyca, Po meni je bolje da uzmes Zaggov invisible shield jer ti zaista stiti telefon od grebanja a i imas life time garanciju...Sto se tice futrola mozes da pogledas u Telenoru jer su oni imali neke futrole za pojedine telefone.Mozes takodje da pogledas po raznoraznim sopovima u tvom gradu ili da ih pitas da naruce...
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Post od dyca »

pa jel ima taj zagg invisible shield kod nas ili ipak mora da se narucuje iz inostranstva..mislim, ni to mi nije problem, ali bih sto pre da zastitim telefon..

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

dyca, Moraces da ga narucis iz inostranstva (mada desi se da po neki primerak i zaluta na nasim oglasima)...Vise informacija na >>>http://www.zagg.com/invisibleshield/nok ... teresantno je da ce i za najmanju ogrebotinu ako ga reklamiras da ti daju novi.

P.S.Prepravio sam link jer sam tek sad video da ustvari imas N97 mini
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Post od dyca »

hvala na informaciji.. u tom slucaju cu verovatno sada kupiti neku prelaznu varijantu, dok mi ne stigne ovaj zaggov shield.. =))

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

evo ja sam porucivao sa zagg-a za E72 i uspesno je stiglo! placeno je intesinom Internet karticom, preko paypal-a, a ceo proces je trajao tacno 20 dana i izasao oko 22eur ;)
pogledajte i onu opciju mislim da se zove i zagg skin - to je mogucnost da sami napravite dizajn folije, stavite neku sliku, tekst i sl. oni to lepo odstamapu i posalju vam.. mislim da je to onda nesto skuplje ali vredi, daje jedinstven izgled mobu 8)

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Mirko bgd zag jel to neka vrsta folije sto se stavlja na tel ili neka silikonska maska ?i koliko zaista stiti tel,i naravno kakva je estetika i vek trajanja te maske ili kako bi je vec nazvao
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

oxigen, drugi post iznad Mirkovog imas link ka Zagg-ovom sajtu pa pogledaj...Procitaj koj post iznad i prelistaj koju stranu teme... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

oxigen
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 696
Pridružio se: Čet, 04. Dec 2008. 21:41
:: Samsung galaxy Note8

Post od oxigen »

Dimi za tvoju informaciju bio sam odmah po citanju postova na doticnom sajtu,do duse preko tel.nisam bas najbolje video pa sam zbog toga postavio onakvo pitanje...
Samsung galaxy S2 white,and Nokia n82 white

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

oxigen, ja ne mogu da znam da li ti vidis nesto ili ne ja znam samo ono sto napises...Mislim da ne trebamo da pravimo problem sad od toga...

Danas sam uso u radnju sa namerom da pregledam 5530 jer mi deluje kao veoma interesantan model a i interesovalo me je da li mu je odziv displeja zaista bolji od 5800 i pored svega toga spazim nokiu N97 belu..Zaista impozantno deluje cak mi je lepsa i od N97 mini sve to ne bi bilo tako cudno da N97 white nije skuplja za 12 evra od N97 black :blinky: Jel ste se susretali vi sa tim razlikama u ceni ?Malo mi debilno deluje cak i da je N97 white dosta prodavanija od N97 black..
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

dimi89, mislim da je bila skuplja čak i ranije kad sam je ja kupovala. Trenutno je nešto baš i nema u ponudi pa su valjda ovi koji je imaju malo podigli cene beloj 97ici. To se dešavalo i sa drugim modelima da zbog boje, tj. traženosti neke boje budu različite i cene :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

n97 bela je tipican zenski telefon, isto kao i e71 bela :lol: zato sam ja lepo uzeo crni, i iskljucivo sam hteo crni :D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Mirko BGD, odakle ti to da je N97 beli i E71 beli zenski telefon? Jednostavno tim modelima po meni lepse stoji perla bela boja.Kao sto se crna boja moje N76-tice razlikuje od ostalih crnih telefona jer je Piano Black....Mada meni se E71 najvise svidja u sivoj varijanti... :)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Slazem se sa mirkom... Ja sam se dvoumio oko braon i crne... Mislio sam malo da promenim i uzeo braon,ali iskreno crna je bas smekerska... No eto uzeh to sto uzeh zadovoljan sam izgledom,bruka je...;-) ima li price o novijem sw za n97 mini?

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Hahahahahaha Mirko BGD, ja sam imao e71 beli i zamenio ga za n97 beli, i mnogo su oba lepsa nego crni. I smatram da uopste nisu zenski. Da li me to cini transvestitom, ili zenom? Sorry. :wacko:
iPhone 4.

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Za koliko eura moze da se nadje novi n97??? Slazem se da je beli mnogo lepsi od crnog, mada o ukusima se ne raspravlja...
Nokia 6220 Classic

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Godzilla, cena je različita u zavisnosti gde i od koga kupuješ, a zavisi da li hoces garanciju ili ne :) u radnjama su malo skuplji, ali ima ih i za 400 - 380 EUR :) To su zadnje informacije koje imam, mada belih nema već neko vreme :( bar tamo gde ja kupujem :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Мис`им откривам топлу воду :roll: али ову фолију можете да наручите преко Е дућана ако немате могућност да платите преко paypal-а.
Слобода или смрт

punke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:08

Post od punke »

da li neko zna kako resiti problem sa socivom tj onom plastikom koja ide preko sociva koja je kod mnogih kako vidim izuljana od otvaranja i zatvaranja vratasca.. imam taj problem i toliko je izuljana da mi baca pogresno blic i posvetljuje mi slike

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Marko_NS, trandza brate!! shalim se naravno... to je samo moje subijektivno misljenje, i ukus, a o ukusima ne treba raspravljati :wink:

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Mirko BGD, upravo :)
punke, i meni je isto malo izgrebano socivo, ali ne smeta.
Jel mzoe neko da odgovori u vezi sa osvetljenjem tastature?
iPhone 4.

Odgovori