Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

oxigen, meme je tel zezao i pre update-a... Inace,nema tu strucno ne strucno,samo nokia sw updater i cao zdravo... Tako da tel ima problema sa sw al nadam se da ce resiti

bokistilojtd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 17:14

Post od bokistilojtd »

ljudi kada udjem da proverim verziju softvera izadje mi verzija v 21.0.045 da li je to nova verzija ili postoji nesto novije,kada pokusam da azuriram pise mi da nema nista za moju verziju

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

bokistilojtd, to je najnovija verzija.. :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Imam par novosti... Tel sljaka ok... I jedna novost koja me je odusevila jeste kamera,DRASTICNO JE BOLJA... Boje danju su BRUKA... Detalji bruka... Uvece... Led je unistio tel... Ali kamera je za dan vrhunska...:-D samo me brine ono : system error ,da opet ne pocne sa tim... Ali za sada nema prekidanja u pozivima... I ne gasi se tel...

Za ninolinu ako oce da ga pazari kada insistira na prodaji :-D
Inace tel se ponasa normalno za sada gasio sam ga i palio saljka lepo,SAMO sto se sw i dalje do bola sporo dize ne znam zasto ali ok

Slika
Slika
Slika

bokistilojtd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 17:14

Post od bokistilojtd »

e danas sam proverio stanje memorije i izvalio da mi je hard memorija samo slobodno 16mb od mogucih 61mb koliko ja znam cini mi se da je to bas prezauzeto da li da uradim hard reset i na koji nacin da li unosenjem broja ili na qwerty tastaturi ona tri dugmeta i on/off

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

U ovom slucaju ne radi se tako nego kamera dugme crvena i zelena slusalica,ja mislim ali nisam 100% siguran jer meni tako ne radi- ja sam morao preko NSS da mu bacim reset!

bokistilojtd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 17:14

Post od bokistilojtd »

reset se radi ovako i odradio sam ga upravo tako
Caps shift
Space bar
Delete button
On button

evo ti i link ima i slika http://mynokiablog.com/2009/07/18/how-t ... nokia-n97/

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

bokistilojtd, ma cool meni je to nepotrebno jer ga nss jos bolje odradi ;-) :wink:

bokistilojtd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pon, 08. Feb 2010. 17:14

Post od bokistilojtd »

ma i meni nije bilo potrebno sve radi kako treba samo mi se cinilo da mu je bespotrebno bila puna ta memorija bilo slobodno samo 15mb kada sam to uradio sad je 61mb sigurno je da mu znaci hahaha

Borko82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 21:31
Lokacija: Beograd

Post od Borko82 »

Moze li neko da ostavi neke linkove za skidanje igrica za N97 :). Malo bi da ga osvezim i da se igram malo... :D

punke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:08

Post od punke »

moze li neko da mi objasni kako da ubacim novu verziju softvera? imam problema sa kamerom nekad je upali nekad ne i nekad mi seckaju pozivi

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Skini samo nokia sw updater i radi samo na xp meni nece na win 7 da se install,srecom imam dual boot... Dakle xp ti treba usb i to je to;-)

punke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:08

Post od punke »

ok... hvala... probacu samo dok instaliram xp posto koristim win 7 a na njega sam probao da instaliram i ne moze

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

punke, javi sta si uradio znaci samo prati uputstvo kako nokia kaze i nema greske 8)

punke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:08

Post od punke »

Dostaje, evo idem za pola sata kod druga posto on koristi xp da probam pa javljam... e a reci mi samo kako da proverim koja mi je verzija trenutno u fonu?

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Dostaje, NSU radi na 7 bez ikakvih porblema ne bitno dal je x86 ili x64 verzija :uhuh:

punke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:08

Post od punke »

e ovako odradio sam sve kako je trebalo,jedina razlika kojju sam primetio ne secka mi vise u razgovoru,ali je opet ostao problem sa kamerom,ako neko ima resenje neka javi

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Mirko BGD, pa nama ne radi :-D imam x86 ne radi mi dok je na x64 radio jako zanimljivo ali eto 8) edit punke *#0000# ;-) inace meni je sada bolja Kamera , Pozivi,tel se ne gasi (za sada nije se gasio do pre mes dana ni stari) nesto su mi povecali ikone u meniju siguran sam da tolike nisu bile... itd...

punke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:08

Post od punke »

meni je najveci problem kamera nece da je pokrene...tj pokrene je udje ali ne prikazuje na displeju nista,samo crno,sve opcije ima i blic i mod znaci da nije blokirao ali nemam pojma sta je...e da i meni sad pise software version v 20.0.019

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

punke, nije to do sw izgelda da je kamera zabola vidi reklamiraj ga!

Odgovori