Nokia 5800 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
bjela
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 12. Jun 2008. 22:45

Post od bjela »

Ma bre draze mi je da za godinu dana dam pare za novu bateriju nego da mi se puni telefon 5 sati... A i to stekanje sa muzikom, GSM-om i slicno, pa koj ce ti onda ovakav telefon ako ga ne koristis? Cepaj za sve pare :D

Mada kad bolje razmislim, meni traje baterija oko 4 dana, sto je isto ekstra :D
NOKIA 5800

carov1
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 21. Sep 2009. 18:49

Post od carov1 »

a niko ne steka sa muzikom nemoj tako... necu valjda ko neki idiot da idem ulicom i drzim telefon u ruke da mi svira...pa jebiga ne idem u specialnu skolu...ili da pustam kuci muziku kad imam 4 zvucnika od 15inca... normalno da se pusta kad je potrebno tipa za vreme blok nastave ili kod profe-prijatelja... a za ove ostale gluposti... nocu spavam... ocigledno se ne zurim nigde jel da?....nema potrebe za max brightnes kad postoji senzor koji mi uvek podesi osvetljenje dovoljno da vidim sve... a nekad se i desi da samo sednem na motor i odem negde pa zatreba gps a ja nemam bateriju jer sam morao da gledam spot jelene karleuse od kuce do skole :D :D :D

*Saka*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 22. Sep 2009. 09:57
Lokacija: Novi Sad

Post od *Saka* »

Imam dva pitanja :
1: Desavalo mi se dok sam imao verziju V.21 da mi ne stizu poruke ,ugasim ga ,upalim ponovo ono 7 pristiglih poruka i tako jedno 2,3 dana i sve se vrati u normalu ,sad imam V. 31 videcemo da li je do toga pa ako neko ima neka iskustva nek pise ???
2.Posto nisam dobio futrolu uz fon a jako je osetljiv ,kupio sam neku extra ali problem je u tome sto mi se telefon sam javlja jer je na dodir pa valjda futrola odma stisne dugme "odgovori" ima li sanse da iskljucim to na ekranu da se samo na dugme javljam..... ????

carov1
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 21. Sep 2009. 18:49

Post od carov1 »

nemoze da se javi nikako sam..... ako lepo stoji u futroli.... jer ako pokriva onaj gornji deo gde su senzori kad zvoni tel ekran uopste ne radi... samo dugmici

*Saka*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 22. Sep 2009. 09:57
Lokacija: Novi Sad

Post od *Saka* »

Ali nije orginal futrola .... zato sam pitao jer sad kad ga ne nosim u futroli vise mi se ne javlja ...mekana kozna futrola gde staje cjeli telefon...

carov1
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 21. Sep 2009. 18:49

Post od carov1 »

ni ja ne nosim u original futroli... neznam kako ti uspeva da se javis al dobro.... povedi samo racuna ne verujem da moze da se iskljuci

stepa86
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 12. Jan 2006. 19:19

Post od stepa86 »

carov1 napisao:jer ako pokriva onaj gornji deo gde su senzori kad zvoni tel ekran uopste ne radi... samo dugmici
carov1,senzor se aktivira tek posto odgovoris na poziv. probaj, pozovi sam sebe, pa dok zvoni stavi prst na senzor. Samim time je mozda i moguce, ali mislim da ce pre biti da je hardverski taster u pitanju, jer ekran ipak upusten malo u kuciste, te je mala sansa da futrola dodiruje taster za prihvatanje poziva na samom ekranu.

carov1
Banned
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 21. Sep 2009. 18:49

Post od carov1 »

proverio pre nego pisao.... :|

AC/DC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 26. Feb 2009. 08:13
Lokacija: Novi Sad

Post od AC/DC »

Mozda zavisi od firmvera.
Ni meni se ne aktivira senzor dok se ne javim... :|

*Saka*
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 22. Sep 2009. 09:57
Lokacija: Novi Sad

Post od *Saka* »

Nemam razloga da lazem :) I ja sam razmisljao isto kao vi.... ali sam dobijao poruke dobra ti ta pesma sto slusas u kolima i tako ko zna sta se ko cega naslusao :cry: Mozda futrola + ako je u dzepu pa nekako stisne dugme na ekranu .... sve u svemu ne moze da se iskljuci to na ekranu to je sigurno ,nista onda u potragu za orginal futrolom ili makar nekom tvrdom .

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Ehej ljudi , mala pomoc.
Sutra sam planirao da kupim ovaj fon . Vratio sam se par stranica , i vidim spominjete neke falicne serije i probleme sa zvucnikom ...
O cemu se radi ? hmmm da li mogu na kutiji negdje provjeriti da li je stariji od 6mj i to ...jer mislim da necu imati mogucnost da ga palim prije nego ga kupim ...
pomoc !

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

mazzy, u svakoj prodavnici mozes traziti ili insistirati da ti daju telefon iz kutije i da ga upalis i proveris sve sto te zanima pa ako ti se svidi da ga uzmes. Jedino neki neozbiljan trgovac ti nece dozvoliti da uzmes telefon iz kutije u ruku i proveris ga. Drugacije kupujes macku u dzaku a to niko, pogotovu kad kupuje u prodavnici telefon, ne zeli... Baterije ces imati dovoljno za nekih pola sata igranja sa telefonom, taman da sve sto te interesuje proveris :wink:

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Ma ne... Telefon cu da kupim u posti ... A ja mislim da ga oni ne smiju otpakovati ako ga nece prodati ...
U tome je fazon ...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

U posti?! :blinky: :o
Nisam znao da i u postama prodaju telefone... :ohmy:

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

joj ... Preko mreznog operatera....
Na to sam misllio ...de sad da se vratimo na temu ... O kakvim falicnim se prica i o kakvom problemu sa zvucnikom ? :D

Ne znam zasto se javljate ako nije odgovor na pitanje . Ja ako sam rekao da ne mogu otpakovati mob prije nego ga kupim , onda imam razlog zato , ma koliko glup bio .

batat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 07:36

Post od batat »

Ljudi imam problem i to mi je se pocelo sinoc desavati znaci uopste nemogu da na glavnom meniju pristupim kucanju brojeva a tako i da bi usao u kontakte.
Probavo sam vadio bateriju,vraco tel. na fabricka podesavanja.
I jos nesto sta sam primetio posto sam hteo da stavim precice na ekran to mi vise nedozvoljava pise da nemoze kao tema da podriz to.
U cemu bi mogao biti problem???

aleksa87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 21:20

Post od aleksa87 »

@batat
Izgleda da imas problem koji sam i ja imao. Shortcut i basic teme mi nisu lepo radile, jer na home screenu nista nije reagovalo. Jedino tema sa contact-ima je radila ok. Meni je pomogo restart telefona!
Ovo mi se desilo posle instalirane neke teme!

rux
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 08. Avg 2009. 05:37
:: Galaxy S4
:: Galaxy S2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rux »

batat,
meni se to desilo posle povezivanja sa kompom (kablom)...I to par puta, od sada koristim blutut...Pomogao mi je soft reset...
Ko nema u vuglu,
ima na Googlu!!!

batat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 07:36

Post od batat »

Znacili to da moram i memorisku karticu da restartujem to jest da obrisem sa nje sve???
A desilo mi se najverovatnije posto sam prebacivo sa kompa obradjen film i kad sam ga odgledao problem je bio tu.
Dal to moram da vratim na fabricka podesavanja???

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Sa tim hard resetom ces sve vratiti na fabricka podesavanja i time resiti svoj problem zasigurno. Naravno, i karticu takodje formatoras i onda sve lepo ponovo instaliras. Usput ces tim hard resetom pobrisati i repove nekih aplikacija koje si ranije instalirao i brisao :wink:
Ako mislis da je samo do filma onda njega eleminisi i to je to a ako ni to ne uspe onda znas sta ti je ciniti..
Btw, ne vredi ti da jednostavno obrises sve sa mem. kartice, potrebno je da je formatiras.

Odgovori