Nokia 5800 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

jerkann, ma ostao je i meni srpski u telefonu! Samo je prebacio bio na engleski, ali naravno odmah sam vratio na srpski :)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

marko1991
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 02. Avg 2009. 05:03

Post od marko1991 »

Pa niko ne kaze koje sluske da nadjem...? I koliko kostaju otprilike? Gde u Begradu da odem da pogledam? :o

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

Obicno ih mozes naci u prodavnicama :lol: :lol: Pa prosetaj se malo covece po prodavnicama mobilnih telefona kao i kompova i tim tehno shopovima .

aleksa87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 21:20

Post od aleksa87 »

meni zavrsavaju posto odlicno ove slusalice koje sam dobio u paketu sa telefonom! :)

Da li drzite mrezu na dual ili GSM?

marko1991
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 02. Avg 2009. 05:03

Post od marko1991 »

Ja kada sam u BGu drzim na 3G (UMTS), kada sam van grada (posto cesto putujem) a nema 3G pokrivenosti, onda stavim na GSM...

ShkeJa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 11. Avg 2009. 02:02

Post od ShkeJa »

marko1991

Sto se slusalica tice... Ja mislim da su ocajne, tj. nikad jadnije... posle par dana mi se skinula i ona tanka gumica oko samih slusalica, pa mi vecito ispadaju iz usiju i jos ne mogu da osetim pravi zvuk...
mnogo kvalitetnije sam dobio sa starim paketom kada sam kupovao 6233...
Inace, planiram da kupim slushke, ortak mi rece preko puta turske ambasade u Kneza Milosa ima radnja sa svim mogucim markiranim slusalicama i uzimam sigurno one kao kod SEW810i 8)

bjela
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 12. Jun 2008. 22:45

Post od bjela »

marko1991 napisao:Pa niko ne kaze koje sluske da nadjem...? I koliko kostaju otprilike? Gde u Begradu da odem da pogledam? :o
Sennheiser bilo koje bubice, ja sam uzeo neke za ~2000, dobijes pravi kvalitet i ogromnu garanciju. 4audio je valjda uvoznik, a i ako nije ima veliki izbor, nalaze se kod pionira (tj preko puta elektrotehnicke skole Rade Koncar).
NOKIA 5800

ilidza2009
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 10. Maj 2009. 01:01

Post od ilidza2009 »

u zadnje vreme mi se par puta desilo da mi tel blokira nakon sto ga skinem sa usb-a...... do sad mi nikad nije bagovao i ovako je sve ok,ali nakon prebacivanja sa kompa i "odvajanja" mi blokira i moram da izvadim bateriju da bih ga ukljucio i onda normalno funkcionise...... dal neko ima predlog sta da uradim? hvala unapred

carov
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2009. 05:21

Post od carov »

ostavi ga barem 10-15s kad mu izvuces kabal... znaci nista ne diraj dok on ne ucita sve ponovo... tako je meni 100 puta kad zurim da pogledam nesto novo sto sam ubacio pa odma klikcem i se zabagira... :x :x

maximus85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 04:42

Post od maximus85 »

Tel je super ali sto mora onoliko da krcka? Kad sam ga uzeo bio je bas zategnut (jedno 10 dana) a sad...... :smutny:

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

maximus85, idi reklamiraj ako krcka. " "

maximus85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 04:42

Post od maximus85 »

Ma kupljen na crno :D .Tele super radi ali kad se malo jace stisne krcka gornja maska sa strane gde se stavlja memorijska. Ekran ne krcka! jel i vama tako ili je bas stegnut???

customiZer
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 25. Avg 2009. 20:06

Post od customiZer »

mozete li mi pojasniti sta smatrate pod krckanjem kod ovog telefona?? je l' krcanje ekrana ili maske??

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

maximus85, pa valjda ti da li bar neku garnciju. I moj je tako kupljen pa imam 6 meseci garanciju. Inace za ovih skoro 2 meseca nema da mrda. Cvrst je kao stena.

maximus85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 04:42

Post od maximus85 »

imam 6 meseci garanciju...ma cudno kad sam ga uzeo bio super stegnut... da ga ja nisam slucajno rasklimao nekako...bas cudno odjendnom..... Mada gledao sa u handy originalno pakovanje i telefon isto krcka tako....

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

I kod mene se javlja ''krckanje'' sa leve bocne strane telefona, ali sta da se radi, naviko sam se...jes' da je pod garancijom ali sumnjam da bi mi neko zamenio telefon samo zbog toga...

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

presvega, moj drug je ima problem sa 6120c naime tastatura oko broja 1 je bila malo izdignuta. Otisao u radnju gde je kupio pokazao, ljudi mu odmah dali drugu. Telefon nije kupljen kod ovlascenog prodavca.

maximus85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 04:42

Post od maximus85 »

Ljudi gledao sam po netu to je generalna greska kod ovog telefona! svima se javlja to vremenom.. Jedino ova nova 5800 navigator nema to...ima upustvo kako to resiti na youtubu ali potrebno je skidanje maske i malo lepka (kad prodje garancija) inace ni ovo nije nista strasno nego ajde....Inace gledao sam i test izdrzljivosti ( voda , prasina padovi ......) i mogu vam reci da je veoma izdrzljiv telefon! 22 bod od max 30 sto je odlicno....Ne sekirajte se za krckanje....

stepa86
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 12. Jan 2006. 19:19

Post od stepa86 »

Da li se neko susreo sa ovim: http://www.rpasonline.com/pd-mirror-scr ... smusic.cfm ?

Izgleda stvarno dobro, samo se pitam koliko utice na vidljivost ekrana.

carov
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Pon, 12. Jan 2009. 05:21

Post od carov »

to ti je najobivnija varka... vidis da e tel okrenut prema suncu... logicno je da izgleda isto ko ogledalo....

Odgovori