Nokia N95 8GB

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Stvarno je steta sto su napravili tako los slajd na tako dobrom tel.Meni ide na zivce samo kad uzmem u ruke n95 8giga od mog druga i kada nesto radim a slajd se klacka samo tako i skripucka
Note IV N9100 dual

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Neverovatno :dry: pa Mirko BGD, ti si ga relativno skoro uzeo.ne mogu da verujem da nisu mogli malo bolje da ga urade a kosta poprilicno.mada,mozda bi ovo moglo da vam pomogne
http://www.youtube.com/watch?v=_5tbTo2mtKk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Moze da bude korisno sto se slajdera tice!
Pogledajte: SREDJIVANJE SLAJDA

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ma nebih da eksperimentisem na takav nacin sa telefonom... :( na zalost, slajd je totalno raskliman i to mi iz dana u dan sve vise i vise smeta....

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Mirko BGD, pogledaj ovo Novi slajd

Ovaj lik je u Nemackoj i tel je poslao u Nokiin servis gde su mu oni resili slajd tj vidi na slikama ubacili su neki novi! Na slikama se vidi i razlika izmedju starog i novog slajda!

Ali jbg to je u Nemackoj, a to kod nas ne verujem da bi ti odradili!

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ma bi i kod nas samo bi debelo naplatili... :smutny:

benens
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 09. Jun 2008. 03:33
Lokacija: novi sad

Post od benens »

Izaso je sada i za n95 8gb novi softver 30.0.---
Jos samo ostaje ovih dana za dugo ocekivani n82. :oops: :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

IDzO, nije to novi slajder, takvo rešenje se već nalazi u N95 8GB, samo su ga primenili i na staru varijantu 95-ice. Selotejp je čudo, može odlično da završi posao... :wink:

surtex
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 10. Sep 2008. 21:36

Post od surtex »

Ovako prijatelj mi je doneo N95 8GB da mu ubacim srpski jezik i ja sam to uradio bez problema prema upustvima koja sam nasao na netu. Kada sam ubacio telefon i ukljucio NSU rekao mi je da isti firmware kao u telefonu. Promenio sam product code sa NSS na Balkans. Sve je proteklo bez ikakve greske. Update-ovao sa vezije 20 na verziju 30. Telefon se restartovao, vratio sam backup i sve je bilo ok. Instalirao sam mu Garmin i vratio mu telefon. Posle nekih 15 minuta me pozvao i rekao da mu telefon previse sporo radi. Vratio mi je telefon i ja sam mu formatirao mass memory i vratio backup. Instalirao ponovo Garmin i sve je funkcionisalo do jutros. Danas me zvao i rekao da mu na telefonu pise da je INICIJALILIZACIJA TELEFONA NEMOGUCA. KONTAKTIRAJTE PRODAVCA. Sta da radim prvi put vidim ovo? Kako da resim problem i ozivim telefon? Ispasce da sam ja kriv zbog toga, a znam da sam mu potpuno ispravan telefon vratio. Kako da resetujem ugasen telefon ili ukljucen sa tom porukom? Sta ce se desiti tom prilikom, sta se brise?
Unapred hvala na pomoci.
Pored svega ovoga pitanje u vezi Garmina. Na jedno 10 razlicitih modela Nokia sam ubacio i funkcionise, ali na dve Nokie kupljene legalno na pretplatu u Telenoru rutu kalkulise odmah po zadavanju, dok na ostalim ceka na BETTER GPS ACURACY jedno 10 minuta ponekad i duze. Zbog cega je to tako? Moze li to da se ubrza?

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

au surtex, na zalost znam u kakvoj se situaciji nalazis jer sam i ja ne davno bio u istoj.... :smutny:
samo ja nisam imao srece, pa me je popravka telefona kostala 50e, i ja jos cekam da se taj telefon popravi....i da platim... nadam se da ce sve biti ok, pravac servis....

pacedinki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 05:25
Lokacija: prokuplje

Post od pacedinki »

prijatelji veliki pozdrav,
da li neko zna gde se po pristojnoj ceni,nazovi realnoj posto na zapadu cena 12$ za full,moze naci maska za n95 8gb ako moza neka firma br.tel,bilo sta hitno mi treba.moze na pp. h-v-a-l-a

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

pacedinki ,neznam sigurno gde ima ta maska mozda u alpha copy,mogao bi da probas tu ili u mobisu,a bilo je negde na ovom forumu (nemogu da se setim tacno gde)bas price o masci,moze da se naruci,pa pogledaj malo ranije postove.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

surtex
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 10. Sep 2008. 21:36

Post od surtex »

Napisao sam u poruci da sam promenio mu product code na balkans ubacio firmware verziju 30.0.18 i da je telefon radio jedan dan. Sutradan je telefon izbacio poruku da je inicajalizacija nemoguca. Na ovom forumu a i vecina ljudi mi je na drugim forumima rekla da hardverski reset resenje kako bi se to izbeglo. Vlasnik telefona je to probao i to nije bilo moguce i morali su putem toolboxa da ga ozive. Mene zanima da li moze neko da mi kaze zbog cega doslo do tog problema? Da li je jedini nacin promene jezika putem NSS-a i NSU-a? Gde sam pogresio, a 1000% sam siguran da sam ispostovao proceduru i da nisam dobio nikakvu gresku tom prilikom. Unapred hvala na odgovorima.

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

surtex, jedini odgovor koji ja mogu da ti dam je shit happens ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

surtex, upravo tako... nisi nigde pogresio, ali jednostavno se desilo... kazem ti isto se meni desilo sa n73 i morao sam da platim promenu neke memorije i nekog IMEI generatora 50e :( zato sto je neki flash chip otisao... nadam se samo da neces morati da kupujes coveku drugi telefon

mr.perfect
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 10:33
Lokacija: bgd

Post od mr.perfect »

pozdrav svima..Imam Nokiu n95 8Gb vec 3 meseca u full pakovanju original finsku..radila je kao sat sve do juce :smutny: kada je pocela da se flesira tj. pocelo je da mi izlazi nesto ljubicasto po ekranu i telefon mi se skroz ubaguje u momentu pa moram da vadim bateriju.to mi se je desilo jos par puta i sad je ok,ali ne znam da li ce se ponovo javljati..Slajder je cvrst tako da neverujem da je do flet kabla...Jel imao neko slican problem?

humanfly
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2008. 04:55

Post od humanfly »

pozdrav, potrebna mi je pomoc kod slanja e-maila. podesio sam gmail POP i kada hocu da primim mejlove sve radi, ali pri slanju izbacuje error "Feature not supported" ??

svejedno, bilo da saljem neku sliku ili samo textualni mejl, nece da posalje. settings su okej, ide na smtp.gmail.com, access point je Telenor GPRS, SSL on itd.

jel mozda postoji mogucnost da preko telenora ne mogu da se salju podaci, samo primaju ili ??

molim pomozite, bitno mi je do vikenda da osposobim slanje poste... hvala.
N95 8GB

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

humanfly, ne mogu ti pomoci oko gmail-a ali preko telenora sigurno mogu da se salju podaci! Ja ih normalno saljem preko mog provajdera.
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

humanfly
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2008. 04:55

Post od humanfly »

dobro je, znaci negde gresim :)

na kom si provajderu? ja sam na sezampro, sad cu da probam njihov mail da podesim pa da vidim sta se desava...
N95 8GB

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Na Sat Trakt-u sam, to je jedan lokalni provajder, mislim da samo u uzem djelu Vojvodine rade...
Za Sezampro mislim da neces moci da podesis jer dok sam ja bio kod njih nikad nisam mogao da provjerim mejl ako nisam bio povezan preko njihove konekcije! (ne racunam webmail)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Odgovori