Nokia N82

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

markosvaba, druze kako razumes ovo i kao da si neki ekspert kazes da mi nije zapao los komad? :uhuh:

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

ja nisam rekao da ti je zapao los komad. Mozda si kupio skinut sa mreze itd. ali sumnjam ne verujem da ima neke veze sa tim. Nemam nikakve probleme... PS sada imam samo jedan pixel mrtav a imao sam 4 na koji vazon? :x

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

markosvaba, hehe, nije bio skinut sa mreze. U tome sam 100% siguran...nije bio znakova nekog operatora a da ne kazem da je tel imao 2org kurije i sve je bio u fulu, garancija sertifikat sve...

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

materijalmen ne znam stvarno sta onda moze da bude znam da moj nije skidam sa mreze jel imam sve orginal !

Lolipop
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 03. Okt 2007. 02:20

Post od Lolipop »

znaci siva ili crna,made by nokia ili finland sve je to isto ili ipak postoji razlika u kvalitetu? :|

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Nema razlike !Jel postoji razlike izmedju opela kod nas i opela proizvedenog u nemackoj??? Neko ce reci da ima neko ce reci nema, naravno da ima u drugoj zemlji je proizveden ali po Nemackoj licenci.

Lolipop
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sre, 03. Okt 2007. 02:20

Post od Lolipop »

onda u skorije vreme nadam se CRNI pa neka je i made by nokia,drzao sam u ruci sivi koji se u gornjem levom uglu izlizao,mislim da je od futrole,nadam se da se crni tako ne izlizuje...
*samsung galaxy s plus*

benens
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pon, 09. Jun 2008. 03:33
Lokacija: novi sad

Post od benens »

Hajde ako neko zna gde ima futrola bas za n82 da mi kaze.
Mozda neko ima visak da mi proda?

npr. crystal case, silikon, .....

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

markosvaba, danas sam kupio novu n82 :P isto tamo gde predhodnog a da kazem da taj zvuk kada kamera ukljucen normalno, ALI, hehe, softver uopste ne kace tako da, zadovoljan sam do utorka kada ga moracu ponovo prodati, pa kupiti novu...i tako dalje ide krud od pocetka 8) :oops:

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

cek sta ti kupujes i prodajes u nedogled N82 :o
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

pa kada nadje ovce koje ce da sisa(u prevodu)...

Ja mogu nabaviti za 280 a prodavati po 320 ali me mrzi nemam vremena zbog skole :(

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

fxgt, ne, nego jedan kolega hteo da uzme taj tel, ali nisu imali, i njemu-posto nieznachi novac- kupio od mene. :roll:
markosvaba, nemoj tako grubo da kazes ja za tebe nista lose nisam rekao! Pa ako mozes onda pronadji meni za 280 ali da bude u fulu, sa garancijom itd :P :P :P

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

MATERIJALMEN dobijes sa garancijom 6meseci skidan sa mreze ali nema oznaka jel je flash itd...
Telefon iz prodavnice samo nije placen sa pdvom

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

markosvaba, e pa onda to hebiga....sta da ti kazem. ovo sto ja imam je u fabrickom pakovanju, ima god dana garanciju i sertifikat. jednom sam najezio kada sam kupio nokiu bez papira tako da ja vise sigurno necu tako uzeti. Jeste da je skuplje ali sam miran da je tel legalan.
Nego, primetio sam jedan -za mene-glupo stvar kod ovog modela. Kada udjem u music/music player, music/all songs itd...
Kao prvo ovo je toliko glupo, kakada zelim slusati muziku, onda neka bude music, all songs i to je to zasto treba toliko komplikovati, kod 6290 je bio tako jednostavno...
a kao drugo posle kada slusam muziku i zelim da idem nazad, e onda nece da izadje iz programa, jer pise "hide". Pa ako vec hocu da izadjem zasto trebam da idem na opcije/izadji??? :o :blinky: :shock: :x glupo resenje... i tek sam poceo cackati telefon...ccc...ne kazem da mi ne svidja..ali za ovu cenu...ah, i zaboravio sam de je ovo nokia :oops:

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

ali je zato symbian sto svi zaboravljaju lepo ubacis program koji ti se svidja po tvom ukusu fabricki su svbi manje vise beze
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

fxgt, nemoj misliti da meni to ne svidja. Nego jednotavnije resenje imaju npr se telefoni...nazalost oni su u zadnje vreme totalni krs..ovo je jedini fon koji meni svidja i E77, ali to je jos skupa igracka...
Nego kazite meni dali iam neki program da npr kada izadjem iz menija da ubacim sliku i da bude u fullscreen?ili da ubacim nku animaciju kao npr kod k810?

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Kako mogu podesiti da ako zbog necega slika nece da rotira onda da kada okrenem tel na levo da se okreni?
odjednom prestao ova funkcija da radi

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

udjes u settings pa display i tu ukljucis rotate screen .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

materijalmen
Banned
Postovi: 143
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 06:03
Lokacija: 1000 miles from NoWhere

Post od materijalmen »

Sale_M, hvala u medjuvremenu sam vec nasao. Nego ne razumem, zasto u meni nema ikonica za podesavanje i menjanje teme...bas je glupo. Kad zelim da menjam temu onda mora u settings,genereal settings itd...al je komplikovan ovaj tel...

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Ljudi danas sam uzeo N82 black, telefon je fenomenalan, cisto savrsenstvo, samo me je iznenadio radio,mnogo je tih,zna li neko u cemu je stvar?

Odgovori