nokia N76

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
macanaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 19:47

nokia N76

Post od macanaaa »

Kupila sam nokiu N76, ni 24h je nisam koristila i vec se ubagovala.Mozda je razlog tome sto sam primila neku animaciju preko buetootha.Kako se ubagovala? pa ni na jednu komandu nije reagovala,cak sam pokusala na dugmence da je iskljucim ali NISTA! Onda sam lepo izvadil bateriju i sad radi super.Bojim se da se opet slicno ne desi.
Inace telefon je skidan sa italijanske mereze.
Ajd' ljudi ako znate nesto pomagajte ko boga vas molim.
Dal da je nosim u servis?
Pozdrav macanaaa

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

to se meni desilo par puta sa N73,al nista strasno...
samo kad ga stvarno " preopteretim" se to desi,a i tad ne svai put... ako ti se ne baguje cesto,ne moras da brines
Nokia E71... Elegant, but deadly

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

macanaaa uradi samo update tvog sw preko kompa i problem će biti rešen.mada mislim da postoji tema vezana za dati fon
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

macanaaa, ma ne diraj nista, to je normalno za svaki fon da se ponekad desi. Ako se ne bude desavalo u narednih nekoliko dana, ne beri brigu. Ako bude, uradi to sto je VeNoM rekao i reshila si problem.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Ne panici odmah,sacekaj da se uveris da li ce se to ponovo desiti.Meni se desilo samo jednom na N/72 na potpuno praznoj bateriji nije hteo ni da puni bateriju i potpuno je zablokirao.Posle skidanja baterije i ponovnog startovanja radio je celu godinu bez ikakvog problema ali sam je skoro prodao.Ako se ponovo dogodi a imas garanciju reklamiraj ako nemas,poslusaj VeNoM-a
LG G2 Black,16GB

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

znam da se ovo dešava jer je fon koji je bio kod mene imao isti problem.znači ni format tj reset nije pomagao i onda lepo update od verzije npr 10.nešto na onu 30.nešto i posle toga problema nije bilo
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

macanaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 19:47

Post od macanaaa »

Hvala vam MNOGO!! Sad ste mi skinuli breme sa vrata. Aki bude jos problema onda da je up dateujem.
Sta je PTT? Moze li kod nas da se koristi?
Pozdrav
macanaaa

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

macanaaa, PTT (push to talk) je opcija koja isključivo zavisi od operatera i koja kod nas (za sada) nema podršku kod istih .
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

macanaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 19:47

Post od macanaaa »

Hvala.
ovako: da li postoji varijanta da u galeriji nekako odvojim privatne slike i snimke od ostalih.Ili neka vrste sifre?Pre sam koristila samsung koji ima tu opciju i stvarno znaci! Probala sam kod Nokie medjutim nema nikakva opcija.Bas cudno da su to prevideli.

Daj te neki koristan savet jer ne bih da mi svako zija u slike.

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

macanaaa imaš program za sefovanje .
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

e jel moze taj program na N73? e venom jedno pitanje: jel ti nosis sve ove telefone,ili ih samo trenutno imas? :D :D :D

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

kapoerista90 može naravno. inače ne nosim sve ovo iskilavio bih se.ovo je sve što imam tj ono što je kod mene a moje je.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

macanaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 19:47

Post od macanaaa »

da li Nnokia telefoni imaju opciju da kad ti neko posalje broj sms-om da odmah mozes da sacuvas u Contact ili moram da bubam br. napamet pa da ga onda sacuvam? Za sad sam pokusavala na ovoj nokiji ali nisam uspela da nadjem takvu opciju.Morala sam da bubam.
Zadovoljna sam telefonom u principu.Mada mi tako neke sitnice upadaju u oko, posto sam dugo bila poklonik samsung telefona.
Hvala

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

macanaaa imaju tu opciju tipa find pa nadje š broj pa ga kopiraš pa otvoriš imenik pa ideš da se pastuje broj i td
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Aa?Pa mozesh valjda odmash da ga sachuvash?Ukljuchish samo Automatic find : on i kad udjesh u poruku on ti obelezi br. tj. stavi mu onaj plavi okvir i samo idesh option-add to contacts.... ? :unsure:

Kona
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 24. Nov 2007. 23:25

Post od Kona »

....chula sam da postoji nokia N76 u beloj boji....da li je neko mozda video...i gde....inache...vec neko vreme se razmishljam da li da ga uzmem, mnogo mi je lep ovako, funkcije su ok, ali dosta ljudi kazu da se jako brzo guli, ostaju tragovi, mora extremno dobro da se chuva...
a i bojim se d ami ne bude predugachak, kad ga otvorim....volela bih da neko ostavi generalne utiske o istom....thnx anyway :) :unsure:

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

"Na jesenskom Nokia Croaporter događanju u Zagrebu, Nokia će ljubiteljima multimedije i stila po prvi puta u Hrvatskoj predstaviti Nokiju N76 IceWhite, osvježeno izdanje već svima poznate popularne Nokije N76..." (izvor: www.nokia.com.hr)
Slika
Slika

I još jedna "novost". Početkom avgusta Nokia je izbacila novi firmware kojim je ovaj model dobio A2DP BT profil (iliti mogućnost korišćenja bluetooth stereo slušalica). Na listi se nalaze i poboljšanja kamere, internet pretraživača, poboljšanu vezu sa HDW-2 (ako se ne varam, ovo je bluetooth GPS modul)...
Još samo da nadjem informaciju da je Nokia sredila problem sa ljuštenjem hromiranih delova moba i trčim u prodavnicu da ga kupim ;)
make. believe

dejdza
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Pet, 06. Okt 2006. 10:41

Post od dejdza »

Kona napisao:....chula sam da postoji nokia N76 u beloj boji....da li je neko mozda video...i gde....
com trade prodavnica u merkatoru :)
pozdrav

Kona
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 24. Nov 2007. 23:25

Post od Kona »

jao shto je leeeep.... :) sad sam u dilemi....crni ili ovaj....a ovaj je bash bash ql.....
hvala za info.... ;)

NemanjicA
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 01. Dec 2007. 05:11

Post od NemanjicA »

dejdza

Jel Ice White ima vishu cenu ili isto kao crni i crveni???

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka!

Odgovori