Nokia 6120

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
vojkan22
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:08

Post od vojkan22 »

Nije opera, dovoljan mi je onaj njegov browser, messengeri mi prave problem...
Je l' koristi neko neki messenger na ovom telefonu?

vojkan22
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:08

Post od vojkan22 »

Ljudi, zar je moguce da na ovih 5 strana nema nikog sa 6120 + mt:s + neki messenger kombinacijom? :)

dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

cuo sam da je slika pozivaoca preko celog ekrana tj. ne treba instalacija fsc. da li je tako i jos jedno pitanje da li je moguce menjati velicinu fonta ili opet treba program (psiloc....)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

dentomaster za to da moze da bude slika preko FS nisam cuo, al bilo bi dobro da moze bez programa, a i ako nemoze tu je program koji moze.
Najverovatnije ce ti trebati Psiloc program za FONT, jer mislim da nema te funkcije integrisane u telefonu.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Post od antegra »

dentomaster napisao:cuo sam da je slika pozivaoca preko celog ekrana
ne, bez dodatnog programa i dalje je slika 80*80 px
dentomaster napisao:da li je moguce menjati velicinu fonta ili opet treba program (psiloc....)
da, moguće je, OS ima podršku za small/normal/big veličine fonta, ne treba ti drugi program.

Doolentije
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Pet, 03. Mar 2006. 13:34
Lokacija: NBGD

Post od Doolentije »

Ајд' нек неко ко поседује дотични телефон постави коју фотографију и снимак...
Хвала!

Поздрав! 8)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Doolentije ako mislis na slike slikane kamerom, njih mozes pogledati ovde
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Slike imaju svoju temu:
viewtopic.php?t=6267

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

vojkan22 napisao:messengeri mi prave problem...
Mozda ces nesto vise o tome naci ovde http://europe.nokia.com/A4491268

vojkan22
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:08

Post od vojkan22 »

Resio sam, nisam imao internet AP, a preko wapa prorade jednom u 50 pokusaja... Sad radi bez greske.

ozazi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Pon, 30. Okt 2006. 22:06

Post od ozazi »

jel moze mala pomoc? posle nekoliko dana potrage, nekako sam uspeo da nadjem flash lite 2.1. zamislite moje razocarenje kada mi instalacija nije uspela. naime, prilikom instalacije, javlja "contenet built in" i prekine sa instalacijom. jel bih mogao da ovo nekako premostim/uklonim, posto mi isto javlja i sa officeom? hvala
HTC Legend

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

ozazi "contenet built in" bi trebalo da znaci da to vec imas snimljeno u telefonu, i da ide uz software od telefona, a ako nemas te programe, uradi update sw-a i imaces sve fabricke programe.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Post od antegra »

ozazi
ne razumem, zašto želiš da instaliraš nešto što je već instalirano na telefonu???

imaš flash lite, doduše 2.0, i quick office 3.8.7.2 u telefonu.

Izmenio:gameforce: Zabranjeno citiranje celih poruka!

ivankv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:23

Post od ivankv »

Kako da podesim da mi rodjendane iz kontakata prikazuje na taj datum. Ako ne moze da prikazuje onda ta stavka u kontaktu gubi smisao postojanja.

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Mislim da to ne moze. Ali mozes u kalendar preko "new entry" da podesis datum i alarm za taj srecan dan.

antegra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pet, 13. Maj 2005. 11:24

Post od antegra »

ivankv, može, ja to koristim, možeš videti screenshot na VOIP stiki temi.

ovako, u kontaktima naravno svima dodaj datum rođenja. potom sinhronizuj kontakte sa office outlook-om. uđi u svaki kontak i izmeni bilo šta, samo da nastane neka promena. outlook tada automatski kreira meeting entry u kalendaru.
potom ponovo sinhronizuj office sa telefonom, i opa, svi rođendani su u kalendaru, sa uključenim alarmom!!! :D

zahvali se outlook-u na tom detalju :D
inače btw, sve to mnogo bolje funkcioniše na windows mobile telefonima, ovo je bio zaobilazni način da dobiješ to, inače, na win mobile telefonima kada kreiraš kontakt sa birthdate unosom, win mobile odmah kreira i odgovarajući kalendar event. nokia je svetlosnu godinu zaostatka za funkcionalnostima win mobile telefona.

ivankv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:23

Post od ivankv »

@antegra hvala na odgovoru. To nisam u mogucnosti da izvedem mrenutno jer sam u vojsci. Ali ce mi ipak koristiti kad dodjem kuci. Inace SE w700 je moj prethodni telefon i on je po ovom pitanju mnogo ispred nokije. Cim dodas rodjendan pita te da li da ga stavi u kalendar i to je to. Pozdrav

ozazi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Pon, 30. Okt 2006. 22:06

Post od ozazi »

flash lite mi je potreban zato sto pojedine teme/app zahtevaju flash lite 2.1, a office jer sam nasao neke verzije na kojima se moze editovati, a ne samo pregledati. ipak hvala, nastavivu da pokusavam :cry:
HTC Legend

ivankv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:23

Post od ivankv »

Pošto sam nov sa nokijom i simbianom treba mi jos malo pomoci. Probao sam da skinem neke sis i sisx aplikacije ali mi kaze da je sertifikat istekao. Probao sam i da podesim datum za par meseci unazad kako sam negde procitao ali ne ide. Jos nesto. Ako nesto skinem sa neta preko telefona a to se ne instalira zbog pomenutog sertifikata da li to ostaje negde u memoriji i gde. Unapred hvala.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

ivankv, imash temu u vezi sertifikovanja....ovde

Odgovori