Nokia N80

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

zanima me stvar oko wi-fi ili wlan-a (šta već... :? )

kako se to koristi? tj. šta ja tačno mogu da radim sa tim???

imam wireless net kući, da li to mogu nekako da iskoristim? ali, znam da je bila fora kad sam postavljao antenu za wireless da je morala da bude optička vidljivost... a ja je imam samo sa krova... :)

znači, UOPŠTE nemam pojma šta je wi-fi, wlan... znam samo da mogu da idem na net preko toga (ako sam u kafiću) i čini mi se da je brzina 2MB/s... molim za pomoć...

pozdrav! :wink:

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

hellboy_90, zar je toliko teško da se potraži?
Sve čekate na gotovo i otvarate iste teme pored postojećih iz čiste lenjosti :dry:
viewtopic.php?p=108117
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

DavaMO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2007. 11:54
:: S10 plus
:: S7 edge
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Post od DavaMO »

evo jedan problemcic.. neznam jel bio do sad negdje al nisam naiso na njega...
moj dragi N80 koji je do jutros radio savrseno, bez ijedne zamjerke sam bio... jutros primim par poruka, i onda mi izbaci na displayu :

"Not enough memory to recive SIM messages. Delete some data first."

e sad prvo kontam da treba samo pobrisat par poruka pa pobrisem sve zivo s njega, ostane samo 5 poruka u inboxu, sve ostale pobrisem, pobrisem hrpu gluposti (na mem.kartici 357mb slobodno)... restrtam fon, palio gasio 2-3 puta... vadio mem.karticu pa vraco... nista ne pomaze... opet mi izbacuje isto - Not enough memory to recive SIM messages. Delete some data first. :(

help pls :unsure:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

DavaMO, gde čuvaš poruke? Na memoriji telefona ili na memoriji kartice? Ukoliko čuvaš poruke na memoriji telefona oslobađanje memorije na kartici neće pomoći... Možda si prepunio memoriju telefona, ukoliko imaš instaliran neki Taskman, proveri u njemu količinu slobodne memorije... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

pmzg10
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pon, 27. Dec 2004. 04:27

Post od pmzg10 »

Ljudi,
da li ima način da na svojoj n80ie gledam video zapise na npr www.youtube.com kada surfam webom?
I, vezano za poruke, da li ima način da vidim kada mi je točno poruka poslana? Npr, ugasim mobtel preko noći, upalim ga u 8.00 i dobijem tri poruke. odem na message details i tamo mi za sve tri poruke piše vrijeme kada su mi stigle na mob, a ne kada su poslane!!! glupo...

Hvala znalcima

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

pmzg10, možeš preko Browsera na svom telefonu na you2bile.com/wap, a postoji program koji, navodno, olakšava gledanje...You Tube Player (You2bileJava)...ali o tome više informacija imaš na ovom linku...Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS 9.1 (S60v3)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

DavaMO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2007. 11:54
:: S10 plus
:: S7 edge
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Post od DavaMO »

Ninolina
hvala na odgovoru, al sve je bilo prazno kod mene, nego glupi operater (ht eronet) zaglupio i blokiro, dogadjalo se jos par ljudi ista stvar, na kraju su rjesili stvar ;)

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Naročito onih iznad tvoje

skyline
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sub, 15. Apr 2006. 12:02

Post od skyline »

zelim da mi image gallery ne ocitava sve slike sa kartice, tacnije da neke slike sakrijem

kako to uraditi?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

skyline, pokusaj da ih ubacis u neki drugi folder, da nebudu u folderu Images.
Ako to neuspe, onda ih obrisi i nece ih prikazivati. 8)
meni to pali, ubacim ih u neki drugi folder i neprikazuje ih u galeriji.
probaj da konvertujes slike u .bmp format(meni u galeriji slike sa .bmp formatom ne prikazuje).
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

A postoje i programi koji sluze upravo za to, sakrivanje odredjenih fajlova ( u tvom slucaju slika i klipova iz privatne kolekcije pretpostavljam ). A sto se tice konvertovanja u .bmp.. po meni je to suludo posto ce mnoooogo vise mesta tako zauzimati slike a i to moze da uradi samo sa slikama ali ne i sa klipovima.
Sto se programa tice imas gore onu lepljivu temu pa potrazi, sve sto je po vecini korisno od aplikacija je gore navedeno

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Azimuth, pa skyline, je trazio da mu galerija neprikazuje slike nije spominjao video zapise.
jedan od nacina je konvertovanje u .bmp, a sad ako je skyline-u to tolko bitno i ako nenadje neko drugo resenje onda ce morati ovako.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

skyline
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sub, 15. Apr 2006. 12:02

Post od skyline »

prebacivanje u drugi folder - ne deluje
prebacivanje u bmp - ne deluje

morace da radi neki program

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

jednostavno nadjes neki explorer i u njemu nadjes tu sliku, properties, hide... i samo je vidis preko explorera

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Nego, evo i ja da se pohvalim, postao sam ponosni vlasnik jedne N80-ke i prvi utisci su prilicno pozitivni. Mozda je za nijansu sporiji u odnosu na E60 ali je prilicno kompaktan. Nista ne skripi niti se nesto klima, jedino me brine baterija koliko ce izdrzati al to ce se pokazati vremenom. E da, jel se maska na njemu moze menjati? :blinky: U slucaju da se izlize po coskovima, sto je normalno kad se nosi u dzepu, pa cisto da se osiguram i uzmem jednu rezervnu ako postoji ta mogucnost :D

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Azimuth, pre svega cestitan na kupovini,mislim da si dobar potez napravio :wink: Cini mi se da sam negde procitao da se maske mogu menjati,ali nisam skroz siguran,najbolje ti je da zoves neki servis i pitas,ili zovi mobis ili alpha copy oni ce ti dati tacnu informaciju
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Imam jedan problemcic, kako da iskljucim da mi tokom zvonjenja ne prekida melodiju tj. ne utisava je da bi izgovorio voice tag? Tj. kako da iskljucim voice tag? :blinky: Mozda je glupo pitanje al ja nikako da nadjem resenje :?

nseries
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 03:59

Post od nseries »

Azimuth, za resenje tog problema ides u profiles-personalize-say caller name i tu namestis na off :wink:
Nokia N73 ME+2GB MiniSD Kingston+AD-49+Hama CS-408 Headphones

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

nseries, fala prijatelju, operacija uspesno izvrsena, pacijent mrtav :lol:

Izmenio:gameforce:Najstrože zabranjeno pominjanje poruke o sto karaktera! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

DavaMO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2007. 11:54
:: S10 plus
:: S7 edge
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Post od DavaMO »

oh... uvijek zaboravim da pitam...
postoji li mogucnost i KAKO da razdvojim slike i videe u galeriji, da mi ih ne prikazuje skupa :unsure: :unsure: :|

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

DavaMO mozes to jedino ako slike ili video zapise izbrises, tako ce ti prikazivati samo ono sto je ostalo, ili slike ili video zapise. a mozes i da napravis jedan poseban folder na memorijskoj i da u taj folder stavis video zapise.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori