Nokia N70

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
saint
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 02. Sep 2006. 07:10

Post od saint »

Imam ozbiljan problem!

Kada pokusam da otvorim galeriju, telefon pokusa i onda kao da se nista nije desili, vrati me na pocetak (ako otvaram iz menija vrati me na meni, ako pokusam sa dugmetom sa strane samo trepne i nista se ne desava). Najgore je to sto, kada sam prvi put vide problem napravio sam softver update sa zvanicnog noki-a sajta, ali se nista ne desava. Jos cudnije je to sto kada nesto slikam slika se vidi i moze da joj se pristupi sa kompa ali ne i preko samog telefona?!

Pomagajte!!!!
saint

Cegevara
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 16. Okt 2006. 00:33
Lokacija: Montenegro
Kontakt:

Post od Cegevara »

@saint Hmm...Bas cudan problem,kao da je "galery" stalno u pozadini,sto nebi smjelo biti...Provjeri drzanjem tastera za ulazak u meni(2-3sec) da li ima ikonice "galery" da radi u pozadini...Da je postojao softverski problem u svakom slucaju bi se rijesio tim flesom...

saint
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 02. Sep 2006. 07:10

Post od saint »

Nije nista otvoreno u pozadini... nista mi nije jasno, odlepicu od telefona! :shock:

da li ima svrhe nosti u servis?

:unsure:

Jos jedno pitanje, kako se brisu programi aplikacije? ovde sam skinuo program za zakljucavanje tastature koji ne radim kako treba, akada ga obelezim i pritisnem c dobijem "unable to delete folder"

Sta da radim?
saint

ThePrphecy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 17. Apr 2007. 12:12

Post od ThePrphecy »

Lista programa koji su ti instalirani nalazi su u meny-tools-menager, odatle ces verovatno moci da ga deinstaliras, a ako slucajno nije tu onda ces morati rucno da ga obrises iz sistemskog foldera.

saint
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 02. Sep 2006. 07:10

Post od saint »

A jel ima neko ideju kako da resim problem sa "galery" koji sam gore spomenuo?

Pooooooommooooccccc! :cry:

Ujedno hvala The Prhpecy-ju, uspeo sam da ga obrisem!
saint

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Tesko da mozes izbeci format.Probaj i sa vadjenjem kartice i baterije ali ne verujem da ce ti pomoci.Servis nema potrebe da posecujes.
(Imas soft format na *#7370#
ili hard format:
Ugasis telefon,pritisnes broj 3,
zelenu slusalicu,zvezdicu i
dugme za paljenje i tako drzis sva 4 dok na
ekranu ne ispise:"Formating"
(posle desetak sekundi)
a ako ne uspe probaj dok
ne uspe! Format brise sve
iz telefona pa bolje uradi
prvo bekap na komp!Baterija neka je napunjena. Pozdrav
LG G2 Black,16GB

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

Format mu brishe sve iz phona, a ako mu i posle flesha ne radi Galery, ne znam kako ce posle formata...
Obichno kad mi baguje phone, restartujem ga i reshen problem... Imam 6630, ali chini mi se da je to slichno... :?
Sachekaj da se jave iskusniji korisnici, pa ti mozda reshe problem...

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

saint
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 02. Sep 2006. 07:10

Post od saint »

hvala AnGel of love!

Soft format je dao rezultat! :lol: :D

tokom backupovanja morao sam da izbacim settingse jer je nakon formatiranja sve radilo, a cim se telefon backupuje sve po starom.

izbacih settingse i sada je sve OK

hvala jos jednom!
saint

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

AnGeL oF LoVe, sorry, my mistake... :?
Nije mi josh uvek jasno kako je to moguce da mu flesh ne ispravi greshku, a format da... :?

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

Zna li neko gde mogu da kupim slusalice AD-41 u Novom Sadu? To su one za N70 music edition, sto imaju kontrole za volume, itd. na sebi...

ringispil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2007. 22:45

Post od ringispil »

imam jedno pitanje,naime,hteo sam jednu poruku da sacuvam,medjutim u Outbox-u stoji poruka, pise broj telefona i Deferred.E sad ja sam pokusao da je obrisem na vise nacina ali uzaludno.Jel ima neko neki predlog?

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Prebaci je u Drafts, pa je odatle sacuvaj, ili obrisi, kako god ti volja.

snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Post od snebivljiva azdaja »

Evo, i ja sam se juce uclanila u klub ljubitelja N70 (doduse Music Edition za britansko trziste, ali...), i mogu reci da sam prijatno iznenadjena. Jedino je maska nekako... idealna za uzimanje otisaka prstiju.

I odmah jedno pitanje: da li je neko probao Fring na N70?

ringispil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 07. Jun 2007. 22:45

Post od ringispil »

Probao sam da brebacim u Drafts,ali nece ni da je prebaci,ni da je obrise,jos neki predlog?!Nemam pojma kako se to desilo,ali me bas nervira

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

Ima li neko da koristi PQI MMC mobile 1gb? Gledam da je kupim, pa me interesuje da li dobro radi... Citao sam ne nekim forumima da se ljudi ponekad zale na neke marke kartica. Kako sporo radi telefon itd. Mada se niko nije zalio na PQI.
Ja sad imam Transcend 512mb, malo mi.. pa hocu da menjam. Inace super radi.

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Pa najbolja je upravo Transcend,PQI je neka druga klasa,mada ok radi,uglavnom.Ako hoces najbolje,probaj da nadjes SanDisk,oni su najkvalitetniji.Ja sam trazio,ali nasao sam samo od 512 MB,pa sam se odlucio za Transcend.Posle Transcend,po kvalitetu ide Kingston(mada se dosta ljudi zalilo na njih).
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

user999
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 16. Apr 2007. 21:18

Post od user999 »

Transcend je najbolji... Provereno :) Za Kingston sam cuo da se zale mnogi, i to vlasnici N70, pa ga necu uzimati. Tako je najsigurnije.
A PQI imam flash mem. i RAM kuci u kompjuteru, i super radi... Pa kontam da su i kartice ok.
A i na nekom forumu sam procitao da momak ima PQI 1GB u N70 i kaze da radi bez problema.
Nasao sam vec na internetu Transcend od 1GB u NS, pa ako ga budu imali na lageru uzimam, ako ne onda cu SanDisk ili sta nadjem...

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

user999,

ja imam transcend na n70 i to 1gb i zadovoljan sam....po meni sve je to bullshit,kvalitet je slican,nekima je kingston naj,nekima transcend....meni recimo u toku snimanja hoce da secka ponekad,uglavnom kad se snima nesto sto je brzo u pokretu...ali naravno to se u gledanju video zapisa ne vidi...poz
Blackberry 9700

Leonidas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 11. Jun 2007. 09:54

Post od Leonidas »

imam jedan problem...melodiju u mp3 formatu koju primim od prijatelja preko Bluetootha ne mogu da prebacim na standardnu memorijsku karticu (64 MB) koja je u telefonu, nego melodija ostaje u inboxu, iako na kartici ima vise nego dovoljno mesta. Melodija ne moze da se prebaci ni na telefon. Da li je vec neko imao ovakav problem ili se to samo meni desava...? :smutny:

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

Leonidas,
....hm :? ...po defaultu bi trebalo da kad preslusas melodiju koju si dobio ili preko bluetootha ili bilo kako da ti pise "save?" da bi posle ti izabrao da li ces staviti na mem. karticu ili mem. telefona....
ako ti je sad u inboxu preslusaj je ili samo pusti pa zaustavi i moralo bi da te pita hoces li da je sacuvas.... :lol:
Blackberry 9700

Odgovori