Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
Vulpusinculta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2014. 16:53
:: S duo

Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od Vulpusinculta »

Ljudi pomagajte

Kad sam brisao Avast antivirus izgleda da mi je obrisao nesto sa kompa sto ima veze sa Androidom ne znam tacno, recite mi kako i gde da skinem program koji ce da mi omoguci da prebacujem podatke i slike sa mobilnog na kompijuter,jer kad stavim kabl u kuciste i povezem telefon on mi izbacuje poruku "Device driver software was not successfully installed",instalirao sam MobileGo i Kies ali dzabe,jer ima neko resenje MOLIM VAS.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od acamatic »

Prvo jel si stavio da ti usb vidi uređaj kao prenosnu memoriju? Ako i to zeza i neće da se poveže na komp, ti lepo odi na market skini AirDroid aplikaciju i preko nje prebacuj na komp šta ti je volja..

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od m@c|-|oR »

Idi u Device Manager ili u Add/remove programs i obriši sve tragove Android Telefona i Samsung drajvere. Posle toga poveži telefon ponovo i pusti da PC sam nađe i instalira drajvere.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Vulpusinculta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2014. 16:53
:: S duo

Re: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od Vulpusinculta »

Hvala ti acamatic ,ali ja nemam internet na telefonu preko fona se sve placa,ne znam kako da skinem AirDroid jer kad pokusam da ga skinem on mi izbaci sledecu poruku:Нисте приступили апликацији Google Play продавница (икона беле торбе за куповину) на уређају помоћу овог налога е-поште.

Sta da radim


o jos nesto on mi kaze da nemam nijedan uredjaj a ja povezao USB sa kompijuterom i mobilnim,mislim ne znam zato pitam one koji znaju.

EDIT:
m@c uradio sam kako se rekao ali dzabe ista poruka i dalje,izbrisao sam sve sto ima veze sa Samsungom kao sto si kazao

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Одг: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od acamatic »

Mislio sam da se povezeš preko wifi pa da skineš tu aplikaciju koju sam ti i rekao. A što ovo izbacuje nemam pojma i da tu se skida gde si i objasnio.
Mada sada mi nešto prođe kroz glavu jel si se ti uopšte registrovao preko gmail-a da bi imao mogućnost da skidaš aplikacije na prodavnici?

Vulpusinculta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2014. 16:53
:: S duo

Re: Одг: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od Vulpusinculta »

Mislis registrovao preko telefona ili preko kompijuterea?jer ja imam gmail na kompijuteru ali kad taj gmail ukucam u fon on nece da me poveze.
Poslednja izmena od Lobachewsky u Sre, 26. Nov 2014. 16:52, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nikada ne citiraj ceo post, posebno ne post odmah iznad tvog.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od Azimuth »

Gde nece da te poveze? Na Play Store?
Da li si uneo Gmail nalog u Gmail aplikaciju? Ako jesi, i ako priliko unossa mejla i sifre u PlayStore ti kaze da nesto ne valja, slobodno ugasi pa upali telefon i proradice. Juce sam ba cackao neku Xperiu, ito tako imao problem, ali posle restarta proradilo.

Vulpusinculta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2014. 16:53
:: S duo

Re: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od Vulpusinculta »

Pa uneo sam Gmail nalog u aplikaciju al iajde da pokusam ovo sto si napisao da restartujem komp i fon.
Poslednja izmena od Lobachewsky u Sre, 26. Nov 2014. 16:52, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nikada ne citiraj ceo post, posebno ne post odmah iznad tvog.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od Azimuth »

Ajd polagano.
Ovo sto ti je acamatic predlozio podrazumeva da su ti i racunar i telefon na istoj WIFI mrezi ili cak da ne budu na istoj ali ti je internet svakako potreban.
Druga opcija je ovo sto ti je m@c|-|oR rekao. Obrises sve drajvere na nacin na koji ti je rekao, pa retart racunara, onda skines Kies i instaliras ga. Posle toga mora da moze da prepozna telefon kad ga nabodes na kabal.

Vulpusinculta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2014. 16:53
:: S duo

Re: Problem sa prebacivanjem podataka i slika na PC

Post od Vulpusinculta »

Brate uradio sam sve po tome sto si rekao u drugoj opciji ali on mi i dalje izbacuje istu poruku,ne znam sta da radim POLUDECU :o .a onda mi kaze na programu Kies :Device not respondingTo resolve the issue,reboot the device.
Poslednja izmena od Lobachewsky u Sre, 26. Nov 2014. 16:53, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Uklonjen nepotreban citat. Procitaj pravila foruma.

Odgovori