iPhone 6 Plus

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6 Plus

Post od sugarcoated_ass »

Ja bih se samo slozio da cisto materijalno gledano to je previse za doplatu, ali ako vec neko moze da odvoji i promena ce mu igrati neku bitnu ulogu, onda sto da ne. :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 6 Plus

Post od Baraba »

Svako se ispruži oniliko koliko može. Oduvek bilo. Meni se nije svideo, ogroman. Ali sve ostalo je sjajno. Displej note 4 i 6+, samo stavite jedan do drugog. 6+

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6 Plus

Post od znemanja »

@Alsap, hvala ti na preporukama za pomenute app, ali ipak tako nesto meni nije potrebno na mom S4. Takodje ti zelim da uzivas, koliko je to moguce, u svom zatovrenom, ogranicnom iPhone-u, uz zelje da ako ikada pozelis da kupis pravi telefon, rado cu ti pomoci oko izbora nekog Androida.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: iPhone 6 Plus

Post od Krile007 »

Hvala na misljenjima i sugestijama. Ja ga kupio. Za sada mi je full. Osecam se kao da sam se preselio u drugu drzavu :cry: :blinky: :D
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 6 Plus

Post od Baraba »

Krile007, čestiam. Uživaj u uređaju :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6 Plus

Post od iLuka »

Krile007 napisao:Hvala na misljenjima i sugestijama. Ja ga kupio. Za sada mi je full. Osecam se kao da sam se preselio u drugu drzavu :cry: :blinky: :D

Ih bre krle, svi ga napljuvase a ti uzivas?! Cudan si ti decko :lol:

Uzivaj, videces razliku u odnosu na sve sto si ikada nosio :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: iPhone 6 Plus

Post od miodrage »

U iPhonu se samo i moze uzivati... to jeste uredjaj napravljen da RADI, da se u njemu UZIVA, i da se o njemu NE MISLI!
Ja o iPhonu iako nisam korisnik istog trenutno (a svi znajud a sam bio), mogu samo reci hvale da kazem, i da ga hvalim na sva usta.
Sto se nekih "pravih" uredjaja koji se ovde spominju tice... mogu da kazem da je to pucanj u sopstvenu nogu.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: iPhone 6 Plus

Post od Krile007 »

Dobar je ali manje aplikacija. Ne verujem da nema go sms pro! Pre kupovine sam guglao i izbacio mi je ali go chat :x a treba mi da imam private box za poruke
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: iPhone 6 Plus

Post od fannY »

Manje aplikacija na iOS-u? Sigurno onda ima neka alternativa.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6 Plus

Post od Azimuth »

Ima, pisali smo još letos o alternativnim izvorima. Prelistaj samo odgovarajuću temu ;)

Večeras sam se malo duže igrao sa 6+ kod drugara. Displej je fantastičan, odziv isto, sve lepo radi, taman kako se i očekuje. Tanak...ma...super sprava.
E sad, moj neki utisak je bio maksimalno pozitivan, dok je bio ugašen ekran, čak se nije činio ni velikim. Međutim, čim se upalio pa se vidi veličina displeja i bazeli, odjednom mi se promenio utisak i posao mi je ogroman telefon.
Što se baterije tiče, njemu drži dan i po. Kamera i ois zaista lepo rade posao. Ne znam da li je do njegovog primerka, ali nekako ga prigušeno čujem i kao da se čuje neko pucketanje dok priča. Nije baš najjasniji zvuk tj ja ga na mom telefonu nisam bas najjasnije čuo. Probali sa njegovim starim iP5 i sve je ok što se toga tiče. Sam osećaj u ruci zbog materijala je zaista premijum, ali kad prstom naiđeš na one plastične delove, tačno se nekako osete pod prstima.

Suma sumarum, moji utisci su podeljeni u vezi 6+.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6 Plus

Post od iLuka »

...upravo to je i najveca mana 6+...
ja recimo imam svakodnevno ''pri ruci'' 6+ crni i dok je ugasen stvarno deluje impozantno, medjutim, kada se ukljuci, skoro pola prednjeg dela je prazno... zato je bolja kupovina obicna 6ica, dosta je bolje uklopljen.

6+ ipak deluje nekako nezgrapno ko posmatra iz tog ugla i kome je taj estetski aspekt bitan.

kamera na obicnoj 6ici je i vise nego dobra i ta razlika u par opcija ne predstavlja neku prednost, bar, iz mog ugla...

baterije su odlicne, ja poredim sa 5s i definitivno je bolja na ip6.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 6 Plus

Post od Evindzer »


Matijas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 05. Maj 2014. 15:53
:: HTC One m8

Re: iPhone 6 Plus

Post od Matijas »

odlican telefon. Sto je toliko skup kod nasih operatera :ohmy:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6 Plus

Post od Azimuth »

Zavisi koje cene gledas. Da li da ga prosto kupis kao u prodavnici ili preko nekog od paketa i kog?
Uz neki srednji paket izadje te kao da si ga uzeo u oglasima, ali je razlika sto je zakljucan na mrezu i u tome sto imas 2 godine garancije.
Sa druge strane, ako uporedis sa cenom npr Note 4 ili ne daj Boze S6, onda skontas da zapravo i nije toliko skup ili barem nista skuplji od ovih drugih.

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: iPhone 6 Plus

Post od drom »

Zanimaju me iskustva vezana za bateriju.
Uporedite eventualno sa baterijom nekog android telefona koji ste koristili.
Hvala

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 6 Plus

Post od Baraba »

Baterija je odlična. Jesam ga kratko imao, kupio je kolega, tako da ga još pratim. Nisam mogao da mu izvučem batetiju za dan, ni jednom, ni ovaj kolega, njemu nekad 2 dana sastavi (ne igramo igrice, za to ne znam). Nikad ne stedim, 3G, auto osvetljenje, sve sinhronizacije, upaljen gps, dosta slikanja... Odlična baterija, po meni jača od iP6, koji takodje nisam uspevao da iscedim za dan. Meni se ne svidja plus verzija izgledom, previše praznog prostora oko zvučnika i home tastera do displeja, ali to je njihov fazon. Inače ne volim ogromne telefone.

Dejan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2015. 15:27
:: iPhone 8 Plus
:: Nikon D750
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: iPhone 6 Plus

Post od Dejan »

drom napisao:Zanimaju me iskustva vezana za bateriju.
Uporedite eventualno sa baterijom nekog android telefona koji ste koristili.
Hvala
Nisam koristio android telefon, ali sa svojim iP6+ izguram dan i po bez problema. I to bez da uskratim sebi nesto sto trosi manje/vise bateriju. Jako retko kad sam uspeo da ispraznim bateriju od jutra do veceri. Noc docekam sa 50-60%, pa ga uglavnom dopunjavam narednog dana. ;)

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: iPhone 6 Plus

Post od drom »

Preporucite mi neku dobru futrolu, po mogucstvu originalnu, koja dobro stiti, ne narusava izgled, postoji li tako nesto?
Kakve vi futrole imate?
Uvek sam voleo flip futrole, postoji li nesto zanimljivo za njega?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6 Plus

Post od znemanja »

^Jedina futrola koja ne narušava izgleda je ultra tanki silikon, dobro štiti i pritom je poprilično tanak. U kombinaciji sa staklom na ekranu to je odlična zaštita. Kombinaciju silkona i stakla lično koristim. Što se flip cover futrola tiče, takve možeš sa nađeš u tržnim centrima i naravno u iStyle-u, ali one su urađene na principu novčanika, pokrivaju ceo ekran, nisu na principu S view flip covera koji postoji za Samsung uređaje.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Dejan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2015. 15:27
:: iPhone 8 Plus
:: Nikon D750
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: iPhone 6 Plus

Post od Dejan »

https://flic.kr/p/vemS4N

Nista tanko i providno ne moze da zameni speck, bar ne meni :-)

Odgovori