iPhone 6s

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
kovach81
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 207
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2011. 22:35
:: Samsung S10+ G975F

Re: iPhone 6s

Post od kovach81 »

Stigao mi je zvanicni ios 10.Bogami telefon sad bukvalno leti a sam sistem zauzima manje od verzije 9.Videcu za bateriju koliko traje.

blackwhite
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2013. 16:26
:: Apple Iphone XS
:: Apple Iphone 6s

Re: iPhone 6s

Post od blackwhite »

Kako da povezem preko blututa iphone sa mojom xperiom? Konkretno da prebacim neke slike prekoBT?

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: iPhone 6s

Post od bachika »

blackwhite, jel se zezaš ili si ozbiljan?
Pa to nikad nije moglo...
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

moze ako je na 9.3.nesto da se uradi JB i onda skines airblue ili tako nesto i imas funkcionalni bluetooth... ja sam prebacivao na sve telefone i obratno, cak i one dumb...

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iPhone 6s

Post od Cobiklajic »

Može li mi neko reći na koji način mogu kupiti licencu za Sygic navigaciju a da to nije nalog na Aple.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Nemaš drugi način. IOS je zatvoren sistem, pa ako ne uradiš JB, jedina preostala opcija je da kupiš licencu. A i što je to toliko frka? Barem znaš da imaš redovan apdejt, da te nece izdati nikada i da odbijaš još gomilu nekih manje ili više korisnih opcija.

Sent from my SM-G935F

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iPhone 6s

Post od Cobiklajic »

Ne citiraj post neposredno iznad tvog. Podrazumeva se da na njega odgovaraš.
Pa ja to i ocu, da platim nije mi problem ali kako da platim i kome. TrAzi da pravim nalog preko Aple sa karticom tamo glupos.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Iz aplikacije obaviš kupovinu. Uneseš potrebne podatke i to je to.
Znači, skineš free navigaciju sa appstore, uloguješ se na istu, otvoriš meni i ideš na "store" pa tu odabereš šta hoćeš da kupiš i uneseš potrebne podatke.

Sent from my SM-G935F

kovach81
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 207
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2011. 22:35
:: Samsung S10+ G975F

Re: iPhone 6s

Post od kovach81 »

Za cudo bozije,evo vec pola godine koristim 6S i stvarno sam prezadovoljan.Radi kao svajcarski sat,nijednom nije blokirao ili se restartovao.Najteze mi je posle prelaska sa Samsunga S6 falio taj ekran,i zaista Samsung ima najbolje ekrane tradicionalno godinama.Takodje i kamera :) Nego,Nillkin Nature silikonska futrola mi je vec malo pozutela i svideo mi se originalni leather case.Na kupujemprodajem vidim da ima za 20e, dok je u Istyle cini mi se oko 70e,pa jel ima neko iskustva sa tim?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Problem sa tom zaštitom je što je telefon dole otvoren i tu možeš da ga izgrebeš. Drugi problem na koji sam nailazio po netu je pesak koji baš tuda sa donje strane uđe i izgrebeš leđa. Sa druge strane, ako nisi na mestima gde ima puno te sitne prašine i peska onda je taj kožni kejs skroz dobra stvar. Mada, ja bih pre išao na neki Speck, ima ih stvarno fenomenalnih i ekstremno su izdržljivi. Meni je jedan ostao netaknut punih 15-16 meseci.

Sent from my SM-G935F

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iPhone 6s

Post od Cobiklajic »

Nudi mi upgrad na IOS 10 ali i dalje ga drzima na 9.3.3 sve u nameri da instaliram JB ali kazu da taj JB koji je trenutno dostupan za verziju 9.3 nije finalna verzija, nije full.
Moze li mi neko nešto reći o tome ako nije da li će uskoro biti ili da ne čekam dzaba da odradim upgrade na 10.
Hvala.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Kako to misliš nije finalna verzija? JB je takav kakav je, oni kojima treba su ga i odradili. JB radi, dalje je samo pitanje za šta ćeš ga koristiti i da li ćeš ubiti telefon sa kojekakvim tvikovima.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

ertz
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 225
Pridružio se: Sre, 16. Feb 2011. 19:18
:: Iphone 4s

Re: iPhone 6s

Post od ertz »

Nije finalna verzija,svaki put kada ponovo palis telefon moras da pokreces kinesku pangu ikonicu da bi ponovo "odradio" jailbreak.
Za 10 moze izaci sutra,a moze i za godinu dana.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

E svašta. A zašto gasite telefone? Mislim, ako je razlog noć i miran san, postoji "do not disturb" ili airplane.
Inače, JB se čekao kao ozeblo sunce, pitanje je da li će ga uopšte biti za iOS 10, a ako ga bude onda je pitanje koliko će se čekati na njega.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

vladimirsimicic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 17. Jul 2016. 09:10
:: 063446490

Re: iPhone 6s

Post od vladimirsimicic »

Imam trenutno 9.1.2 da li da prelazim na 10. Vasa iskustva, da li baterija traje isto ili krace? Hvala svima na sugestijama.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Ako ti treba JB onda ne, ako ti ne treba onda ćeš svakako preći pre ili kasnije. Koliko mi je poznato, a nemam iPhone da proverim, na poslednjem iOS 10 baterija tržištu otprilike isto ili nešto kraće.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: iPhone 6s

Post od Baraba »

Azimuth napisao:E svašta. A zašto gasite telefone? Mislim, ako je razlog noć i miran san, postoji "do not disturb" ili airplane.
Jednom sam dobio odgovor od iphone korisnika, inače moj dobar drug: "kada ja spavam, spava i telefon".

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

moje koriscenje podrazumeva svako vece oko 23h telefon ide na ''avioncic'' i ujutru oko pola 8-8 se ponovo aktivira... sa takvim koriscenjem nikad nisam morao da ga punim u toku dana tj. dopunjujem...

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: iPhone 6s

Post od Cobiklajic »

Kako da ga uparim sa bežičnom sluskom sa (hans free) kada ga bluetooth ne vidi. Jbt tolike pare dado a osnovna funkcija bluetooth ne radi. Nikad vise ovo, dok traje traje i u bozju mater.

vladimirsimicic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 17. Jul 2016. 09:10
:: 063446490

Re: iPhone 6s

Post od vladimirsimicic »

Trenutno imam ios 9.2.1 da li se isplati prelaziti na ios 10? Kkva je baterija da li traje isto, duže, kraće????? Hvala.

Odgovori