LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Milossimic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 29. Jun 2015. 00:05
:: Iphone 7 plus
:: Lg G4

Re: LG G4

Post od Milossimic »

Vip-ov servis popravio G4, tj. stavili novu maticnu i sve zavrsili za 12.dana
Svaka im cast.

Od tad nemam nikakvih problema, malo mi je dosadio G4, jer jos uvek nije stigao update na N.

Osim toga, jedino baterijom nisam zadovoljan ( SOT 2 sata i 25 min).

Lobo84
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 22. Jun 2015. 20:52
:: Microsoft lumia 640

Re: LG G4

Post od Lobo84 »

Da li postoje verzije koje nemaju problem sa plocom? Inace volio bih da uzmem ovaj tel al me strah da ne rikne. Gledam da neki imaju problema a neki ne kao ovi novijeg datuma proizvodnje.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G4

Post od bestboy »

Сви имају проблем. Питање је времена само, када ће се испољити.
Слобода или смрт

Milossimic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 29. Jun 2015. 00:05
:: Iphone 7 plus
:: Lg G4

Re: LG G4

Post od Milossimic »

Slazem se sa bestboy. Sve koje znam da imaju LG G4, na kraju su imali problem sa maticnom plocom, cak i neke koji imaju taj fon u inostranstvu. Dakle svi imaju. Definitivno fabricka greska.

Sva sreca ja sam uzeo od operatera, pa je bio u garanciji, i sredili sve za 12.dana.

Dok drugarica nije sredila problem sa maticnom, jer pre svega nema garanciju, plus bila je u 3 servisa i ne mogu to da poprave ili nemaju deo.

Osim toga, jedina mana telefona je baterija po mom misljenju. Jedva izguram 3 sata SOT. To sam shvatio od kad sam poceo da koristim iphone 7 plus.

Iskreno ne preporucujem kupovinu ovog telefona bez garancije. :wink:

Dulence79bg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sub, 03. Jun 2017. 14:29
:: N7000
:: E7

Re: LG G4

Post od Dulence79bg »

Da li ga vredi sad uzeti full pack bez garancije za 160 eura???
Ledja videh nisu kozna,dal je to bolje ili ne ne znam
Neko rece ranije da g4 ima bolju kameru od note 4 ali sa crkavanjem ploca je rizik.A dobra cena jer g3 je minimum 130 a g4 je u odnosu na g3 azdaja realno.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: LG G4

Post od dachakragujevac80 »

Bez garancije nikako

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Dulence79bg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sub, 03. Jun 2017. 14:29
:: N7000
:: E7

Re: LG G4

Post od Dulence79bg »

Da li je bolje kupiti G4 proizveden 2.2016 ili 11.2016 ili su ploce podjednako sve stabilne iz 2016 godine?KOliko mi je receno verzije ovih ploca su 602 i 611.

Dulence79bg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Sub, 03. Jun 2017. 14:29
:: N7000
:: E7

Re: LG G4

Post od Dulence79bg »

Gde mogu da vidim sot ekrana?U ustedi baterije to nema da se vidi.Bar ja ne vidim.

Flying_man
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 01:20
Kontakt:

Re: LG G4

Post od Flying_man »

Evo i moj G4 danas posle 19 meseci ode u toku razgovora u bootloop :shock:
Telefon sam uzeo u VIP-u, trenutno nisam kod kuće pa ne mogu da proverim koliko mu važi garancija?
Ako neko zna koliko važi garancija može da mi kaže? Nadam se da traje koliko i ugovorna obaveza?
LG G2, LG G4, HTC Tattoo, Nokia 6630; HTC WildFire S; http://flyingman.net

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: LG G4

Post od Joxy »

Garancija traje 2 godine od datuma kupovine.


Sent from my iPhone using Tapatalk

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od yocasylver »

Taman na vreme,mozda dobijes G5 .

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G4

Post od Ivan Cirkovic »

Imas garanciju i sigurno ce ti zameniti plocu, pa guraj dalje... :)

Flying_man
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 01:20
Kontakt:

Re: LG G4

Post od Flying_man »

Hvala na odgovorima. Odneću ga posle vikenda u neku poslovnicu.
Juce par sati posto mi se to desilo, prvo sam mislio da mi je crkla baterija jer uopste ne reaguje kad ga ukljucim na punjac. Svratim do jednog servisa da vidim imaju li bateriju i posto je nisu imali radnica mi da univerzalni punjač za baterije. Punio sam možda 10 minuta kod njih i kada sam ubacio bateriju upalio se na kratko, potrajalo je možda par minuta i opet se ugasio.
Pišem ovo jer me interesuje da li radi ona fora sa youtube sa zagrevanjem? Ne znam iz kog razloga su mi nestali kontakti iz google kontakta pa bi mi značilo da upalim telefon bar na kratko da napravim backup brojeva telefona.
LG G2, LG G4, HTC Tattoo, Nokia 6630; HTC WildFire S; http://flyingman.net

Flying_man
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 01:20
Kontakt:

Re: LG G4

Post od Flying_man »

Kao što sam rekao da mi je telefon u garanciji ali ga još nisam odneo u VIP na reklamaciju, a u želji da povratim kontakte rešio sam da probam foru sa zagrevanjem.
Naravno nije dolazilo u obzir da ga rastavljam i da odvijam šrafove pa sam skinuo bateriju a telefon sam ostavio ispod zadnjeg stakla u auto prekrio sam zadnjim poklopcem kameru. Auto je ostao na suncu par sati, kada sam ubacio bateriju telefon se bez problema upalio, tjs podigao je sistem. Telefon se posle toga više puta restartovao ali mi je izmedju svakog restarta ostavio dovoljno vremena da uradim backup kontakata. Naravno vreme rada izmedju restarta je bivalo sve kraće i kraće ili je prvi put potrajalo 7-8 minuta možda i malo duže.
Eto informacije ako nekom zatreba.
Sad mi ostaje drugi problem, pošto smo se pre par meseci selili ostao sam bez originalne kutije i reklamacionog papira ali se nadam da neće da mi prave problema u VIP-u jer sam kod njih već 10 godina i ovo mi je 4 ili 5 telefon koji uzimam na ugovor.

Mislite da će da mi priznaju reklamaciju u ovom slučaju?
LG G2, LG G4, HTC Tattoo, Nokia 6630; HTC WildFire S; http://flyingman.net

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: LG G4

Post od dachakragujevac80 »

Pa ja dok sam recimo bio u Telenoru,nije mi bio potreban nikakav papir,već samo lična karta. Za sad u Vipu još uvek nisam imao reklamacije. :D

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Flying_man
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 01:20
Kontakt:

Re: LG G4

Post od Flying_man »

Samo da javim. Telefon je popravljen posto je naravno bio u garanciji. Malo je sef u poslovnici u Paracinu glumio budalu jer nisam imao racun i garantni list. Kada me je pitao sta cemo sad ja mu reka da imamo dve opcije. Ili da preuzme telefon ili da dodjem sa inspekcijom. Mislim da je hteo malo da me drka i da glumi velicinu :D
Naravno da je odmah primio telefon. Inace telefon je popravljen za 7 dana i posle jos par dana bio je vracen u poslovnicu gde sam ga i ostavio.
Tako da sam super zadovoljan njihovim servisom. Promenjena je maticna ploca i za sada radi super.
LG G2, LG G4, HTC Tattoo, Nokia 6630; HTC WildFire S; http://flyingman.net

daki26cm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 06. Feb 2018. 12:17
:: LG G4

Re: LG G4

Post od daki26cm »

imam problem sa telefonom, verovatno od kako sam ga uzeo preko MTS-a, al nisam nikad provalio jer nisam često koristio LTE mrežu do skoro. Naime kada je telefon na toj mreži ne registruje pozive, npr zove me neko i meni telefon ništa ne prikazuje a toj osobi zvoni telefon kao da se ja ne javljam. Nikad mi ne stigne poruka o propuštenom pozivu, ili notifikacija. Kao da izbegavam da se javim. za to vreme pozive preko Vibera registruje ...
ovo se ne dešava kada je telefon na GSM/WCDMA mreži i tada nemam problema...
ima li neko predstavu o čemu se radi?
inače telefon je i dalje u garanciji, menjana mu je matična ploča preko MTS-a pre godinu ipo dana, nisam nikakvih imao problema od tad osim toga...
hvala

Odgovori