LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

Ne mogu da verujem da je kamera jedini presudni faktor pri kupovini telefona. Razlike u kvalitetu fotografije izmedju trenutnih high-end model su nijanse i u velikoj meri zavise od subjektivnog utiska.
Sacekajte konacni test kamere na G4 pa onda sudite, licno mislim da ce razlike biti minimalne u odnosu na s6/s6edge/iP6/6plus.

Meni licno kompletnost telefona je uvek bila prioritet nego kvalitet kamere, baterija i sl. Po meni, nedopustivo je sto nisu ubavili skener otiska prsta, ali zato pozdravljam ubacivanje slota za SD karticu i dosta boljeg ekrana, jer je onaj koji je na g3 jako los u poredjenju sa konkurencijom.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Kontaktirao sam lika. Uzeo je jedan primerak u toku prezentacije. Za koji dan ce postaviti jos slika. Oduvace ova kamera Samsung

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G4

Post od El Laki »

Slažem se sa Nemanjom ali razumem i kutiju. Jednostavno on dečko voli dosta da slika i razumljivo je da uvek najviše pažnje posveti kameri. Pogotovo kada se odmah vidi da će biti dobro zaokružen model po svim drugim aspektima.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Odjednom cim S6 izbacio Samsungovcima bateriju od 2600mah,odjednom im nije bitna baterija :lol: Odjednom im nije bitna kamera dok nisam ja poceo da postavljam slike :lol: Do tada su je dizali u nebesa :lol:
Kompletnost telefona sa 'kompletnim' TW je stvarno presudna :lol: Pitacu vas dogodine kada vam Samsung zabrani neku bitnu opciju na telefonu ako ga rutnete :D
Isto tako je S4 leteo u odnosu na G2,isto je tako S5 leteo u odnosu na G3. Kompaktan Samsung,nema sta :wink:

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

^+1

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: LG G4

Post od AndroMan »

Odlična ona fotka sa G4, jedva čekam da vidim još neke. 8)

Inače razumem kutiju u potpunosti što mu je bitna kamera, i meni je veoma važna. A i realno, koliko ih potenciraju u reklamama za smartphone i moraju biti dobre.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

A sta fali TW na s6, rasterecen je i sada prosto leti. Ne vidim nijednu prednost g4 naspram s6/S6 edge, cak i ta kamera (koja tek treba da se dokaze) ne moze biti znacajno bolja od one u s6/s6 edge. I da, da ponovim jos jednom, Samsung ima dosta kompletnije uredjaje svidelo se to nekom ili ne.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

AndroMan, cim naletim na jos koji primer,kacim 8)
Inace,pored kamere,bitna mi je baterija,kao i ekran. Za kompaktnost telefona necu ni da pricam,jer ko je koristio G2/S4,G3/S5 zna o cemu pricam. Plus sta ce za koji mesec biti jeftiniji bar za 100e u odnosu na S6. Kozu takodje mogu da promenim. Gulicu kozurinu samo tako ;) Svaki detalj na toj kozi,nosice neku posebnu uspomenu na dogadjaj. Ako me razumete. Kada dodje vreme za prodaju,promenim poklopac,i telefon kao nov. S6 ce ipak morati da ide kod novog staklorezca da ga opravi ;) Bateriju takodje mogu da promenim. Za mene dovoljno :)
znemanja,TW na S6 nece sigurno biti bolji,to ti mogu potpisati. Uostalom videces kako radi UX 4 na G4 modelu.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

Aha, a ti si uvren da nece biti bolji na osnovu cega ?
Evo kada se vec razbacujemo tvrdnjam i ja tvrdim da kamera na G4 nece biti bolja od one na s6/s6 edge.

Lako je recima se razbacivati, treba to potvediti konkretnim dokazima.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Mozda sam ja bio tester novog UX 4 sa jos jednim clanom ovog foruma :wink:
Kacicemo ovde primere fotografija,pa ces videti i sam :wink:
Eh da,da ne zaboravim. Koristicu kozurinu dok je celu ne ogulim. A vi ga stavljajte u silikone i uzivajte :wink:
A mozda i urezem lepo moj nadimak,i bude unikat ;)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G4

Post od Behemoth »

Inace od 32gb 21 je slobodan.
Bas su ga zacepili

.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

Moj drugi posao je kamera inzenjer, pa sam pisao algoritam za procesiranje fotografije na g4 i iz prve ruke mogu da ti kazem da kupis ono sto nudi konkurencija u spases sebe razocarenja :) :) :)
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

znemanja, arhivirao sam tvoj post,pa cu ga jednog lepog septembarskog dana upotrebiti :) :)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G4

Post od Behemoth »

Au ko deca ste.
Probao sam S6 i radi stvarno odlicno,iako nisam ljubitelj Samsunga vise ne mogu da kazem losu rec za taj mode.
Kakav ce biti G4 ne znam,ali nijedan novi telefon danas ne moze vise da ostavi onaj wow utisak,jer svi rade priblizno isto,nijanse su u pitanju.

Za 700e koliko kosta G4 mozes da uzmes aparat da slikas kamenje na Mesecu,vi se raspravljate koji ce imati bolju kameru :unsure:
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G4

Post od AnGeL oF LoVe »

Za ne poverovati,koliko su pojedinci opsednuti markom telefona.Potpuno mi je svejedno da li na telefonu pise LG,Sony,Samsung,Htc ako mi odgovara kvalitet i cena.Pojedinci su kao deca.Dizanje u nebesa telefona koji nisu imali u rukama.Mozemo da pisemo samo u izgledu telefona na osnovu slika na netu i nista vise.Ostalo su samo nagadjanja .puste zelje i nadanja (bice jeftin,razbice sve,najbolji je i sl.).
LG G2 Black,16GB

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

kutijagreha xaxaxa, videcemo :)

Nego da se vratimo na temu, posto se pominje izmenljivost poklopaca baterije, da li to znaci da kozni moze da se zameni sa plasticnim?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

AnGeL oF LoVe, to stoji. Ali ne mogu nikako da istrpim da neko baca toliko hejt na tu kozu,a telefon uzivo nije video. Posto ovde niko ne sme da odgovori pojedincima,to sam ja uradio. Dok je fake koza na N3 i na N4 ostavila bas premium utisak kod njih,ova 'prava' koza ih je naprosto razocarala
Behemoth, necu pazariti odmah telefon. Tamo kraj sepmtebra kada dodje cena na 380-400e.
znemanja, Ne vidim razlog zasto nebi koza mogla da se zameni plasticnim poklopcem :wink:

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G4

Post od Behemoth »

Koza na telefonu je meni sranje,iako nisam koristio za mene je taj "modni" detalj odvratan i nikad ne bih mogao da vucem takav telefon sa sobom.
Niti bilo kakav uredjaj sa slicnim detaljima
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G4

Post od AnGeL oF LoVe »

kutijagreha.Ne znam odakle ti pojam koza na N4.Imam taj telefon,nikakva koza nije ,ni imitacija,plastican,lep poklopac baterije.Na N3 nisam obracao paznju,bilo je neupucenih komentara da je koza ali je isto plastican.Mozda je. samo imao slicnosti sa kozom pa su tako sudili na nevidjeno.Moze potvrditi neki vlasnik Note 3,da rascistimo tu famu,oko poklopca,koza ili plastika?
Ja sam komentarisao izgled telefona jer mi ne treba telefon uzivo da bih video da onaj step po sredini ne lici ninasta.Licno,odmah bi zamenio poklopac u plasticni ako bih bio u prilici da ga kupim.Koza na telefonu bilo koje marke je potpuni promasaj.
Inace,telefon obecava,samo da ne preteraju sa cenom. Videcemo,kad se pojavi u prodaji.
LG G2 Black,16GB

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

AnGeL oF LoVe, ovde su korisnicima ostavili mogucnost da biraju,ili kozu,ili plastiku. To vidim kao sjajnu ideju i za ostale marke telefona. Neka ostave korisnicima da biraju sta zele. Da li ce pozadi kozu,plastiku,staklo,ili aluminijum. Pa ko voli,neka izvoli. To je po meni pametan potez 8)
Sto se tice Note 3,odgovorice vec neko.
Sto se tice cene,istina je,na pocetku ce biti naduvana. Ali ce za koji mesec drasticno da opadne (takav je trend) Uostalom,,treba sacekati da prodju bar prve dve serije telefona,pa tek onda pazariti flagship (moguci su raznorazni softwerski i hardwerski problemi)

Odgovori