LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Sto da te cudi,velike pare se tu okrecu,na tim stvarima. Kada bi mogao medju 'prvima' da se dokopam G4,isto tako bi uradio.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od Azimuth »

fannY, pa kreni od toga da jednu koznu torbu ili novcanik kada konstantno stavljas na sto ili u dzep i iz njega izvlacis, prosto se na ivicama izlize i ocajno izgleda. Tu spasa nema. Jedino ako nije neka "specijalna" koza pa da se to ne desi posle par meseci upotrebe.
Svidja mi se kako izgleda na ovim slicicama, ali...

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

@acamatic Ok su dve varijante, ali im uvek malo fali da naprave nesto veliko i da se skroz priblize Samsung-u i Apple-u. Zamisli samo da je ceo u metalnom okviru i da pozadi ima brusen aluminijum (cist aluminijum naravno, a ne plastiku koja lici na alu).

Sto se koze tice, tu jedino test koji pomaze je habanje po dzepovima, torbi itd...i naravno, bas me zanima ako se nesto prospe na tu kozu kako se skida. Po meni je bio red da naprave verziju G4 sa stylus-om koji ce biti dirktan udarac na N4. Ovako je jos "samo jedan" u nizu uredjaja iz G serije i nista vise od toga.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Samo jedan u nizu G serije telefona,pa G3 uz IP6 bio najbolji smartphone 2014-e. Gde je tada bio S5?

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

A sta su to toliko revolucionarno uradili na ovom G4? Koliko vidim, a da ne racunam hardver jer je nelogicno da nije nov na flagship-u, uz lepa sminkanja su unapredili G3. Ali moje licno misljenje je da nikada nece dostici slavu G2. I dalje je on po meni nesto sto je otkrilo LG na trzistu.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

vojkan85, nijedan brend ne uradi nista revolucionarno izmedju dve serije telefona,pa tako nece ni LG. To je takva politika svake kompanije i tu nema razgovora. Opet isti odgovor na drugi deo tvog post-a. Ni Samsung nece vise nikad dostici takvu slavu kao sto je dostigao sa S2 modelom :wink:

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G4

Post od Baraba »

Azimuth napisao: Znaci m8 kad spustis na sto i tapnes po ekranu on se ne klacka levo desno? [emoji14]
Ne, ni ako otkljucam displej, ni ako prebacujem pesme. Hoćeš snimak? [emoji14]

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

@kutijagreha Slazem se sa tobom za Samsung, ali oni su prica za sebe. Izbacuju gomile glupih telefona jer im se moze. U sustini, imaju 10-15 modela koji vrede, a svi ostali su djubre koje jako brzo zastari. LG moze lagano da osisa Samsung samo kada bi se posvetili tome da naprave ono sto ljudi traze. Ja bih licno voleo da telefoni budu jake konstrukcije. Aluminijum, ili metal, da imam taj premium osecaj (iako plastika pruza dobar osecaj nije to to). Da baterija ima bar 3500+ mAh. U danasnje vreme uvek ima mesta za nove stvari, i uvek ce ih biti, ali mislim da LG previse prati Samsung, a ne slusa sebe. Evo recimo G Pro 2, fenomenalan fablet, ali nema popularnost poput N3 i N4.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

vojkan85, Slazem se. Jedino sto zameram LG-u sto ne slusa korisnike. Nadogradnje kroz softwer su nikakve. Prosto ne mogu da verujem da nisu poslusali korisnike G2-ojke oko kamere. Sa LP su unakazili jos vise kameru. Razlog je taj da bi se vise prodavao G3 na kome kamera na lizalici sabija. A isti senzor kamere,isto sve. Znaci,ne moze niko da me ubedi da nisu mogli da unaprede kameru i na G2. To im je losa politika,i kada to budu promenili,onda ce zaista biti jedna od vodecih kompanija na trzistu.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G4

Post od Behemoth »

Mogu oni sve ali nece.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

Upravo zato sto nece, ili ne mogu (ne bitno je), ostaju da kaskaju iza Samsunga i Apple-a. Huawei ulaze i ulaze i pojesce kad-tad i Samsung ako nastave ovako. Ali imaju jako dobru politiku ispipavanja trzista.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G4

Post od kutijagreha »

Briga njih sto na proslom premium modelu nije sve ispravljeno kako treba da bude. Znaju da su na G3 ispravili to,i teraju korisnike da bas taj model kupuju. Jako pogresno. Jako losa politika. I ako mi je LG u srcu,ali samo objektivno iznosim stvari.

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od vojkan85 »

Videcemo kako ce se ponasati G4, i koliko ce paznje privuci na sebe. Ostaje nam da sacekamo pa da vidimo.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G4

Post od Behemoth »

Ja ne menjam g2,pogotovo sto postoji fix i tada ja telefon kompletan.a nisam neki kamera freak,kad hocu da slikam imam digitalac koji satire telefone i resim problem.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G4

Post od AnGeL oF LoVe »

Nisam odusevljen novim modelom (kao i sa g3) .Posle odlicnog G2 stagniraju.Ne volim kozu kao materijal za tehniku.Novcanik,tasna,kais,u redu ali telefon???
LG G2 Black,16GB

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: LG G4

Post od novak »

Meni je ova koza grozna, jos ovaj k'o sav po sredini, bljak. Ne znam kakav je ovaj plasticni, al opet toliko love za plastiku.
Mislim da se ovim modelom ipak nece probiti u premium segment.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G4

Post od Evindzer »

Baraba napisao:Meni koža deluje elegantno. Mnogo lepše od plastike. Uz kožnu narukvicu na satu, kožni kaiš... takav telefon se kombinuje. Ne nosi se na trenerci jbt. Varijantu sa kožom kupuju odela, ne trenerke. Lepo je da ima da se bira koja kome varijanta uz stajling ide.
Tacno tako.
Stavise, cudi me da ranije nikome nije palo na pamet da pokusa sa kozom kao premijum materijalom. Kad bih hteo da uzmem ovaj model, samo kozna varijanta bi dolazila u obzir. Lepo bi mi isao uz kozni mantil, kozni prsluk ispod i kozne cizme. Sve crno, naravno. 8)
Eto jos jedne varijante gde bi se kozni G4 lepo uklopio. ;)

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G4

Post od AnGeL oF LoVe »

novak napisao:Meni je ova koza grozna, jos ovaj k'o sav po sredini, bljak. Ne znam kakav je ovaj plasticni, al opet toliko love za plastiku.
Mislim da se ovim modelom ipak nece probiti u premium segment.
Da zaboravih da napisem,najruzniji je ovaj step po sredini.Zar nije mogao da se uradi bez njega?To mi je prvo zasmetalo na prestavljanju.Deluje kao da su ga krojili neki priuceni krojaci.Najbolje je staviti ga u silikon da se ne vidi koza.
LG G2 Black,16GB

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G4

Post od znemanja »

Apislutno se ne slazem da ova koze izgleda elegantno uz odela. Premium izgled nuzno podrazumeva metal, staklo a ne kozu jos prosivenu na sredini.
No, ukusi se razlikuju i bitno je da postoji izbor. Meni se najvise svidja ekran koji je, sudeci po slikama, ogroman korak napred u odnosu na G3.
Poslednja izmena od znemanja u Sre, 29. Apr 2015. 18:40, izmenjeno 1 put ukupno.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G4

Post od sugarcoated_ass »

Apsolutni kic... Elegantno nije nikako. :uhuh:

Bas me zanima sta ce se desiti sa kozom posle duzeg koriscenja uredjaj pored silnog trenja, znojavih ruku, masnoce...

Odgovori