LG G4

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

Pa to su brojke samo, ali iskreno duze mi traje, da li su aplikacije bolje optimizovane ili sta god ali za nijansu je bolja.pa ne mora da znaci, verovatno ima dobrih androida samo sto nemaju ime tako zvucno.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

Chained
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 118
Pridružio se: Sre, 24. Jul 2013. 15:34
:: LG G4 Black Leather

Re: LG G4

Post od Chained »

ovo je najviše što sam uspeo da izvučem iz g4 za jedan dan bez neke preterane štednje, ekran na 30% osvetljenosti unutra mi je sasvim dovoljno, ali kad sam napolju moram ga pojačati stoga i baterija mnogo brže ode. mada sam se već pomirio s tim da ću morati da ga dopunjavam bar jednom dnevno
Slika
instagram.com/irreversible92

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

weska88 napisao:Baterija za nijansu bolja a manja, sta znam. Moje misljenje je da je Samsung tata za android.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Druze moja preporuka je da probas sony z3 - zbog brutalne baterije.

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

Z3 tek to sto nista ne valja ne znam otkud ti to imao sam ga 5 dana i rekao nikad vise! Ima dobru bateriju ali samo ako imas dobar prijem signala.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

123
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2016. 17:52
:: lg g3

Re: LG G4

Post od 123 »

Brutalno dobru bateriju ima Samsung A5 (2016) to traje i traje. Imao G3 i prodao zbog baterije i nisam se pokajao. Preporuka svakako.

maroni90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 22. Maj 2016. 17:47
:: LG
:: G4

Re: LG G4

Post od maroni90 »

Pozdrav drugari! :) Da li mogu pomocu rutovanja telefona uz program na Google play-u da izostrim sliku na ekranu? Na G4 modelu nema takve ostrine kao na G3 a ja izuzetno volim ostru sliku.

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Re: LG G4

Post od gica_komandos »

Pozdrav, primetio sam da mi zuji punjac. Nije to sto zuji nego sto je pre punio od prazne do pune za sat i 40 (cirka) a sad i po 3 sata i duze ga davi. Probao neki no name punjac, al i on zuji. Ista je uticnica, nisam menjao. Telefon se ne greje dok se puni. I nemam pojma sta da radim. Dal kupovati novi punjac (i koji), dal je do uticnice... Ako bi i uzimao novi punjac hteo bi onaj quick charge. E sad gde to ima? Ovi iz prodavnice me ubedjuju da je 5V 2A kao to ti je to, a ja na netu procitao i do 12V da ide sa 18W (samo sam zapamtio brojke, ne znam sta znace, nesam skolovala se u elektroniku). Ili samsungov adaptive fast charging Input: 100-240V - 50-60Hz 0,50A, Output: 9.0V=1.67A or 5.0V=2.0A ili neki levi?

Chained
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 118
Pridružio se: Sre, 24. Jul 2013. 15:34
:: LG G4 Black Leather

Re: LG G4

Post od Chained »

probaj drugu utičnicu? meni jedna utičnica tako zuji pa je nisam ni za šta koristio ne znam šta to znači ali znam da ne treba da zuji
a quick charger 2.0 možeš naći na kupujemprodajem, u tehnomaniji na sajtu nisam našao za druge radnje ovako ne znam
2000-2500 novi samo se pazi prevara
instagram.com/irreversible92

mick
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2012. 21:29
:: (S2) (N2) (M8) V10

Re: LG G4

Post od mick »

gica_komandos, imam LG brzi punjac koji sam dobio uz V10 i verovatno je taj i za G4 a on ti je output 9.0V=1,8A or 5.0V=1,8A. Input je isti kao gore sto si napisao. Najbolje ti je da odmah na licu mesta proveris punjac. Gde kupis stavi u struju i pisace fast charging na lock screen ako se puni brzo. Inace kabli je deblji i kruci od obicnog.

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G4

Post od MedaMiska »

Ljudi moj drug ima g4 i nesto se bas ne razume najbolje u telefone :uhuh: zanima me kako da iskljuci da mu se aplikacije tipa kalendar i ostalo mislim na fabricke lg aplikacije ne auzuriraju automatski kaze NERVIRA ME KAD TELEFON SAM INSTALIRA NESTO :shock: :wacko:

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

neka ode u play store i u gornjem levom uglu ima one tri crtice. Pa neka ode na dno ima podesavanja ili settings. I neka prvu stavku( automatsko azuriranje ili auto update) stavi da se ne azuriraju.
Poslednja izmena od McSkiltron u Pet, 27. Maj 2016. 01:38, izmenjeno 1 put ukupno.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G4

Post od Green »

MedaMiska, ti nisi znao kako se to isključuje? :roll:

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

LG G4

Post od MedaMiska »

[quote=]Ne znam koliko puta trebam da ti kazem da je zabranjeno citiranje posta neposredno iznad tvog. Procitaj pravila foruma. Svaki ovakav sledeci post ce ti biti obrisan bez ikakvog upozorenja i obrazlozenja.[/quote]
Ma,daj tebra to i moja ćerkica od pet godina zna da uradi,podeseno mu je na play store da ne ažurira automatski on mi reče da mu se ažurira fabrički kalendar i još neke gluposti,trenutno nismo u istom gradu pa ne mogu da mu procackam fon.Ja imam g2 i clody Rom meni se ništa automatski ne ažurira

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G4

Post od filip11314 »

Ako ima LG SmartWorld neka pogleda tu. Ili koliko se sećam.... čini mi se da LG ima onu njihovu update aplikaciju pa se preko nje sve živo i mrtvo ažurira.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

Pa ima i u podesavanjima pa na "about" i tamo gde mu je azuriranje softvera ima i za azuriranje tih fabrickih aplikacija.pa neka pogleda i tamo mozda moze da iskljuci.
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G4

Post od Green »

MedaMiska, izvinjavam se, nisam znao. Rekao bih da drugu problem zadaje Update Center. Neka nađe u to meniju i isključi.

Mangup
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2016. 13:03
:: sony xperia z

Re: LG G4

Post od Mangup »

Da li je neko imao problem sa dolaznim pozivima 30% mi zvoni telefon a na 70% mi stize poruka o propustenim pozivima i ako recimo telefon u tom momentu drzim u ruci i ima bar 3 crtr na dometu, da li neko zna kako da resim problem? Hvala

McSkiltron
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Uto, 16. Jul 2013. 12:44
:: Galaxy S7 g930f
:: Huawei medpad T1 8.0

Re: LG G4

Post od McSkiltron »

Пријатељица има исти проблем са samsung s4 mini.може бити софтверски проблем и ако јесте то је најјефтинија солуција. Може бити да је до читача сим картице. Или са друге стране да је квар фабрички на матичној и у том случају нема му спаса сем куповина неке половне матичне са неког поломљеног тел.

Све у свему покушај прво са софтвером да га флешујеш па види да ли ће се појављивати тај проблем
- "Za svako resenje postoji problem!" True story

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G4

Post od filip11314 »

Da li je dobra kupovina G4 star oko 4 meseca u mint stanju i sa full opremom za 250e?
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G4

Post od Yoht90 »

Jeste ako je leather

Odgovori