LG Flex 2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: LG Flex 2

Post od Chobby88 »

Pa klikni tu na branislav i vidi da li ima always, moguće da je tako.

maskerox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2012. 22:48
:: Alcatel Idol X

Re: LG Flex 2

Post od maskerox »

Već radio to, ništa se ne dešava... Može još neko da proveri ko ima Flex...?

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG Flex 2

Post od El Laki »

Tako je i na G4 još od LP, a čini mi se i na G Pro 2. Budeš na tom screen-u dok se ne uparite, zašto je to problem?

maskerox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2012. 22:48
:: Alcatel Idol X

Re: LG Flex 2

Post od maskerox »

Uparen sam, ali ponovo moram biti na tom screen-u da bio vidljiv. Koja je onda poenta ikonice bluetooth u status meniju gore ako svaki put kada hoću primim nešto moram ulaziti i u bluetooth meni?

maskerox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2012. 22:48
:: Alcatel Idol X

Re: LG Flex 2

Post od maskerox »

Odjednom mi se na Flexu počela pojavljivati notifikacija sa slike ispod koja se sama ukloni, a ubrzo ponovo pojavi. Zna neko o čemu se radi?

Slika

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

E ljudi imam problem, gasi mi se wifi kad neko vreme ne koristim telefon, ako mi je upaljen i wifi i data, onda kad ga pipnem vidim da je na data, ne znam kako da resim, gledao u wifi podesavanjima i jedino sto imam je wifi active when screen is off, i to mi je stiklirano na yes...

EDIT:


I ovako, kad izadjem napolje i naravno nestane mi wifi i pali se data, ja ne gasim wifi , i kad opet udjem u kucu telefon se ne povezuje na wifi dok mu ne upalim ekran, to me isto buni...
Poslednja izmena od znemanja u Čet, 04. Feb 2016. 11:38, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne piši post za postom, koristi opciju "izmeni".

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG Flex 2

Post od acamatic »

Za ovo drugo kada uđeš u kuću i on se ne poveže odmah je i normalno. Neki put ni meni neće moj telefon, pa moram da upalim ekran malo sačekam pa tek onda, a neki put i ne uđem u kuću a on se poveže.
Pazi ovako mora da imaš još podešavanja za wifi, nema šanse samo da ima to.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: LG Flex 2

Post od Sale_M »

Tako i kod mene isto na G3,a i na Z2 mi se desavalo cesto.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Naravno da ima jos podesavanja ali ovo je jedino sto bi moglo da ima veze sa mojim problemom. G3 mi se sam povezivao na kucni wifi, nisam morao da ga "probudim"...

Googii
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 29. Feb 2016. 10:32
:: LG G flex 2
:: Lumia d 640 xl

Re: LG Flex 2

Post od Googii »

Ima li najava za oficijalni Marshmallow update kad ce biti...

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Updateovo se na v21c sa v21a, rekao bih da je malo fluidniji ali da je baterija ostecena malo...

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

ovih dana cu najverovatnije i ja uzeti sebi jedan Flex 2 :) zanima me oko tih upadeta, koliko sam razumeo kad ga izvadim iz kutije on je 5.0.1, hoce li mi onda sam prijaviti da ga moze updateovati ili bi trebao da manualno udjem u upadate, i da li automatski radi update na ovu poslednju izbacenu verziju ili biram nesto, ako biram koja se po vama pokazala kao najbolja pa da na njoj ostanem?

i jos nesto vezano za model, da li neko ima iskustva sa 32GB modelom, mozda bih mogao da ga uzmem ali ne znam da li je isti kao ovaj a razlika samo u prosirenoj memoriji ili jos nesto, posto vidim da je oznaka drugacija 996 cini mi se..

hvala

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: LG Flex 2

Post od drom »

996kit je isto 2gb rama ali ima vise memorije - 32gb. Redji je, uglavnom se nude 2gb/16gb.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG Flex 2

Post od El Laki »

Ponudiće ti sam update kada ga podesiš ukoliko kupuješ nov telefon.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

da verzija je ta 2/32, jedino me je interesovalo da li ima nekih razlika u odnosu na ovu "slabiju" verziju osim toga sto je prosiren storage..

nov bi uzeo, a to kad mi ponudi da li je update na tu poslednju izbacenu verziju ili ide redom, biram koju cu il kako vec.. posto vidim da je bilo vise tih "manjih" update-a kao sto je somi92 gore pomenuo da je nesto opet update, pa ako mi neko moze reci ko koristi ovaj tel koja bi bila najbolja?

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: LG Flex 2

Post od drom »

Nema razlika, to je model sa americke sprint mreze, dakle ima vecu internu i mozda punjac za njihovo trziste koji uz obican adapter funkcionise i ovde najnormalnije.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Meni je stigao sa 5.1.1 v21a, i nisam ga dirao, odma mi je ponudio tu v21c verziju ali nisam hteo, i eto prekjuce ga update i to su utisci.

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

ok, hvala svima za info!
karakteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG Flex 2

Post od niko1a »

uzeo sam danas tel, bio je 5.1.1 cim sam ga upalio, dobio jos nesto da updatea i prihvatio, sve koliko sam do sada mogao da vidim radi fino. bio je na nesto preko 50% baterije kad sam ga upalio, maltretirao ga, update, instalacije, napolju malo probao Here mape, youtube.. na 5% kad je pao imao sam preko 2h 10m SOT, posto kad sam proverio na 10% pisalo je toliko.

kad se napunila baterija probao antutu izbacio nesto ispod 74k mislim da je skroz ok rezultat. e sad po nekoj racunici mislio sam da bi trebalo normalnijim korscenjem sa manje dl-a i tako toga da predje bar 4.5 SOT ali sa druge strane cini mi se da i ovako bas srce bateriju posteno, tako da to ostaje jos da vidim kako ce se pokazati.

kameru nisam nesto testirao jer nije mi nikad preterano bitna bila niti znam nesto puno oko toga da namestim, ocenim i sl, a za "point and shoot" koliko meni treba bice i vise nego zadovoljavajuca od onoga sto sam video.

i da napomenem sto se tice zvuka za koji sam imao neke predrasude da ce biti slabiji uopste nije izneverio, skroz korektna jacina kad se nesto pusti preko youtube npr, a u slusalici tokom razgovora kao i spiker takodje zadovoljavaju tako da me nije ipak razocarao..

sve u svemu prvi utisci skroz pozitivni, zakrivljeni dizajn mi je bas legao i po meni i vise nego odlican i kompaktan uredjaj (iskreno zao mi je sto nije prhivacen bolje, i kod drugih proizvodjaca ovakav tip telefona). za ove pare bih ga definitivno odmah preporucio svakome ko se dvoumi.

ps nisam mogao edit gornji post

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: LG Flex 2

Post od somi92 »

Dobrodosao u klub, da te lepo sluzi :)

Odgovori