LG G Pro Lite Dual

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od Cooomi »

d27 ima dva uređaja, koja nisu ovaj LG, sa 200ppi i na njima ne vidi piksele :P

d27
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pet, 26. Nov 2010. 16:50

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od d27 »

El Laki, nisi lepo procitao ili nisi razumeo. Kontrast i kvalitet boja ne zavise od gustine piksela.

Dodao bih i to da ima HUGE battery i stylus (jes da nema funkcije kao Note 3, ali dobro je da je tu).
Galaxy S, Note 2 demo unit, Note 3 demo unit

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od El Laki »

Ja ni ne kažem da zavise od gustine, već da pored gustine ima i loš izgled slike (kontrast, oštrina, boja, itd)

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od pelleruma »

Nisam ga video uzivo,ali na videima gde ga prikazuju,nije to tako lose.Licno sam blizu da ga uzmem.Zelim android,velicine ekrana 5.5" +- neki inc,za oko 200€.Ovaj se uklapa u to.Trenutno je 190-200.Za internet koji film,cini mi se,odlicna kupovina,za te pare.Mozda,ako izdrzim groznicu kupovine novog aparata,da sacekam G pro,koji mi se takodje svidja,a dolazi u cenovni rang koji mogu priustiti - 200€+- koji evro.Ako bi on dosao u taj rang do Nove godine,mozda bih i cekao.Da li bi G pro mogao do te cifre doci?Ako ne,uzimam ovaj lajt model(nisam zahtevan u smislu igrica i slicno-internet,film)
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od Cooomi »

pelleruma, Sony je nedavno izbacio novi uređaj T2 ultra (i T2 ultra dual), i svakako je bolji izbor nego ovaj, samo ne znam kolika mu je cena, proveri po KP :)
I nije mi jasno žašto proizvođači sakate te dual sim verzije, jedino je HTC ubacio dual sim u orginal ONE...

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od pelleruma »

upravo pogledao specifikacije - jeste bolji,ali skuplji 120€.Znaci 320€.Mnogo mi je.Gledao sam na istom mestu i uporedio(mobilnishop).Nemaju,trenutno G pro(samo dvojku)pa cu sacekati da vidim njegovu cenu(rekose da su narucili i obavestice me kad stigne)i odluciti.
On je osakacen jer je lite model,tj "osakacena" verzija G pro modela,to mi je ok.Nije mi bitno sto ima prostora za 2 sim kartice.Treba mi samo pomenuta velicina i da je android(ne mora danasnja verzija,moze i od juce,jer za internet i filmove mi i ne trebaju zestoki procesori i brzine).hvala.pozZ
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Otto Porter
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Sub, 29. Jun 2013. 10:22
:: LG G Pro Lite Dual

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od Otto Porter »

Ja ga imam vec mesec ipo i prezadovoljan sam. Ne igram igre tako da kao sto kazes ni meni ne treba jak procesor i mnogo ram-a. Pikselizacija se ne vidi ako ne zagledas, pravi dobre slike, navigacija radi odlicno, lepo lezi u ruci, muzika dobro zvuci, surfovanje je odlicno, gledanje serija ide glatko, blic je jak.............
5'5" mnogo znaci, sad nikako ne bi mogao na manji da se vratim. Uopste ne znam kako ljudi koriste telefone od 4". Odsad samo veci dolazi u obzir :lol:
Ako imas pitanja raspali slobodno.
Mislim da nema bolji telefon (nov u radnj) da se kupi za te pare

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od pelleruma »

hvala
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od Coni »

Otto Porter napisao:Ako imas pitanja raspali slobodno.
Imam ja pitanje. Treba mi nesto za citanje nekih pdf fajlova, a prakticnije od laptopa (legnem i citam). Prvo sam hteo tablet od 7 inca ali mi je ipak suvisno pored telefona, bolje jedan uredjaj. Jesi li citao neke tekstove na njemu, da li je zamorno? Sta mislis uopste o toj ideji? I ostali koji prate.

marko 0401
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 11:04
:: Z2

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od marko 0401 »

I ja imam solidnu ponudu za ovaj tel (110€, polovan, par mjeseci valjda star), kako radi ovaj tel?
Dal ima problema sa lagom, zamrzavanjem, zvukom i slicnim problemima?

Treba mi za net, navigaciju, sms/pozivi, excel/word fajlovi.
Koliko baterija izgura, jel moze dan citav pod opterecenjem?

Ima li ga ko... ;)

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od Coni »

Baterija vi trebalo da je odlicna...vise od 3000 mAh...ja sam odustao, ipak mi je bolja kombinacija fon i tablet.

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Re: LG G Pro Lite Dual

Post od sasabor »

da li je neko rutovao ovaj telefon sa 4.4.2 romom



Vaša poruka sadrži 49 karaktera. Minimalni broj karaktera koji morate uneti je 60.

Odgovori