LG U8330

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
kole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 27. Jun 2005. 12:27

LG U8330

Post od kole »

Ko zna nesto vise o ovom telefonu. Imam ga nekoliko dana i zasad je ok.
Medjutim uputstvo je na italijanskom, zna li neko ima li gde na engleskom. Na LG zvanicnom sajtu o ovom tel. nema nista jedino su italijanski sajtovi puni o njemu ali badava kad ne znam jezik

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Shta ti treba tachno od informacija, nesto ne mozes da nadjes il cisto onako uputstvo ti treba da malo prelistas? :) Googlaj malo, naci ces nesto vjerovatno. 8)
Jel to skinuto s 3-ke u Italiji?

Dzokey & Lija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 23. Avg 2005. 21:41
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

ODGOVOR ZA UPUTSTVO O : LG U8330

Post od Dzokey & Lija »

Uputstvo za LG U8330 imas na Engleskom u PDF formatu na CD-u koji dobijes uz telefon.
OK? :roll:

Vojvoda
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 27. Avg 2005. 00:20

Post od Vojvoda »

e jel moze neko da mi objasni kako se podesava gprs i mms i gde da nadjem parametre za to? inace na 063 sam mrezi i kod dekodiranja mi je instaliran softver od 8130 ako to ima kakve veze

Dzokey & Lija
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 23. Avg 2005. 21:41
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Post od Dzokey & Lija »

Vojvoda, Nase mreze ( 065,064,063 ) koliko sam ja saznao ne podrzavaju telefone 3 G. Tako da ga ne mozes koristiti za gprs i mms.Ja sam u Republici Srpskoj i imam isti problem !

:wacko:
Ako saznas podesavanja javi mi.

Dushan_87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 02. Avg 2005. 09:07
Lokacija: negde u evropi, ali nisam u Evropskoj Uniji
Kontakt:

Post od Dushan_87 »

e ovako, ako niste jos uvek procitali

podesavanja su ista kao i za model pre ovog (ne znam tacno koji model je u pitanju), samo kucate u USERNAME: vivo PASSWORD: 063
i iskljucite proxy, i to je sve :)
inace ovo je samo za 063 mrezu
i jos nesto, ovaj tel je odlican
pozZ

Vojvoda
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 27. Avg 2005. 00:20

Post od Vojvoda »

Za Dushan_87 e brate ajde ako ti imas ovaj isti tel da mi napises ako ti nije tesko gde sta upisujem po onim podesavanjima! dakle access point, mms, wap. Posto sam ja nesto kucao ali mi ne ide ocigledno sam negde zeznuo! Unapred hvala

sale13
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 20. Jul 2005. 11:59
Lokacija: Pozarevac

Post od sale13 »

Hej, za podesavanje 064 mreze imas na sajtu MTS-a za model 8110. Ja probao na 8330/8130. Doduse samo jednom sam se zakacio na Google i to je bilo sve. Interesu je me koji firmware imas u telefonu.
>setings
>handset
>handset information.
Molim te pogledaj to, interesuje me da li postoji otkljucan firmware za taj model i gde ga flashovati.

Vojvoda
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 27. Avg 2005. 00:20

Post od Vojvoda »

pa nema jos 8330 kod nas na svim telefonima 8330 je nstaliran softver od 8130! nema ga jos na netu ali bice od jeseni neko mi je rekao

gica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 12:19

u8330

Post od gica »

moze li mi neko reci u kojim sve bojama moze da se madje ovaj tel. i sta se sve dobija od opreme???po specifikaciji a i vasim komentarima sam zakljucila da je ok tel. a za malo para

katarinadimedici
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 02:37

Post od katarinadimedici »

Telefon je odličan i kako sam primetila, čak je poskupeo za mesec dana od kako sam ga kupila, sa 140 eu na 160eu?! Znam da ga ima u srebrnoj , tamno- plavoj boji, za ostale ne znam. Oprema se dobija kompletna, što znači da pored CD , dobiješ i USB priključak, kao i slušalice koje su takođe moderno dizajnirane i u srebrnoj boji! Sve u svemu, odličan telefon za male pare, mana mu je samo što nema memorijsku karticu, al to i nije neka mana, ukoliko ne želiš od fona praviti komp. Toplo ga preporučujem svima!

katarinadimedici
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 02:37

Post od katarinadimedici »

Da li neko zna username i password za MMS za ovaj tel, O63 mreža? :unsure: :D :shock: :ohmy: I da li neko zna kako može da se uključi video calls i kako se prebacuje mp3 na tel? Molim vas da mi odgovorite?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

katarinadimedici, ubuduće nemoj da kucaš celu poruku velikim slovima! :uhuh:

Što se tiče MMS-a, username je MOBTEL, password je GPRS.

katarinadimedici
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 02:37

Post od katarinadimedici »

Hvala,ali za pasword nemogu slova vec brojevi.Taj problem mi je bio i sa gprs-om isti je username kao i na gprs-u sta mislis da li je i sifra ista? :D

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pa kako si rešila problem sa gprs-om, ako si ga uopšte rešila? Isti je password i za gprs i za mms. Ne znam da li imaš mogućnost da eventualno promeniš tip unosa, dakle da prebaciš na tekstualni mod, proveri...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Eh da to sam ja primijetio kod druga, da ne moze da se podesi GPRS jer za password mogu samo brojevi. :? Mora da je to zbog 3-ke? On ima U8130 ja mislim...

xxxxx
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 04:13

Post od xxxxx »

Pozdrav!Pre nedelju dana sam uzeo U8380,fon nije los mada se kocim kod MMS-a i sa java igricama.GPRS za 063 : Browser/Settings/Profiles/ u opcijama nadjes Add new/ a onda:
Service name:Mobtel GPRS
Homepage:http//wap.mobtel.co.yu
Connection mode:TCP with Proxy
Proxy server port:8080
Security:NonSecure
Timeout (10-600):180
Acces point:3

Zatim ides u glavni meni telefona i onda Settings/Acces points/3 edit(taster OK)
Bearer:GPRS
Username:mobtel
Password:gprs
APN:internet

Nisam provalio kako se namesta MMS,a i java igre ne rade!Sofware je isti kao i kod U8360 a valjda i U8330 i moze se skinuti sa http://uk.wowlg.com .Ako neko ima resenje za MMS i java igre za U8380 neka mi javi shomi@nspoint.net Pozdrav!!

katarinadimedici
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 02:37

Post od katarinadimedici »

Ne pa rekla sam podesen mi je gprs,stavila sam isi username i pasword za mms,ali nesto nece?
Da li moze neko konkretno da mi kaze sve za mms ,gde ulazim...?A recite mi kako da skinem mp3 preko usb-a?

xxxxx
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 04:13

Post od xxxxx »

katarinadimedici,
mp3 preko usb-a,kao i sve ostale zeze sa fona skidas pomocu softwera za tvoj fon (LG InternetKit,LG PCSync,LG PhoneManager,USBDriver) a nalazi se na http://uk.wowlg.com.Kako kod tebe funkcionisu java igre?Kod mene nece ni jedna!Ako saznas nesto za mms -javi!Pozdrav!

marko155
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 02. Nov 2005. 23:12

Post od marko155 »

zelim da pitam zna li neko kako se instalira usb cabal,imam cd i kablowe ali ne znam kako se instalira,stalno mi trazi usb/driver/driver ili tako nesto,a manualno ne znam da podesim,jer ne znam prawi hardwer,ako neko zna neka odgovroi,xitno je....

Odgovori