LG KM Arena

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
marko0210
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Sub, 21. Mar 2009. 19:42

LG KM Arena

Post od marko0210 »

gde se moze naci ps suite za ovaj telefon.Probao sam googlati ali nema nigde download.Inace tel je prelep,malo manji od omnie,ali mnogo bolji ekran.

sasa111
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2008. 16:40

Post od sasa111 »

Ja imam taj disk, ali veruj mi nisam ni probao da instaliram jer sve prebacujem kao "memorija velikog kapaciteta"....
ako znas kako se to postavlja na net javi da ti posaljem...

marko0210
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Sub, 21. Mar 2009. 19:42

Post od marko0210 »

nisam uspeo :? Jel ima nekih programa,tema,igrica.....sta se uopste moze ubacivati u njega?
Kako se instairaju aplikacije...

sasa111
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2008. 16:40

Post od sasa111 »

Samo ga povezes sa kompom preko USB kabla, on ga detektuje i ponudi ti neku instalaciju, kao kada ubacis nov flesh...
meni je bar tako islo...
Inace ja sam citao nesto o navigacionom softveru, ali me smorilo i nisam ni pokusao...
traba da se sedne da se prelistaju forumi, ali ja nikada nemam vremena...
inace "usija" li se tebi posle duzeg razgovora?

marko0210
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Sub, 21. Mar 2009. 19:42

Post od marko0210 »

resio sam se ovog tel.Jeste on lep,ali je za koriscenje malo tezak,tj ts mu je,po meni lose uradjen,sve je nekako zbijeno.

sasa111
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2008. 16:40

Post od sasa111 »

hehe...
nasuprot :)
mnogo je laksi od slicnih...
meni doista i nije lep... ali ipak kamera i radio su ono sto me odvraca od Iphona...

raso1
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 17:43
:: Optimus 2x, Nexus 4

Post od raso1 »

Da li je neko pokusao instalirati garmin navigaciju u arenu, ako ne,a kako mu funkcionise GPS? Koliko mu traje baterija u prosjeku?

sasa111
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2008. 16:40

Post od sasa111 »

Na arenu ne moze garmin...
ni igo...
vec neke druge aplikacije, od kojih sam odustao :( mada se nisam mnogo trudio, tako da kod mene GPS ne funkcionise nikako ....
baterija , zavisi koliko ga koristis, ali meni i pored 1-2 sata muzike dnevno traje 2 dana....

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

sasa111, jedno pitanjce.... kako si zadovoljan unosom text-a/sms-a? Pitam jer je multi touch,a to mi je bas hvalilo na 5800... Pa ako si isprobao par ili vise TS telefona napisi svoje misljenje molim te zivo me zanima iz prve ruke da cujem... :wink:
.

sasa111
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2008. 16:40

Post od sasa111 »

pa imao sam ranije lg ku990... ovaj je naravno mnogo bolji...
kucanje poruke u "horizontali" je lako... iako sam u pocetku odbijao i da probam...
rotacija je solidna... ekran je stvarno super... kao i ceo fon. i prilicno je imun na ogrebotine.
kamera, kao kamera i nije nesto extra, ali su slike ipak dobre. ne znam sta te jos zanima?

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

Pa iskreno najvise taj multi touch,jer znam da je odlican Multimedijalni telefon...A izgled mi se mnogo svidja.Ako se bude skupilo nesto kesica pitacu te ja ne brini ;) hvala
.

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

Nego.....cudno mi da nema ljudi da polemisu oko ovog modela :| Zar ga skoro niko nema? Znam da je na zapadu dosta popularan pa mi malo cudno,inace ozbiljno se razmisljam da ga kupim u skorije vrijeme....

sasa111, mozda i najvaznije pitanje: Kakav je zvuk na sluskama? Jel ga koristis kao player i jesi li zadovoljan zvukom/muzikom? Dobio je dobre ocjene na audio testu (kao ipod touch ako se ne varam) ali kazu da mu fali bass-a pa reko da pitam.... A primjetio sam da u paketu dolaze in-ear slusalice sto bi trebalo da bude OK?
.

sasa111
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2008. 16:40

Post od sasa111 »

Muzika je stvarno fenomenalna!!! Mada mozda bi zvuk mogao biti malo jaci... jer ja ga slusam na max i to jeste bas jako, ali bolje bih se osecao da postoji bar jos 2-3 stepena jacine, ali to je sasvim individualna stvar.
Ima dosta opcija, a taj "Dolby mobile" mi nesto ne poboljsa kvalitet...
ali opet kako ko voli.
i jos jedno me nervira, ili ja nisam nasao nacin kako to da uradim, je slaganje pesama u listi...
postoji opcija da ih sortira samo po datumu addovanja i abecedi.
A to sto se ne prica o ovom super fonu je i meni je cudno...
ali ipak mislim da se na ovim prostorima josuvek ipak ceni samo Nokia pa iako je neki model 5 puta gluplji od ovog, kazu "ipak je to NOKIA" :)

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

Da znas da si me zainteresovao sa informacijom da se playlist-a ne moze napraviti.Ovako,sunjo sam,googlo,i jedino sto sam nasao je ovo:

Open the music player and touch the drop down selector at the top of the screen (defaults to “All Tracks”) and your playlist is listed under the drop down options.

E sad,posto nemam tel. na tebi je da probas,mada cisto sumljam.... A sto se tice jacine zvuka,ja NIKAD nisam koristio fabricke slusalice,pa ne bih ni ubuduce :) Mislim da jacina zvuka zavisi i od toga naravno.

EDIT:

Cek,ti si napisao da ne moze da se namjesti slaganje pesama u listi? Ja sam shvatio da ne moze da se napravi playlista uopste...hahahah ako sam lose shvatio sorry ;)
.

sasa111
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2008. 16:40

Post od sasa111 »

hehe... nema veze :)
Ali kazem ti i ove fabricke uopste nisu lose...
imju deo u brusenom (mat) metalu :)
tako da se bas slazu uz fon...
a meni je takodje vec 2 puta ispao na plocice,srecom je bio u onoj obicnoj platnenoj futrilici , i nista mu se nije desilo...
tako da kod mene je prosao test :)

nenadmilenkov
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 02. Apr 2009. 23:59

Post od nenadmilenkov »

jel zna neko gde moze da se nadje baterija za ovaj fon, hitno mi treba i nigde ne mogu da je nadjem. sve sam obisao i nista

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Post od slavisaj »

Pozdrav.
Evo i ja sam vlasnik jedne Arene. Telefon mi se bas svidja. Mogu reci da je bolji od HTC Diamonda, jedino sto nema OS vec samo fabricki, ali smart telefoni su me vec pomalo smorili jer ih ionako koristim samo za pozive i poruke ( posle mesec dva instaliranja raznoraznih programa, itd).

mastagrunt
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 15. Okt 2009. 23:14
Lokacija: Subotica

Post od mastagrunt »

Vidim ljudi prodaju ovaj fon po oglasima za 160-180 evra sto mi se cini kao preterano dobra cena. Ekran mi deluje predobro za taj cenovni rang. Nekako mi to previse jeftino da bi bilo istinito, sobziron da je po radnjama 400 evrica :D

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

mastagrunt

Немој превише да се ослањаш на цене које су актуелне на сајту.
Ок је та цена,мада све зависи од тога колико је очуван,стар и да ли има гаранцију.
Слобода или смрт

mastagrunt
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Čet, 15. Okt 2009. 23:14
Lokacija: Subotica

Post od mastagrunt »

Po tekstu oglasa bi trebao da je nov, ali naravno bez garancije, barem nepise da je ima. Frka je to sto sam ja iz Subotice, a kontam da je vecina ljudi sa Halo oglasa iz BG-a pa nemogu da samo skoknem na 5 min da ga vidim uzivo :D

Odgovori