LG KC550 - diskusija, problemi

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
milos128
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:33

LG KC550 - diskusija, problemi

Post od milos128 »

Daliii igde postoje teme za njega , zasto mi neprihvata 90% java aplikacija , zasto mi baguje pri pustanju video klipa ( ubrza pa ukoci pa nastavi normalno) , zasto mi neradi pc suite...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sto se tice java aplikacija lg je poznat da sam stvara probleme pri njihovom instaliranju mozes jedino da pokusas da ga flesujes novim softwerom (ako je lg izbacio uopste ali ne verujem da ce nesto da pomogne)........ za bagovanje klipova isto pokusaj flesh novom verzijom softwera ( ako nema moze i stara) a sto se tice PC suita daj mi vise informacija kako to nece da radi(nece da se instalira-pokrene -ukratko sta nece?)

P.S. veoma je banalna stvar ali koje java aplikacije ti pokusavas da instaliras na kc550? naravno radice samo odgovarajuce.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

milos128
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:33

Post od milos128 »

dimi89 posto vidim da se razumes moji problemi glase ovako: batali teme i aplikacije nisu toliko bitne ali bitno je: 1. PC suite sam instalirao ali mi kaze da tel i komp nisu povezani , menjao portove , obelezio data uslugu(kad obelezim "masovno cuvanje" veza radi ali tako nemogu prebaciti telefone u komp) i nevredi nista !! 2. TV izlaz , menjao sve varijante pal veze cak i NTSC i nevredi (USB mi je 2.0) 3. sto se tice kamere gde da nadjem novi softver (nism siguran dali se sme ali ako moze poslji link) !!!! DRUZE HVALA PUNO UNAPRED !!!!!!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

pa da pokusam da ti pomognem(inace imao sam LG telefone pa odprilike znam probleme)Sto se toice USB porta pokusaj sa onim pozadi odmah ispod napajanja ili kako ti je vec kuciste kad ubodes u 1 port kabl nemoj da vadis dok se instalacija ne zavrsi a i mora da pre toga pustis da on nadje new device(ako ne idi u add new hardwer pa tamo pokusaj) pa je procedura tu slicna kao kod instaliranja za sve ostale stvarcice(stampac-skener it) E problem je to sto cs morati da 100 puta restartujes raunar(tj pre instalacije-posle instalacije-pa onda sve opet kad promnis port) Ovo je mnogo glup nacin da se instalira PC suite ali je jedini za koji ja znam d radi(ja sam se tako mucio ali mi je proradeo i posle je ok).........ajde sad se baci na instaliranje od pocetka pa mi napisi da l iradi ili ne a ja cu malo da progooglam da vidim sta drugi ljudi kazu mora da postoji laksi nacin.pozz

P.S. ako nece u jednom portu obavezno pre instalacije u novi izbrisi PC suite i restartuj komp.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

milos128
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:33

Post od milos128 »

Bravoooo majstore iz prve je uspela varijanta:"Sto se toice USB porta pokusaj sa onim pozadi odmah ispod napajanja ili kako ti je vec kuciste kad ubodes u 1 port kabl nemoj da vadis dok se instalacija ne zavrsi a i mora da pre toga pustis da on nadje new device . . . " , ali ladno izbija novi problem kad sam hteo da prebacim telefone u komp kaze mi " numbers or fields are not mach " polako gubim zivce uzecu polako papir i olovku pa jedan po jedan !!!!!!!!! :x

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

stani nije mi jasno jel je uspela varijanta sa poazadi USB-om ili ne? jel je meni tako radilo.........E a sto se tice tih telefona moras da sinhronizujes telefon sa PC-jem prvo(meni je to trajalo mnoogoo dugo pa sam prekinuo-pa sam kasnije lagano prekopirao imenik na drugu karticu j=koji i ne koristim bas i ona misluzi kao beckup imenika)

P.S. iskreno ije mi nista jasno sta pokusavas da mi kazes...... jel uspelo ili ne?
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

milos128
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:33

Post od milos128 »

uspelo je bas kako si rekao iz prve bez mnogo restartovanja , nego me sad buni sto mi neprepoznaje brojeve i nece da ih kopira u komp ali to mora da je nesto banalno provalicu to sam HVALA PUNO NA POMOCI

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

milose 100% imas neku karticu koju i ne koristis bas pa lepo uzmi i n njoj presnimi sve brojeve koji ti trebaju i neka ti bude kao beckup imenika........vazno je da ti cita ostale stvari sad ta jedna nije bas........pozz :wink:
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

milos128
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:33

Post od milos128 »

Jos jedno pitanje , jel u njega idu jar ili jad java aplikacije i zasto neradi svaka (skidao sam sa sajta na kome pise da su bas za lg kc 550 ?

dakibaki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 09. Sep 2009. 12:16

Post od dakibaki »

Pozdrav svima....
Imam ovaj telefon dva dana i imam problem da ne mogu prebaciti melodiju niti bilo koju drugu stavku vecu od 1MB putem bluetooth-a, otprilike zaustavi prebacivanje na 450-480 kB, a memorija telefona nije puna....
I postoji li nacin da se pri samom prijemu stavke salju direktno na memorijsku karticu?? :smutny:

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

milos128, Jar file. injstaliraj sve preko pc suita (my applications ili my games) i nece biti problema, kod mene bar za sad sve radi kako treba na LG-u. btw. ako mozes nakaci neku sliku, bas me interesuje kvalitet.
pozZ

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Zigore datum njegovog posta je 28.02 nema potrebe da odgovaras na zastarele postove a i cinimi se da sam mu odgovorio na PP.... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

joooj tek sad vidim datum.... jbg naporan dan :wacko: moram da obratim paznju na to.
dakibaki, ne znam u cemu je problem, jedino da u podesavanjima telefona stavis spoljnu memoriju kao primarnu, mozda za internu postoji neko organicenje.

voodoo_child
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 03. Feb 2010. 17:05

Post od voodoo_child »

Ne znam da li ovo iko gleda,al zaista ako mi neko moze pomoci bila bih mu vrlo zahvalna.
Imam ovaj mob i jutros kada sam htjela da ga upalim,ne moze.
Naime,pojavi se ono KC550 i posle toga nesto pise "Unable to connect..." i opet se ugasi.
Pa se opet sam upali i sve tako.

Jel moze neko da mi pomogne? Molim vas
:cry:

Odgovori